Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   XI Rajd Podlaski (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20578)

Ivi 27.04.2014 18:37

Dzięki wszystkim za kolejny udany Rajd!!!
Szczególne podziękowania Marcinkowi Onegdaj, MarkowiSz,Frogowi, Zigiemu i Leonowi z Osowca za ogarnięcie tras i miejscówek, spisaliście się na medal no i ekipie sprzątającej w sobotę :D!!!

Cytat:

Napisał vlo (Post 376179)
pany powiedzcie mi no kto to w fastach ustawke wymyslil. latalem latalem i plastiki po drodze zbieralem. po drugie kto maluje na asfalcie tak widoczne strzalki rozowe (jak by mialo to znaczenie daltoniscie) ze tylko ja zauwazylem a kolega malo z dupy nie zrobil mi jesieni sredniowiecza. spidi nie moglem zlokalizowac twojej kury na obozowisku - dotarles?
ach ta angielska punktualnosc

Vlo czuje się w obowiązku Ci odpowiedzieć bo różowa strzałka na asfalcie to mój pomysł, jakoś akurat taki właśnie spraj znaleźliśmy w garażu i nie przyszło nam do głowy, że może to komuś w czymś przeszkadzać.
Zaś jeśli chodzi o angielską punktualność, to zasadą Rajdu jest, że kolegów się nie zostawia w potrzebie, a tak się złożyło, ze jeden był i stąd to opóźnienie z wyjazdem :).
No ale cóż nie jesteśmy doskonali a Rajd nie jest obowiązkową imprezą!
Fotki wrzucę jak ogarnę :D

Qba 27.04.2014 19:13

Dotarłem z przygodami, 4 pory roku i armagiedon który przetrwaliśmy razem ze szkapą.

Jak zawsze na Podlasiu klimat mi służy, rajd pierwsza klasa !!!
Vlo nie ma prawa otwierać dzioba, bo nie dorósł do tego aby krytykować mistrzów organizacji i zasad, którymi na rajdzie wszyscy się kierują. Nie pasuje tam są drzwi.

Specjalne podziękowania należą się osobom, które opracowały tak zróżnicowaną, a zarazem bardzo ciekawą trasę rajdu. Wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie.
Wszystkim za super klimat i wspólne imprezowanie po biały świt.
Za możliwość zwiedzenia Twierdzy Osowiec, warto było.

Najważniejsze jest to, że znowu Wam się chciało DZIĘKUJĘ !!!

sebazaz 27.04.2014 20:02

Cytat:

Napisał vlo (Post 376179)
pany powiedzcie mi no kto to w fastach ustawke wymyslil. latalem latalem i plastiki po drodze zbieralem.

Propozycja padła z mojej strony. Jeśli wprowadziłem kogoś w błąd, to moja wina.
Jendrus też się nie załapał z mojej winy, ale może to lepiej bo afrykę to byśmy do rana wyciągali:D
Jednak dając znać o chęci wyjazdu razem mogliśmy wiedzieć dokładnie na kogo jeszcze zaczekać.
Pozdrawiam.

ATomek 27.04.2014 20:04

27 Załącznik(ów)
Można by o tym rajdzie powiedzieć krótko, że dobry, ale ja nie umiem krótko. Postaram się przynajmniej na temat:



Załącznik 47812
Miejscówka z tych €žpachnących żywicą

Załącznik 47813
no to LU
Ekipa z Polmos LUblin Team szybko przystąpiła do prezentacji wokół pięknego mrowiska,
coby wzmocnić przekaz wyrobów naturalnych

Załącznik 47814

Załącznik 47815

Nadciągały też Miejscowe, ratować honor Podlaskich Zakładów Wyrobów Mocnych Z Głębi Puszczy, którym po wielu akcjach zakrojonych na szeroką skalę nadano status €žprześladowanych€


Załącznik 47816
Choć była dopiero wiosna, wszyscy wyglądali...

