Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hardware (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Lark FreeBird 35AT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9724)

lortprodisz 28.07.2012 11:32

wniemanie ,

Pany , poratujcie zawartością pliku,, profiles ,, - \ResidentFlash\LarkMap\Profiles
grzebałem w sofcie i jakimś przypadkiem go usunołem .....
priv lub hankvonhel@wp.pl

diverek 28.07.2012 15:25

Cytat:

Napisał lortprodisz (Post 251465)
wniemanie ,

Pany , poratujcie zawartością pliku,, profiles ,, - \ResidentFlash\LarkMap\Profiles
grzebałem w sofcie i jakimś przypadkiem go usunołem .....
priv lub hankvonhel@wp.pl

Poszło na maila.

lortprodisz 28.07.2012 18:28

Cytat:

Napisał diverek (Post 251488)
Poszło na maila.

wielkie dzieki, :bow: , machinu znów rabota :dizzy:
browar do odbioru w przyszłym tygodniu :D ..wiadomo gdzie hehe

memo 31.07.2012 13:23

Backup Lark 35AT
 
Witam! Czy mógłby mnie ktoś poratować backupem do Larka 35AT? Przejechałem już z tą nawigacją kawałek Europy i wszystko było OK, ale ostatnio podczas uruchomiania wyświetlił się komunikat, że plik gps2.exe powoduje jakiś błąd i nawigacja się nie uruchamia. Planuję następną trasę pod koniec sierpnia i nawigacja bardzo by mi się przydała :) Mój e-mail: sweetpit@gmail.com

Andrzej 06.08.2012 21:23

Ten uchwyt to zdecydowany software:[

Wegrzyn 06.08.2012 21:43

Andrzej, jak wrócisz to zrobimy burzę mózgów i coś się wymyśli, bo mnie też denerwuje ten uchwyt...

Guziec 18.09.2012 13:17

Hej !

Jak u Was z Larkami ??? Bo u mnie ostatnio wyświetlacz dostał czkawki, tzn reaguje na dotyk bez dotyku :) przez chwilę się zastanawiałem czy aby nie sterowany jest myślami :)

A tak wracając do tematu - świruje, zachowuje się tak jakby miał mocno rozkalibrowany ekran. Jest to mocno irytujące. Jak żyć ? no jak ??
Po jakimś tam czasie potrafi działać elegancko.

Obudowa cała, nigdzie nie upadł ani nie wpadł.

Najchętniej to bym go wysłał komuś kto temat ogarnia do przeglądu . . .

Pzdr!

rambo 18.09.2012 13:31

W zimę mam zamiar się tym zająć, zebrać wszystkie Larki chętne do napraw i zrobić sam z tym porządek na ile się da. Serwis larka to jakiś żart..

miroslaw123 18.09.2012 21:24

Cytat:

Napisał v2_driver (Post 258539)
A tak wracając do tematu - świruje, zachowuje się tak jakby miał mocno rozkalibrowany ekran.

instrukcja obsługi strona 18 do ściągnięcia ze strony larka
"1. Dotknij przycisk , aby uruchomić kalibrację ekranu.
2. Wybierz TAK, aby rozpocząć kalibrację ekranu. Używając rysika dotykaj środka kursora (krzyżyka). Kursor będzie się przemieszczał, za każdym razem dotykaj rysikiem jego środka.
3. Po zakończeniu kalibracji ekran kalibracji zamknie się automatycznie. Jeżeli proces kalibracji si nie powiedzie, cała procedura będzie powtarzana a do skutku."

rambo 18.09.2012 23:40

To co kolega opisuje że raczej korozja padu dotykowego i wątpie by ponowna kalibracja ekranu coś dała ale walcz :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.