Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kurtka Retvoyage Africa ? ? ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7492)

viadroman 24.09.2010 22:33

Cytat:

Napisał MUTT (Post 134284)
:haha2:cena przeróbek i inwencja twórcy jest bezcenna !

coś trzeba robić :D, spodnie (wkładki) kupione do używania zgodnie z przeznaczeniem, a że się nawinęły pod rękę na jakimś moto wyjeździe to był przypadek

jorge 25.09.2010 01:34

Są jeszcze ciuchy z Lipna - podobno całkiem niezłe. I Modeka - ale na forum już wiele o tym.

deny1237 25.09.2010 11:38

KOledzy ciuchy Revit to jest to polecam, kolega południoweic może cos powiedziec którego przekonałem , własnie wróciliśmy z Rosji po trzech tygodniach i wszystko z ciuchami OK sprawdzały się w bardzo różnych warunkach.

JAkoś mało znana i nie doceniana firma u nas a szkoda.

Południowiec 25.09.2010 13:10

Prawdą jest to co Deny rzecze :oldman: Revit miażdży jak dla mnie :D Kurteczka elegancko leży, ochraniacze na miejscach, przewiew też daje radę. No i podstawa: ROZMIARÓWKA!!!! Od XSek do XXXLek w wersjach short, regular i long. Każdy powinien sobie coś znaleźć. Tak w ogóle to ani ja ani Deny tam nie pracujemy ani nie sprzedajemy :D przynajmniej ja swojego się nie pozbywam :D

Szerokości :at:

Wegrzyn 25.09.2010 20:59

Cytat:

Napisał jorge (Post 134319)
Są jeszcze ciuchy z Lipna - podobno całkiem niezłe..

No właśnie ja z żoną użytkuję polskie ;) Funty drugi rok i naprawdę jest ok. Faktem jest, że jeździmy tylko po Polsce, ale sprawdzone w ulewie, w łokropnie słoneczne dni. Myślę, że za tą kasę co oferują to jest ok.

Miklaz 25.09.2010 21:34

Co się tyczy tematu retvoyage. Mam zwykłą czarną ret voyage i szczerze nie polecam. Jest wygodna to mogę przyznać. Ale komfortu użytkowania ni ma. Po paru miesiącach odpruły ie rzepy, i "zawleczki, mocowania, giberesy" do przyczepiana membrany. Membrana......tak jak by nie było. Membrana raisa czy reisa jak zwał tak zwał w wykonaniu retbike jest totalną porażką. Można zapocić się jak świnia. Kurtka bez membrany przemaka w góra 5 min w lekkim deszczu, z membraną 10-15 minut. Próbowałem impregnować, Impregnaty do ubrań a także te do namiotów nic nie dają w tym przypadku. Także trzeba dołożyć i kupić coś zachodniej produkcji arlen, hein gerike, itp itd. Znam parę osób które użytkują modekę i nie narzekają. RetBike tylko na nerwy działa. Tak brzmi opinia użytkownika.

Pirania 27.09.2010 10:49

Panowie,
dzięki za dane. Dobrze temp raczej spadają to zimowy sezon obskocze w swoje starej czarnej modece które generalnie jest ok.

wojtek II 27.09.2010 11:31

Cytat:

Napisał Południowiec (Post 134366)
Prawdą jest to co Deny rzecze :oldman: Revit miażdży jak dla mnie :D Kurteczka elegancko leży, ochraniacze na miejscach, przewiew też daje radę. No i podstawa: ROZMIARÓWKA!!!! Od XSek do XXXLek w wersjach short, regular i long. Każdy powinien sobie coś znaleźć. Tak w ogóle to ani ja ani Deny tam nie pracujemy ani nie sprzedajemy :D przynajmniej ja swojego się nie pozbywam :D

Szerokości :at:

REVIT zdecydowanie tez polecam i zapraszam na - www.motorev.pl

Pirania 27.09.2010 12:35

Droga...

Chyba do czasu trafienia 6tki zostane przy starym alipinistycznym gore i zbroji..,

deny1237 28.09.2010 09:39

Pirania gdybyś faktycznie chciał kupić Revita to skontaktuj się z Beata nr telefonu 692 536 401 i u niej kupisz Revita za połowe a może nawet 1/3 ceny tego co kosztuje w sklepie.

Ja i południowiec żeśmy u niej kupowali, zresztą juz kiedys pisaliśmy o tym na forum.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.