Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   XVII Przystanek Woodstock! 4, 5, 6 sierpnia 2011 r. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9155)

Cezary 08.04.2011 19:35

Też się postaram być, może jakieś spotkanie i wspólny 'wjazd'?

KML 08.04.2011 19:56

Myślę że na takie umawianie to będzie czas na tydzień przed, a teraz to i tak połowa z chętnych odpadnie .

chomik 08.04.2011 20:03

W zeszłym roku muzycznie było beznadziejnie.... może w tym roku...:at:

Agent 08.04.2011 21:22

Muzycznie rzeczywiście było średnio. Dodatkowo miałem kontrast po 4 dniach na Openerze. To dwa różne światy.
Do Woodstock mam sentyment, ale bez naprawdę dobrej ekipy nie będzie mi się chciało tyłka ruszyć.

diverek 08.04.2011 21:39

Cytat:

Napisał Agent (Post 171038)
...ale bez naprawdę dobrej ekipy nie będzie mi się chciało tyłka ruszyć.

Dobrą ekipę znajdziesz na miejscu. Zapewniam Cię że zeszłego roku nie narzekaliśmy na nudę. A i muzyka nam nie przeszkadzała. A bezradne miny policmajstrów jak pojawialiśmy się znikąd, w terenie zamkniętym dla ruchu na motocyklach były bezcenne:)

Agent 08.04.2011 21:46

Rok temu zupełnie przypadkiem spotkałem dobrego kumpla na dworcu :) Połączyliśmy dwie ekipy i nie było co narzekać.
..ale gdy mijały mnie z nienacka (jak czołg) motocykle, to wiedziałem że własnie tego jeszcze mi tam brakuje ;)

Niewykluczone, że w tym roku będę tam na zabezpieczeniu, ale wtedy w poruszać się będziemy cztero kołowcami :)

janeksok 07.05.2011 07:40

Dla mnie jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa. Jeśli chodzi o stronę motocyklową, to organizacja perfekcyjna. Wjazd 20 albo 25zł, nie pamiętam. W każdym razie, w tej śmiesznej cenie zawarty jest całodobowo strzeżony parking maszyn, ogrodzone pole namiotowe z naprawdę dobrymi warunkami - kawa i herbata do oporu, zimny prysznic, koryta z wodą, toi-e, a nawet jeden ciepły posiłek w ciągu każdego dnia! A od strony mniej motocyklowej, to klimat Woodstocku jest nie do opisania. W tym roku co prawda nie ma interesujących mnie zespołów, ale warto jechać nawet dla samego klimatu. A nuż trafi się coś, czego nie znam a mi się spodoba :)

MłodyUć 07.05.2011 09:45

Ja też nie wyobrażam sobie nie pojechać na Woodstock, a mam nawet taki ambitny plan żeby pojechać offem:at:(o ile zdążę zmienić motonga). Ale zobaczymy co się z tego jeszcze urodzi. W każdym bądź razie moja obecność w tym roku obowiązkowa! Dozo!;)

Brunetka 07.05.2011 10:14

Ja też postaram się być :D
Może nawet zrobię cytrynówę :) tylko boję się żeby Was nie zabiła jak to wczoraj uczyniła z jednych chłopem :)

Chłopaki mam nadzieję że nie zawiedziecie i będzie nas znowu dużo :)
Bo kto zje wielki gar spaggetti :haha2:

Agent 07.05.2011 11:16

prawie mnie przekonałaś ...tym spagetti oczywiście :haha2: :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.