Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   zbiornik w DRZ (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31844)

Zmyler 11.05.2018 13:42

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 581877)
ja mam na warsztacie kolejna afryke w ktorej nie bylo plynu w zbiorniczku i sporo brakowalo w chlodnicach. podtarte jest praktycznie wszystko od sworzni po loza walkow co w AT jest mega rzadkie. oddalem ostatnio Varadero w ktorym rowniez w zbiorniczku nie bylo plynu a w ukladzie brakowalo 0,5 litra. Wasze motocykle - lejcie nawet barszcz z uszkami.

niedzialajacy uklad wiatraka to tez codziennosc. brak termostatu, zaciety, zardzewialy. uklad chlodzenia to chyba najbardziej zaniedbywana sprawa z jaka sie spotykam. malo kto wogole tam zaglada.

- Tu już wracamy do zagadnienia - Jak DBASZ tak MASZ! Bez względu na konstrukcję układu chłodzenia, smarowania, hamulcowego - każdego.

szynszyll 11.05.2018 16:34

z dzisiaj: varadero 1000. zlane oleju 1 litr. ma byc 3.8 litra. faktura z wymiana z przed 4 tys km z 'renomowanego serwisu'. nie mam pojecia jak to przezylo majowke na Chorwacji :(

wiadra chujowe ale twarde i pieknie zrobione. pancer.

Mhv 11.05.2018 17:03

karwa..jak to czytam to nie wierzę :confused:

Zmyler 11.05.2018 18:23

Albo renoma serwisu albo stan Viadra ....(a może stan ducha właściciela. ???).

szynszyll 11.05.2018 18:52

o Panowie... ile ja sie naogladalem faktur na ktorych rzeczy byly wymienione a sprawa byla nie ruszona nawet... na ksiazke temat...

wpadam do serwisu - kumpel myje filtr powietrza po wierzchu benzyna ekstrakcyjna. co robisz - pytam. filtr wymieniam :) itd. itp. :) jaja :) dluuuuuga historia :)

tadzik 11.05.2018 21:27

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 581910)
o Panowie... ile ja sie naogladalem faktur na ktorych rzeczy byly wymienione a sprawa byla nie ruszona nawet... na ksiazke temat..

Heh... Zdumiewające, że to piszesz.

szynszyll 12.05.2018 08:34

Cytat:

Napisał tadzik (Post 581917)
Heh... Zdumiewające, że to piszesz.

rozwin mysl prosze

serwisowalem dwa Twoje Transalpy. zaplaciles za cos czego nie zrobilem?

ostatni serwis dostales gratis. powiedzialem: dobra Tadek kiedys wpadniesz doliczymy. jedz i na zdrowie.

Prince 12.05.2018 08:59

Z punktu ekonomicznego bez sensu. Ekstrakcyjna kosztuje więcej niż przeciętny filtr "papierowy", sam filtr po tym zabiegu też nie będzie wyglądał na nowy, a wydaje mi sie ze raczej gorzej. Pomijam walory eksploatacyjne.
Dopuszczam jednak w wyjątkowych przypadkach. Np.Klient sam żąda bo potrzebuje na "już". Klient jest fjfusem i żąda bo sprzedaje moto i ma "w dupie". Filtr jest gąbkowy i przewidziany do kąpieli(niekonieczne w ekstrakcyjnej).
Prowadzę serwis "nie motocyklowy" i tyle samo mógłbym opowiadać o klientach, co o furach które przyjeżdżają po innych serwisach. To takie Polskie "Kto to Panu tak sp....ł" Staram sie unikać takiego szybkiego wyrokowania, bo z reguły znamy tylko wycinek prawdy i okoliczności. A czasem ktoś po prostu zmyśla żeby nadać kolorów historii, ponarzekać sobie(też krajowe) albo innych powodów.

ARG 12.05.2018 22:47

Czemu kasuje posty?

Franz 18.05.2018 11:19

Pewnie był wcięty jak pisał , a gdy wytrzeżwiał to :dizzy: :)
( żart )


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.