Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Buty (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=129)
-   -   Buty jett pro white (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20025)

Złom 02.01.2017 21:36

Cytat:

Napisał Kędzior (Post 512721)
Ja kupiłem w grudniu za 99dolar i jestem bardzo zadowolony,

To się pochwal gdzie!?

motormaniak 02.01.2017 22:38

odpiszę za Niego. Z Ebaya z USA , ale on ma rozmiar 7 i takie są duzo taniej.

Qter 02.01.2017 23:03

Dobra - zapytam inaczej. Czy warto dopłacić zgrubsza 200 pln za wyciąganą skarpete? Higiena wyższa ale ja nie miałem do tej pory problemu żeby wysuszyć zalane od góry buty moto z gore. Z kolei moje twarde buty snowboardowe mega przesiąkają i nie wyobrażam ich suszenia bez wyjęcia buta wewnętrznego.

Pzdr

Qter

voxan69 03.01.2017 08:12

Ja używam suszarki do butów z Lidla - sprawdzony patent

Wiciu 03.01.2017 09:15

W takich jurtach na ten przykład bywa słabo z prądem.

motormaniak 03.01.2017 10:57

Nie wiem czy warto. Jetty J1 są bardzo ubogo wyściełane w środku. Są wygodne bo akurat pasują do mojej nogi ale w środku jest cienko z pianką/materiałem , tak więc schną bardzo szybko. Schnięcie bardzo ułatwia ściągana - odchylana cholewa.

Qter 03.01.2017 17:34

Ok. Dzięki za info kupiłem w motovit finalnie z wyciąganą skarpetą.

Pzdr

Qter

Qter 12.05.2020 14:30

Odgrzewam kotleta,

Moje Jett Pro już nieco wysłużone i rozglądałem się za nowymi - niestety fabryka nie robi już wersji PRO (czyli z wyciąganą skarpetą - butem wewnętrznym) lecz tylko wersje Lite - skorupa z wyściółką. Znalazłem sklep we Francji gdzie są one dostępne i się waham nad ich zakupem. Ktoś był by zainteresowany ewentualnie jeszcze takimi butami ?

PZDR

Qter

Emek 12.05.2020 14:44

Qter, ale co znaczy wysłużone? To te co miałeś ostatnio jak się widzieliśmy nad Pilicą? Zastanawia mnie czy coś ci się wysypało po 3 latach bo stare SIDI Flex Force łachałem 12 lat i jeszcze poszły do ludzi a Crossfire to chyba do dębówki zabiorę.

Qter 12.05.2020 16:33

Cytat:

Napisał Emek (Post 681377)
Qter, ale co znaczy wysłużone? To te co miałeś ostatnio jak się widzieliśmy nad Pilicą? Zastanawia mnie czy coś ci się wysypało po 3 latach bo stare SIDI Flex Force łachałem 12 lat i jeszcze poszły do ludzi a Crossfire to chyba do dębówki zabiorę.

Działają super, zrobiłem w nich na pewno ponad 10kkm w terenie i nic nie odpadło ani się nie złamało poza klamrą którą koleś mi zdjął na zawodach w Kosiance - udało się kupić oryginał. Utrzymanie ich w czystości to bajka - karcher a potem pralka i są "jak nowe" :D Jedynie w pralce trochę but wewnętrzny się zciuchrał. Tak dobrze mi się w ich jeździ że chciałbym takie nowe bo nie wiem czy jak te padną czy takie będą jeszcze dostępne na rynku... zaraz postaram się wrzucić fotki obecnych - świeżo po praniu.
Ich zaleta to niski nosek, cały plastik więc żeby noga się zmiażdżyła to najpierw musi pęknąć but (kilka razy uratowały mi stopę), waga w okolicach 3,5 kg...

Wada - boją się wody - trzymają w środku ale za to dość szybko schną (wyciągasz but wewnętrzny, odpinasz skorupy i dobra wentylacja).

PZDR

Qter


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.