Załącznik 47817
...Mikołaja. Oto zbliżał się dostojnie w letniej szacie, bez brody i czerwonego kubraczka, za to rozdający na prawo i lewo wspaniałe wędzone sery, które wpisały się wyśmienicie w swojskie smaki.


Ranek wielu zaskoczył i wszystko wokół dziwiło

Załącznik 47818


Nastawał pogodny, leniwy, sobotni rajdowy dzień.
Wojtuś wesoło popierdywał...

Załącznik 47819

Załącznik 47820
Jędruś jak zwykle wziął za dużo koszulek na zmianę
i wszyscy już powoli się niecierpliwili, żeby jechać.
Tylko Wolly wciąż spał...

Załącznik 47821

Jazda tego dnia wyglądała w skrócie tak:

Załącznik 47822

Załącznik 47823

Załącznik 47824

Załącznik 47825
Dominował widok krętej Narwi i jej dorzeczy.

Trasa i widoki wspaniałe. Dziękuję Panie Marku

Załącznik 47826

Podlaskie drogi czasami kończą się dziwnie-
tu na ruchomych mostach:

Załącznik 47827

Załącznik 47828

Załącznik 47829

Załącznik 47830
napęd mieliśmy własny

Była jeszcze Strękowa Góra, gdzie zniczem i cichą piosenką uczciliśmy poległych
żołnierzy majora Raginisa

Załącznik 47831

Załącznik 47832

€žŚpij kolego w ciemnym grobie
niech się Polska przyśni Tobie,
niech się Polska przyśni Tobie...



I tu niestety wielu z nas z dalszej służby w Rajdzie Podlaskim zdezerterowało.
Między innymi ja. Nagle przypomnieliśmy sobie o innych priorytetach.
A szkoda, bo organizator postarał się i trasa i mijane podlaskie atrakcje były bardzo ciekawe.
Najbardziej szkoda mi było zostawić tą uwaloną błotem i kurzem roześmianą gębę Seby :D
Dziękuję za wszystko, przepraszam za pokazanie pleców i mam nadzieję do zobaczenia!


Rajd Podlaski impra dobra; pocałujcie w dupę bobra! :D

mareksz007 27.04.2014 20:15

7 Załącznik(ów)
Dzięki onanizatorom za organizację i wielkie dzięki, że byliście.
Załącznik 47833

Załącznik 47834

Załącznik 47835

Załącznik 47836

Załącznik 47837

Załącznik 47838

Załącznik 47839

frog 27.04.2014 20:25

Zona dzwoni w Piątek wieczorkiem i mów tak,a co ty nie dajesz znaku życia?.Odpowiadam ze są małe straty KALUMNA się spaliła ,a ona gdzie w OGNISKU!!!!!! cha cha cha:haha2::haha2:.Czyli było jak zwykle BOSKO!!!!!!!!Pozdrawiam bez was nie ma RAJDU PODLASKIEGO.Do zobaczenia mam nadzieje na jesiennym.A dla KŁOSA TETMINATORA link ;).https://www.youtube.com/watch?v=LpQK...ature=youtu.be

RAVkopytko 27.04.2014 20:34

Kalumne ja słyszał w Twierdzy Kłodzkiej,czyli dobrze było.

arty1 27.04.2014 20:46

Cytat:

Napisał frog (Post 376463)

Kłos, człowiek guma, istota o kilku życiach. Niczym Macgyver. To nie on zabłądził, to rajd się zgubił. Amen.

giermo 27.04.2014 20:53

Przejazd przez rzeczkę to była taka wisienka na torcie na zakończenie rajdu :Thumbs_Up: podziękował było zacnie.
Można? Można! :D

Cibor klv 27.04.2014 21:27

Fajnie było zobaczyć Wasze gęby, fajnie, że są jeszcze tacy którym się chce zadać sobie trud. Dzięki ekipie offrołdowej za miłe pomykanko po lasach i sorry za ten kurz. A no i dzięki mojej kochanej żonce, że mnie z chaty wypuściła. Mam nadzieję, że do zoba w komplecie na jesiennym.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.