Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   10.000 km po Krzakach.. czyli test niskodystansowy APRILI TUAREG 660 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=45349)

afrykanin 20.01.2024 13:14

Dzięki, głupio pytam bo do gs kupiłem oryginał wpinany w nawigacje w salonie bmw i telefon ledwo mi się mieści muszę zdejmować etui a to jest denerwujące:( Ex sory za zaśmiecanie

ex1 21.01.2024 18:22

Cytat:

Napisał afrykanin (Post 843189)
Dzięki, głupio pytam bo do gs kupiłem oryginał wpinany w nawigacje w salonie bmw i telefon ledwo mi się mieści muszę zdejmować etui a to jest denerwujące:( Ex sory za zaśmiecanie

heheh .. toż to nie zaśmiecanie.. to podbijanie ;)

ferolo 22.01.2024 20:20

Ex fajnie się ogląda twoje przemyślenia odnośnie motocykli wiadomo każdy z nas sam musi popróbować ale wiadomo że każda sugestia wspiera nas w naszych wyborach. Ja osobiście sam zastanawiam się nad Tuareqiem lub katem 890 obydwa mi leżą ale żadnego nie mam hehe, tzn czekam do wiosny na któregoś bo zimą nie lubię kupować. Tak planuję raz kata raz Tuareqa mam kumpla co był w zeszłym roku Tuareqiem we Włoszech męczył go na tecie to mówi że strasznie mu się grzał i bali się że silnik że nie wytrzyma, oczywiście dojechał cały ale moto zmienił na inne właśnie przez to grzanie nie jest on odosobniony bo na angielskich stronach też o tym piszą choć nikt nie pisze że spuchły cylindry i kaput więc może ten tym tak ma, a Ktm wiadomo nie znasz dnia i godziny jak kopyto bokiem hehe. Pozdrawiam

rrolek 22.01.2024 21:46

Jak większość Exowych produkcji testowych i ta pokazuje tyle zalet co i wad motorka. To miłe. Nie tylko ja widzę, marudny jestem.
A na marginesie co do grzania: chyba wszystkie nowe, z Euro5, się grzeją. I czuć to tym bardziej im wolniej się goni. Mam wrażenie, że bez remapingu czy innych podobnych czarów żadne takie jednostki długo nie pociągną.

Babel 23.01.2024 07:47

Byłem wczoraj w salonie w Liberty w Piasecznie.
Fajnie bo oni mają Yamahe/Aprilię /Moto Guzzi no i Ducati
Mnie interesowała T7 i Tuareg, ale przysiadłem się do TT85, a Ducati jak te motocykle wyglądają :). Cudo :)
TT85 - jest taki klockowaty trochę choć najniższy.
I tak na szybko T7 i Tuareg obie wydają się dużo fajniejsze on nowego Trampka.
Jedna rzecz z Tuaregiem - jest dużo szerszy w siodle od T7 i niby T7 jest trochę wyższa ale mi jako wysokiemu inaczej lepiej się siedzi na T7 .
Na Tuaregu jak czubkami palców dotykam ziemi to druga nogą nie sięgam do podnóżka ....
Ot taki to dylemat wzrostowy:(
Jak bym kupił to i tak muszę obniżyć nie ważne który kupię, ale wydaje się łatwiejsze, no może nie łatwiejsze, a bardziej dostępne do zrobienia w T7 ( choć z Tuaregiem też gdzieś widziałem film z obniżenia)
Podobają mi się i T7 i Tuareg, na oko trudno stwierdzić, który fajniejszy, ale obiecali mi wypożyczyć demówki ( obie) jak tylko wiosna przyjdzie.
Nic czekam wiosny :) a w miedzy czasie gdzieś obejrzę sobie 890
Ot takie to spostrzeżenia niskiego człowieka ;)
ps może ktos posiada obniżoną T7 w okolicach Wa-wy ( Tuarega pewnie nie uświadczę obnizonego )

ex1 23.01.2024 11:28

tuareg ma z tyłu 240 mm skoku, wystarczy iż odpuścisz na sprężynie a ładnie przysiądzie..
t7 ma już tylko 200mm skoku tak może być ciężej.. :)


PS. dzięki wszystkim za dobre słowo, czasem się zastanawiam po co mi te filmy i to kręcenie.. ale jakoś tak wyszło, że nawet to Lubie.. więc dopóki będzie się.chciało komuś oglądać to będzie dla kogo. :)

RAVkopytko 23.01.2024 12:38

EX,kiedy filmik o NX650 ? :)

majo 23.01.2024 13:39

I Rd03?:at::dizzy::at:

qbaRD07 23.01.2024 18:33

Exu to są bardzo ciekawe filmy. Działaj i dziel się doświadczeniem.
Nie wiedze powodu żebyś nie promował swoich produktów, może temat o pakowaniu itp?

PS W mojej ocenie Aprilka ma jedną paskudną wade ... wygląd. Ale to wiadomo ...

Africa Tigg 23.01.2024 18:59

Testy Ex-a są chyba najlepszymi spośród polskojęzycznych na YT.
Większość innych jakie oglądałem, to były głównie na zasadzie-gość brał np. T7 z salonu na testy i jeździł po ulicach miasta, kilka winkli zaliczał, a potem oceniał sprzęt, zaznaczając że on to terenu nie ogarnia. U Ex-a jest obiektywna ocena każdego aspektu, bez pudrowania g..na.
Aprilia wygląda kontrowersyjne, to fakt, ale użytkownicy chwalą ją za to jak jeździ i nie zawodzi tak jak się wszyscy spodziewali.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.