Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Pomagamy - za free (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Zaadoptujmy blizniaki... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1918)

bigos 08.11.2008 18:12

Ja też się chętnie podłączę.

sambor1965 08.11.2008 19:03

Cytat:

Napisał Pawel (Post 30658)
Ja też się dołączam, ale może pomyślimy o wiekszej grupce. Na forum jest nas troche więc nie bedzie to wielkie obciążenie.

Tak, ale moze najpierw sprobujmy z ta dwojka. Zapewniam Was, ze i z tego bedzie duzo radosci. Poza tym to jednak jakas odpowiedzialnosc, nie mowimy o akcji na rok, tylko do czasu az sie nasze dzieciaki usamodzielnia...

Franz 08.11.2008 19:35

Cytat:

Napisał Pastor (Post 30645)
Wchodze w to :)
Tylko wyciągnij jeszcze od nich sekret jak to zrobić żeby utrzymać kaszojada za 50 baksów rocznie :D
Zdrowia!
:hello:


Pastorku, przeprowadzić się do Kenii

zombi 08.11.2008 20:38

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 30665)
Tak, ale moze najpierw sprobujmy z ta dwojka. Zapewniam Was, ze i z tego bedzie duzo radosci. Poza tym to jednak jakas odpowiedzialnosc, nie mowimy o akcji na rok, tylko do czasu az sie nasze dzieciaki usamodzielnia...

Zastanawiałem się nad tą odpowiedzialnością. Myślę, że to forum, jak i ludzi z nim związane będzie aktywne jeszcze długo, ale tu chodzi o coś więcej niż pasja kilkunastu "kolesi".

I doszedłem do wniosku, że powinniśmy zabezpieczyć środki np. na dwa trzy lata wprzód. Jednocześnie, aby akcja nie stała się dla Nas jednorazowym przelewem. Co roku (minimum) trzeba podjąć decyzję o zabezpieczeniu środków na kolejny rok. W ten sposób zapewnimy stabilność finansową "Naszym" bliźniakom przynajmniej w perspektywie dwóch lat.

Marcin SF 09.11.2008 00:53

jestem za

puntek 09.11.2008 13:00

P
Cytat:

Napisał zombi (Post 30673)
Zastanawiałem się nad tą odpowiedzialnością. Myślę, że to forum, jak i ludzi z nim związane będzie aktywne jeszcze długo, ale tu chodzi o coś więcej niż pasja kilkunastu "kolesi".

I doszedłem do wniosku, że powinniśmy zabezpieczyć środki np. na dwa trzy lata wprzód. Jednocześnie, aby akcja nie stała się dla Nas jednorazowym przelewem. Co roku (minimum) trzeba podjąć decyzję o zabezpieczeniu środków na kolejny rok. W ten sposób zapewnimy stabilność finansową "Naszym" bliźniakom przynajmniej w perspektywie dwóch lat.

Jestem za !!! planowanie jest jak najbardziej OK. Jak znam życie akcja mocno się zagrzeje na początku potem się ostudzi więc plan jak najbardziej :)
to ile do składki na forum ? Ustalamy jakąś wartość? Na rok ? przy składce na forum ?

A potem przynajmniej będzie cel podróży gdzieś daleko :) !!!

giziu 09.11.2008 19:00

Bardzo szczytny cel, całym swoim ciałkiem i duszkiem jestem ZA.

Pawel 09.11.2008 21:23

to może policzyć ilu ludzi płaci za forum i podzielić te 50-150$ na ilość osób i doliczyć do rocznej składki??

ramires 10.11.2008 23:11

wchodze w to tym bardziej, ze nie tak dawno z zoną się zastanawialismy nad adopcją serca czy jak to tam się zwie.

Dopiszcie mnie na liste

Michasso 11.11.2008 00:32

Nie bardzo wiem jak to zorganizować i jak miałoby się to odbywać, ale cel szlachenty i taki cham jak ja w to wejdzie:drif:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.