Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Banan na gębie-czyli jak spędziłem dzień na motorze. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23331)

wilq.bb 08.03.2015 20:25

Cytat:

Napisał bicio (Post 421966)
motór kurna się mówi :D
Wkurwiający wątek bo muszę jeszcze tydzień poczekać :p :at:

Dziś grzebie sobie przy AT i słyszę jak moje ex TA nadciąg...brat przyjechał mnie powkurzać i zapodał tekst.
"W zeszłym roku nie miałem prawka i ty mnie wkurzałeś no to masz :D" i se w pizdu pojechał :at: zabić takiego to mało.

Demolka 08.03.2015 20:30

2 Załącznik(ów)
na moim podwórku zapanowała technologia rejli :D

potem z pomocą wygodnego siedzenia skonstruowanego rowniez w tejze niezawodnej technologii zostało nawinięte kilometrów około 50 :at: ..głównie na stojąco ;)

Ziarko 08.03.2015 20:30

Cytat:

Napisał komak (Post 421962)
Tak tak betu na motocyklu bo motor to silnik

wg. wikipedii, na pierwszej pozycji:
Cytat:

Motor (pot.) – motocykl, jednośladowy pojazd samochodowy
SJP, tylko na drugiej pozycji
Cytat:

potocznie o motocyklu
Więc, o co kurna kłopot ?

szuler57 08.03.2015 20:45

DW133 - Moja ulubiona droga ;) W tym roku też ją odwiedzę ;)

Scorpi 08.03.2015 21:07

1 Załącznik(ów)
hmmmehh jak to było zacząć sezan... już nie pamietam bo odkąd kupiłęm afre a puzniej dzika to już trzeci sezon któego nie zaczołem bo niekończyłęm poprzedniego.... Ale miło pojechać na zakończenie sezonu i popatrzeć jak chłopaki kończą sezon. Pozdro

ŁysyDLE 08.03.2015 21:11

@Demolka fajna kanapa:)
Dzisiaj była piękna pogoda to nie jeździłem ale w ostatnią niedzielę i dwa tygodnie temu w deszczu i błocie się latało:P

zaczekaj 08.03.2015 21:28

Cytat:

Napisał ŁysyDLE (Post 421982)
Dzisiaj była piękna pogoda to nie jeździłem ale w ostatnią niedzielę i dwa tygodnie temu w deszczu i błocie się latało:P

Potwierdzam. Dzisiaj było pięknie ale nie jeździłam.
Mam nadzieję Łysy, że się trochę pozbierałeś po ostatnim i na następną jazdę będziesz zwarty i gotowy do działania :D:at:

motomysz 08.03.2015 22:19

Heh... Ja to lubię wsiąść na motocykl po dłuższej przerwie tzw. rozpoczęcie sezonu :-) Za każdym razem jest tak, jak by to była pierwsza jazda... A najlepsze jest to ze motor jakiś taki żywszy :-D

jochen 08.03.2015 23:00

Też se pośmigałem kilka godzin, ale o zgrozo nie szykowałem specjalnie Afryni. Wstyd przyznać ale niczego z nią nie robiłem, żadnych wyciągań i ładowania akumulatora, nawet jej nie umyłem...jak fleja...
Ale odpaliła od strzała, jak zawsze i fajnie było. Czyli sezon się nie zdążył skończyć, jak się zaczął..

Dzieju 08.03.2015 23:51

Cytat:

Napisał betu (Post 421941)
CZy ktoś z was tez dziś już rozpoczął sezon ??:at::at::at:

Cóż, żeby coś zaczynać trzeba najpierw coś skończyć ...... dlatego generalnie nie stosuję zamknięcia a jedynie omijam czas słonych asfaltów.
Bywało tak że kończyłem rundką 31.12 a rozpoczynałem rano 1.01 przejażdżką.
W tym "sezonie" jeździłem w styczniu , lutym i już marcu.
Nic nadzwyczajnego.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.