Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Szuter party III PL-UA-SK-PL (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8590)

BLOB 28.03.2011 08:23

Cytat:

Napisał AmberBamber (Post 168229)
Post pierwszy prawdę Ci powie i w stronę Ciemnej Mocy skieruje Cię. Użyj mocy :)

Niech moc będzie z tobą Lukasie.

A tak na serio to coć chyba tak widzę że ludziska się przestraszyli i lekko cofią albo mi się wydaje.
Pewnie przestraszyli się Bunga Bunga, spokojnie nie na was to Bungowanie będzie.:D
Tyle było oczekiwania na prawdziwe dzidowanie i powroty do afrykońskich tradycji a tu proszę na ancwalty was ciągnie a fe:haha2:ble.
Ja już myślałem, że będzie hardcore i kupiłem WR-ke coby z niej ambulans zrobić dla grupy szybkiego reagowania a tu proszę z 10 motonogów gotowych :haha2:.
W takim razie sprzedam WR 450 F :) nie tanio.

Jarek 28.03.2011 09:15

cześć, Maciek- może nie zauważyłem- czy jest jakaś data graniczna do wpłat?-

pałeł 28.03.2011 09:45

spiesz się jarku bo zapomnisz :) ja właśnie puściłem przelew:)

BLOB 28.03.2011 11:53

Jarku
Przedpłaty do końca kwietnia 50 pln
Można też całość 150 zł
Jeżeli interesuje Cię Bunga Bunga to zbiera na to kasę Zbyszek Africa ale to w przypadku jak reflektujesz być drugi bo pierwszy już był Chinol. Przy tyczeniu tracka bendę zagabywał i zbierał chętne na ten Bunga Bunga wtedy też po znajomości powiem Ci czy opłaca się płacić.


ZDROFIA

Jaki 28.03.2011 13:21

Może by stworzyć listę tych, którzy wpłacili (znaczy przelewy doszły), albo koło nika w pierwszym poście jakiegoś PTASZKA POSTAWIĆ... :D

teraz zobaczyłem jakieś + koło nika czy to znaczy, że przelew doszedł??

zbyszek_africa 28.03.2011 13:46

Ja tam widziałem wpłaty do końca kwietnia, tak że spokojnie siedzę, mam zamiar wpłacić i jechac. Tylko od końca kwietnia do imprezy jest jeszce 3 miechy. Martwię się o Ciebie Blobie żebyś w międzyczsie nie przehlał wszystkiego:D tudzież zakupił nowego super endurowatego motocykla:Thumbs_Up:
Co do bunga-bunga to trzeba by Puszka poprosić żeby nam zaklepał jakąś marokańską tancereczkę (zeby miała więcej niż 16 lat) na ukraińskie występy:D
pozdr.

Jarek 28.03.2011 14:36

eeee,Zbychu, powiedz Smery...już Ona Ci zaklepie:haha2::D

BLOB 28.03.2011 18:15

Cytat:

Napisał Jaki (Post 168285)
Może by stworzyć listę tych, którzy wpłacili (znaczy przelewy doszły), albo koło nika w pierwszym poście jakiegoś PTASZKA POSTAWIĆ... :D

teraz zobaczyłem jakieś + koło nika czy to znaczy, że przelew doszedł??


Tak +ust to oznaka przelewu :D
Speszyl for ju w pierwszym poście zrobiłem adnotację, kosztowało mię to troche pracy więc wisisz kolejke :D, niech będzie że po stronie UA-iny taniej Cie to wyniesie browiec litrowy coś koło 1,5 złocisza :haha2:

BLOB 28.03.2011 18:23

Cytat:

Napisał zbyszek_africa (Post 168289)
Ja tam widziałem wpłaty do końca kwietnia, tak że spokojnie siedzę, mam zamiar wpłacić i jechac. Tylko od końca kwietnia do imprezy jest jeszce 3 miechy. Martwię się o Ciebie Blobie żebyś w międzyczsie nie przehlał wszystkiego:D tudzież zakupił nowego super endurowatego motocykla:Thumbs_Up:
Co do bunga-bunga to trzeba by Puszka poprosić żeby nam zaklepał jakąś marokańską tancereczkę (zeby miała więcej niż 16 lat) na ukraińskie występy:D
pozdr.

Czas dlatego taki bo potem się zacznie zamiany, odmiany, podmiany i wskakiwanie oraz odstąpianie koszulek zamienianie i domków rezerwowanie koszulek przymiarkowanie a na końcu żyganie:D jak to bywa w bieszczadach.

Jarek pozdrowienia dla Was, mam nadzieję że bęziemy razem wracać i na kafe wstąpimy a teraz mi curcia podpowiada daj tati tego uśmiecha będzie fajnie więc daję jeden od Julki drugi od Maćka :D:D dla was.

Dubel 28.03.2011 18:33

Mr. Blob kasa właśnie wybiegła z konta mojego, mam nadzieje że nie zbłądzi i jutro dotrze do Ciebie
Pozdro


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.