Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Metamorfoza Trampka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7444)

matjas 20.09.2010 08:21

tera to tylko czarna lampa z polisporta na przód i sigma sport zamiast zegarów. ;)
i wyp...ol te opony na śmietnik - niech się kobieta uczy w terenie na oponach, które lepiej będą tam robić.

w sumie takich przystojnych brunetek nigdy dość :hehehe: ale dobrze, żeś jednak w jednym kawałku ;) kuruj się szybko.

matjas

Artuditu 20.09.2010 08:54

Kumpel jeździ dobrym mad maxem. Pokażę jak z roboty wrócę.

miroslaw123 20.09.2010 08:59

Brunetka, zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia życzę!
A diverek musi tak zrobić na nowo TA, by nie trzeba było robić żadnych nawet małych poprawek:at:
Cytat:

Napisał Brunetka (Post 133185)
Będzie napewno jeszcze kilka poprawek, ale to już szczegóły....

:D

Lepi 20.09.2010 09:01

Trampi w całkiem dobrym stanie, a Brunetka jak widzę też :)
Z Jaro-Ino zreanimowaliśmy trampka z pogiętymi lagami, rozwalonymi zegarami, przyciętymi linkami i kupa innych rzeczy i jakoś chłopak dojechał do domu około 100 km. Inna sprawa, że jak go doprowadził do ładu to znowu rozbił i to mocniej.
No gleby ze zniszczeniami się trafiają. Im więcej plastiku tym więcej strat.
Także polecam odpowiednią oponę w błoto bo inaczej to szukanie guza.

Dużo zdrówka!

Azja 20.09.2010 10:10

No to zaszalałaś Brunetko! Najważniejsze, oczywiście, że wyszłaś z tego w jednym kawałku i, jak widzę, z uśmiechem na buzi:) Szybkiego poskładania Trampucha życzę!
Opowiedz coś więcej, jak do tego doszło. Co zrobiłaś, albo czego nie zrobiłaś, że straciłaś panowanie nad motocyklem? Jestem ciekawa, bo sama uczę się pokonywać takie terenowe pułapki. Pozdrawiam:)

yuris76 20.09.2010 10:39

Widzę Brunetka jesteś cała i zdrowa :D jak sama motongiem wracałaś to nic ci nie jest i raczej nie będzie:D a moto się naprawi:D Jak widzę po takim malutkim dzwoneczku chyba nie będziesz się bała jeździć:at:?! :D

Brunetka 20.09.2010 11:01

Cytat:

Napisał yuris76 (Post 133335)
Widzę Brunetka jesteś cała i zdrowa :D jak sama motongiem wracałaś to nic ci nie jest i raczej nie będzie:D a moto się naprawi:D Jak widzę po takim malutkim dzwoneczku chyba nie będziesz się bała jeździć:at:?! :D

Wracałam na swoim motorze ponieważ kto by na nim wrócił jak nie jego właścicielka czarna strzała ;)

Moto się może kiedyś naprawi, z Diverkiem się śmiejemy że w takim stanie może zostać ;) na przejażdzki po lasach ;)

Co do malutkiego dzwoneczka to nie wiem czy on był aż taki mały ...
Miałam inne odczucia.
Pół zdarzenia nie pamiętam z tego wypadku...
Ale musi być dobrze !!! Za kilka dni może przejdzie ból górnej części żeber...
Teraz już chyba będę wiedziała jak przejeźdzać leśne kałuże, z koleinami - zejść z motoru i przepchać.... ;)
Dobrze że to tak się skończyło , bo była by głupia sytuacja jak u Ś.p Iziego...
Głupia sytuacja a może odebrać życie...

Azja - pytasz się jak to się stało, pamiętam tylko tyle że chciałam przejechać kałuże z błotem,koleiny więc dodałam gazu, i mnie wyrzuciło z koleiny i porwało reszta jest napisana wyżej.


Pierwszy popis dał Specnaz - wrócił bez szyby itd ;)
Drugi Yuris ,podobna sytuacja ;)
A ja to chyba pobiłam Wasze rekordy ;)

Teraz dla mnie przydało by się ogmolenie całego motoru na około :D



Cytat:

Napisał matjas (Post 133308)
w sumie takich przystojnych brunetek nigdy dość :hehehe: ale dobrze, żeś jednak w jednym kawałku ;)

matjas

To że przystojna jestem chyba nikt nie zaprzeczy ;) avatar mówi sam za siebie ;) dobrze że mam "sprzęty" swoje prywatne, bo gdyby był to sylikon, inaczej to by się skończyło przy spotkaniu z drzewem :haha2:

Teraz muszę zatrudnić masażystę do rozmasowania ... :D

AdaM72 20.09.2010 12:10

Cytat:

Napisał matjas (Post 133308)
i wyp...ol te opony na śmietnik - niech się kobieta uczy w terenie na oponach, które lepiej będą tam robić.

Yhy. a najlepiej na oponach, DOBRZE założonych na koła. A w tym przypadku przednia chyba założona była odwrotnie.

Rychłego powrotu do formy Koleżance życzę, bo motocykl do formy wróci bez bólu.

mad.dog 20.09.2010 12:10

Dobrze, żeś cała, Basiu! Trampowi się za to oberwało, ale od tego on jest. A taki był ładny po liftingu zrobionym przez Diverka.


Cytat:

Napisał Brunetka (Post 133343)
To że przystojna jestem chyba nikt nie zaprzeczy ;) avatar mówi sam za siebie ;) dobrze że mam "sprzęty" swoje prywatne, bo gdyby był to sylikon, inaczej to by się skończyło przy spotkaniu z drzewem :haha2:

Teraz muszę zatrudnić masażystę do rozmasowania ... :D

Widać, że harda z Ciebie babka i taka przygoda Cię nie zniechęci do dalszych jazd. No i do tego humor Cię nie opuszcza;)

Zdrówka!

Brunetka 20.09.2010 13:15

humor i moje flaki wracają na swoje miejsce ;) wczoraj troszkę się poprzestawiały ;)
z każdą godziną dochodzi ból nowej części ciała... ale ważne że żyję, resztę się wyklepie, mamy na to troszkę czasu do nowego sezonu ;)

Trampek został dobrze zakumuflowany w garażu, żeby moi rodzice nie zobaczyli bo by mnie i Przemka zabili na miejscu !!! Oprócz Was nikt nie wie, więc ciiii ;)
Teraz na zloty będę jeździć hulajnogą ;)

Jutro jedziemy z Diverkiem na grzybo-trampkowebranie, musimy pozbierać resztę elementów z tramka.
Poprzyczepiamy opaskami, troszkę się poskleja i będzie git :D

Co do lęku przed jazdą to nie wiem...
Ale napewno będzie głebokie przemyślenie jak będę miała przejechać przez kałużę ...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.