Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Uklad paliwowy i wydechowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wydech leo vince i inne akcesoryjne. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1251)

sizyrk 04.05.2020 20:53

Cytat:

Napisał ferolo (Post 680410)
Widzę że u ciebie to trochę inaczej wygląda i jest bardziej dopasowane a u mnie jest to luźne nawet ścisięte na maxa opaską ma lekki luz ,nie lecą ci przypadkiem tam tędy spaliny i najważniejsze na leonie nie wali ci w wydech ?

mam Leona u siebie razem z rurami od Arrowa. Walilo w wydech ,jak wyregulowalem gaznik , cisza panie…………….

dawid8210 04.05.2020 21:39

Cytat:

Napisał ferolo (Post 680410)
Widzę że u ciebie to trochę inaczej wygląda i jest bardziej dopasowane a u mnie jest to luźne nawet ścisięte na maxa opaską ma lekki luz ,nie lecą ci przypadkiem tam tędy spaliny i najważniejsze na leonie nie wali ci w wydech ?



Owiń rułe cienką blachą ameliniową, tak by tłumik ciasno wchodził a potem ściągnij to obejmą. Dodatkowo możesz to przesmarować pastą do uszczelniania tłumików podczas nawijania blaszki i powinno byc szczelne.

Mallory 04.05.2020 21:46

Cytat:

Napisał ferolo (Post 680410)
Widzę że u ciebie to trochę inaczej wygląda i jest bardziej dopasowane a u mnie jest to luźne nawet ścisięte na maxa opaską ma lekki luz ,nie lecą ci przypadkiem tam tędy spaliny i najważniejsze na leonie nie wali ci w wydech ?

Nic nie grzebane w gaźnikach, tym bardziej, że są zaplombowane. Nic nie wali, nic nie leci.

ferolo 05.05.2020 05:47

No to ja nie wiem co mam z tym Leonem pomijając fakt uszczelnienia od kiedy go mam zawsze walił w tłumik już nawet gaziory kupiłem w zeszłym roku inne i dalej to samo a ile by człowiek nie wykręcił śruby mieszanki zawsze to samo pewnie ten typ tak ma

majo 08.05.2020 12:36

A króćce zmieniłeś przy okazji wymiany gaźników?

lukasz_vip 08.05.2020 13:07

U mnie w LC8 walił jak wściekły jak miałem mała dziurkę w króćcach. Po wymianie nwet lc8 na przelotach nie wali ogniem jak odpuścisz manete.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

ferolo 09.05.2020 19:17

Krućce zmieniałem nic nie dało umówiłem się na wtorek z diagnostą zrobić przegląd dziada i przy okazji podłączymy analizator spalin i zobaczymy jakie są wartości i czy da się to wyregulować śrubami składu a jak mnie wk... to spedzam leona i założę oryginał

Cezar3 09.05.2020 22:32

To jak byś się pozbywał leosia, a do NAT podpasuje, się byśmy dogadali...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Novy 10.05.2020 12:14

Cytat:

Napisał Cezar3 (Post 681054)
To jak byś się pozbywał leosia, a do NAT podpasuje, się byśmy dogadali...

W swojej NAT z '18 roku masz najlepszy klang na oryginalnym tłumiku.
Drugi po oryginale (dźwiękowo) jest Remus, później Akrap.
Jednak na każdym tracisz moc, więc nie pyli się.

A od AT chyba średnica i podejście rury (mocowanie) nie pasuje.
Niech mnie ktoś poprawi, bo nie dam łapy obciąć.

Cezar3 10.05.2020 18:17

Mama decat, więc z tą mocą różnicy nie zauważyłem...
Miałem akrapa, miałem oryginał, teraz mam dominatora, który jeździł wcześniej na rd04. Pasuje średnicą.
Chciałem uzyskać lekkość, fabryczny brzmi fajnie, ale jest ogromny.
Wywaliłem ogon, decat i dominator sprawiają, że jest smuklejsza, lżejsza, wizualnie bardziej mi to pasuje...
A ten leoś mógłby podpasować :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.