Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   dzis o 20h yamaha 1200 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5776)

myku 10.06.2011 08:28

E to fajnie Zbiswicz...Uwazam,ze jest to obecnie najfajniejszy ON-off turystyk.Daj znac jak bedzie nastepna dycha zrobiona :Thumbs_Up:

Zbiswicz 10.06.2011 12:54

Tak Mosci Panowie.. ten motocykl jest uzywany przeze mnie zgodnie z jego przeznaczeniem czyli asfalty wszelkiego rodzaju na ktorych czuje sie wybornie, oraz szutry ktorymi jade niczym panisko jakies, calkiem bezstresowo i tak mialo byc.
Wybralem ten zaprzeg nie przypadkowo, otoz dla mnie to co swiadczy o dobrym produkcie to jego bezawaryjnosc i to jest dla mnie najwazniejsza cechą, dlatego na codzien przemieszczam sie Toyka z lat 90-tych (zmontowana u zrodla co wazne, tak jak kazde auto tej marki kupowane przez mojego Ojca od ponad 20-stu lat) ma juz kilkaset tysiakow za soba i wciaz sie zastanawiam czy on sie kiedys w ogole popsuje? ST1200 kupilem nieco w ciemno, ale wierze w male japonskie raczki. Moze dla innych wazniejsza jest ergonomia motoru, oraz lepsze ich dopracowanie w szczegolach, a mniej istotna bezawaryjnosc wiec wybiora geesa, bo puki co w tym jest lepszy.
Jedno pewne- jak sie zacznie psuc- sprzedam gnide... byla za droga by byc maszyna awaryjna

rambo 10.06.2011 14:03

No terefere 1200 ma się nadzwyczaj dobrze jako młody motocykl.
Dla porównania nowe BMW kolegi miało przez dwa lata ponad 10 akcji serwisowych :D

myku 10.06.2011 20:37

Ja przed dwoma tyg. bylem u jamahy i troche wypytywalem.Niektorzy klienci maja juz po 30tys. i nic zupelnie sie nie dzieja.Zadnych usterek,akcji serwisowych czy cos.Moze faktycznie udalo sie zrobic bezawaryjne moto:Sarcastic:

tomekc 11.06.2011 09:49

Jest szansa ze nie dali dupy zolci, niech tylko popracuja troche nad zabezpieczeniem chlodnicy przed uszkodzeniem w glebie -bo chyba tylko to sygnalizuja co bardziej wnikliwi userzy.

myku 11.06.2011 09:57

Firma Altrider robi bardzo fajne gmole i inne akcesoria do ST12

zibiano 20.08.2011 11:13

noi stało sie
dosiadłem ST1200 na dwie godzinki
spoko, przygoda ale polecam zostac przy AT :)
nie bede sie rozpisywal
doibra zabawa- przekonajcie sie sami

rambo 20.08.2011 11:24

AT + dobry zawias i zostaje nam 40 000zł w kieszeni na wyjazdy na pare lat :D
choć ST 1200 ma regulowany zawias ! wypas tak czysiak

erwinw 20.08.2011 11:29

Cytat:

Napisał Zbiswicz (Post 182429)
Wybralem ten zaprzeg nie przypadkowo, otoz dla mnie to co swiadczy o dobrym produkcie to jego bezawaryjnosc i to jest dla mnie najwazniejsza cechą, dlatego na codzien przemieszczam sie Toyka z lat 90-tych (zmontowana u zrodla co wazne, tak jak kazde auto tej marki kupowane przez mojego Ojca od ponad 20-stu lat) ma juz kilkaset tysiakow za soba i wciaz sie zastanawiam czy on sie kiedys w ogole popsuje? ST1200 kupilem nieco w ciemno, ale wierze w male japonskie raczki.

Nie wiem jak jest z nową ST, ale moja Teresa 660 ad.08 jest "made in Italy"

ps. do awaryjności mimo produkcji w makaroniarnii, słynącej z niechlujstwa, zastrzeżeń: brak

rambo 20.08.2011 11:41

One są tylko składana w Italii, w dużej mierze z japońskich części. Myślę że na nasze szczęście silnik np przyjeżdża jako całość :) :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.