Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Rama, zawieszenia, napęd (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Wyciek z tylnego amotyzatora. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3123)

Rychu72 19.11.2010 06:53

Lepi
Z tym powrotem i ugięciem to chodzi mi o sprawdzenie, czy jest jakiś opór stawiany przy odbiciu bodajże przez górny zaworek który spowalnia powrót kanapy do góry. Ponoć tak się sprawdza czy jest jeszcze olej na poziomie górnego zaworu.

Chomik
No mam problem, bo ja chudzielec i żonka tyż. Myślę, że dla dobra sprawy to w dwa miechy damy radę przytyć po 50 kg . Mam nawet pomysła co by tu robić z żonką, żeby dobrze się pobujało. Choć 20 minut to mało. :-)

Tak serio to wyślę amorek do firmy regenerującej amorki na śląsku, żeby wymienili mu olej i nabili go. Po wczorajszym rozebraniu przednich lag (koreczki nie były chyba nigdy odkręcane) i wylaniu jakiegoś czarnego szlamu domniemam, że tylny amorek też nigdy nie był ruszany i należy mu się jakiś przeglądzik.

graphia 19.11.2010 08:06

Wsadź żonkę jako pasażera. Postaw na bocznej stopce. Bujaj tyłem. Jeśli po powrocei amorka będzie się jeszcze bujał tak ze dwa trzy razy w tę i wew tą to znaczy że nie tłumi....

next22 18.06.2013 16:47

I stało się z mojego amora też wylatuje olej
Rozbebeszyłem go na czynniki pierwsze i teraz mam takie pytanie :
Jest szansa dokupić gdzieś nowe uszczelnienia ?

Warto by było pokombinować z naprawą
A co do nabijania gazem to widziałem tu na forum wstawiony zaworek od dętki w odme

rambo 18.06.2013 17:11

Uszczelnienia są na zamówienie.

Kolega mój robi to kompleksowo, całość

next22 19.06.2013 12:59

A czy moge u Ciebie zamowic ?
Prosze cene tu lub na pw.

puszek 19.06.2013 14:46

Te uszczelnienia zamawia na wymiar do regenerowanych amorków. Kosztują nie mało (coś około 100 zł)i dają gwarancje na 6 miechów na te uszczelnienie. Ten kolega z tego żyje, wiec pewnie nie będzie chciał sprzedawać uszczelniaczy bez usługi regeneracji amora .

next22 21.06.2013 14:38

Cytat:

Napisał puszek (Post 323677)
Te uszczelnienia zamawia na wymiar do regenerowanych amorków. Kosztują nie mało (coś około 100 zł)i dają gwarancje na 6 miechów na te uszczelnienie. Ten kolega z tego żyje, wiec pewnie nie będzie chciał sprzedawać uszczelniaczy bez usługi regeneracji amora .

Kupiłem w sklepie z hydrauliką siłową uszczelniacz i oringi a w Agromie zaworek
Jutro składam do kupy :)

wojtekm72 10.11.2013 00:21

Afryka stoi już chyba czwarty tydzień. A pod nią mała plamka oleju. W silniku ok, a pod kiwajką kropelka, więc chyba amor puścił. I co teraz radzicie. Jak dla mnie tylne zawieszenie afryki jest beznadziejne. Chciałbym mieć takie jak w Varadero, ale bez przesady. Nie lubię robić z oryginału kaleki, ale amor chyba szlag trafił po Ukrainie :)
Jakie propozycje i jakie wydatki mnie czekają?

7Greg 10.11.2013 00:26

Wojtku. Jeżeli to naprawdę amor Ci cieknie to koszt regeneracji = 350zł
Musisz tylko wybrać usługodawcę :)

rafalski 10.11.2013 11:33

nie wiem gdzie rambo to robi ale ja jestem zadowolony z regeneracji amorka w rd 4


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.