Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Rama, zawieszenia, napęd (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Wyciek z tylnego amotyzatora. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3123)

hubert 20.04.2009 16:38

Cytat:

Napisał Mat (Post 54630)
No ja Cię bardzo przepraszam. Poprawkę, odpukać zrobili malinowo.

Pierdzielę poprawki :) Za dużo zabawy jest z wymianą koszą ... kupiłem używkę na ebayu ...

CaMeL 20.04.2009 18:38

właśnie dostałem odpowiedź od firmy NAGENGAST z gdańska. piszą 300-400 zł 4 dni roboty. A z tego co pisze Rambo to nic nie są warci. Czy jest możliwa regeneracja amorka? Oni wogóle piszą że opatentowali swój system do nabijania gazu. Ciekawe, Polak potrafi....
Jak kupię nowy za 2500 albo jakieś 600 funcioli to już w tym sezonie nie pojeżdżę raty, ray, raty. Ale, proszę Wiary przeszukajcie swe garaże i przywoźcie do Wilgi to przyjadę na zakupy.

DANDY 20.04.2009 18:45

Cytat:

Napisał CaMeL (Post 54856)
właśnie dostałem odpowiedź od firmy NAGENGAST z gdańska. piszą 300-400 zł 4 dni roboty. A z tego co pisze Rambo to nic nie są warci. Czy jest możliwa regeneracja amorka? Oni wogóle piszą że opatentowali swój system do nabijania gazu. Ciekawe, Polak potrafi....
Jak kupię nowy za 2500 albo jakieś 600 funcioli to już w tym sezonie nie pojeżdżę raty, ray, raty. Ale, proszę Wiary przeszukajcie swe garaże i przywoźcie do Wilgi to przyjadę na zakupy.

masz odpowiedź na priv

rambo 20.04.2009 22:15

CaMeL, ja bym im tego nie wysyłał. Dałem Ci info w 1 poście że moge ci pożyczyć moj zapasowy amor właśnie skićkany przez nagengast. Działa ale gorzej po regeneracji niż przed :Sarcastic: z tą trojką to był żart ;):p:p

Oddam go zatem im do reklamacji, niech go nabiją gazem, to zwróce im honor.

Lepi 20.04.2009 22:25

Możecie się ze mną zgodzić lub nie ale amortyzatory można z powodzeniem regenerować. Zresztą to tak na prawdę nie jest regeneracja tylko serwis przewidziany zazwyczaj przez producenta co ileś tam kilometrów.

rambo 20.04.2009 22:51

Pewno że można, nawet w serwisówce jest że tam co ileś tam należy dobić gaz.

CaMeL 22.04.2009 23:51

Dzięki Rambo za dobre chęci, ale nie skorzystam. Jutro odstawiam na serwis. Rozbiorą to zobaczę co powiedzą, naprawa czy wymiana.

Rychu72 18.11.2010 14:47

Trochę odgrzeje.

Jest jakiś domowy sposób na sprawdzenie kondycji amorka i sprężyny (amorek orginlny z przebiegiem 40 kkm)?
Już gdzieś przeczytałem, żeby zwrócić uwagę na bujanie i wolniejszy powrót niż ugięcie przy naciśnięciu kanapy.
Może znacie inne. :confused:

Lepi 18.11.2010 14:59

Nie znam takich sposobów o których piszesz. Wolniejszy powrót niż ugięcie? To jakieś wróżenie z fusów. Przecież to zależy jak mocno będziesz naciskał.

chomik 18.11.2010 14:59

Cytat:

Napisał Rychu72 (Post 144639)
Trochę odgrzeje.

Jest jakiś domowy sposób na sprawdzenie kondycji amorka i sprężyny (amorek orginlny z przebiegiem 40 kkm)?
Już gdzieś przeczytałem, żeby zwrócić uwagę na bujanie i wolniejszy powrót niż ugięcie przy naciśnięciu kanapy.
Może znacie inne. :confused:

Posadzić dwie grubsze osoby i niech się bujają koniecznie ze dwadzieścia minut. A potem sprawdzić odynometrem czy jest różnica w dobiciu....


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.