Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Krasna Gorgany (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32376)

Gilu 17.02.2019 13:07

Słoneczko mocniej przyświeciło w czoło i się przypomniało

Przez połoninę Krasną,Świdowiec do Jasiny i pytanie jak ugryźć Gorgany żeby znaleźć się z powrotem w rejonach Kołaczawy np Przełęcz Legionów,Rajfałową lub Osmołodę?

Kusi mnie spróbować od przełęczy Niemieckiej wzdłuż lini energetycznej w stronę Osmołody lub od drugiej strony

Mirmil 17.02.2019 20:59

Przez przelecz Niemiecka trudna droga. Jechalem od poludnia, 4x4. Ledwo na przelecz wjechalismy,a poznirj jest tylko gorzej.
Przelecz Legionow jest fajna trasa, nie za trudna. Ale w lesie caly czas.
Lepiej sobie zrobic kolko wokol Pietrosa i na Pietrosa, poznirj na poludnie na przez Bogdana jechac, pozniej tankowanie Rachow i zaraz za Rachowem wbijasz sie znowu na Swidowiec takim dlugim ramieniem, na polonine Dumyn, 20 km na polnoc i jestes na Bliznicy
Robisz fajne kolko po gorach z widokami, a nie po lrsie w blocie.

Gilu 18.02.2019 06:33

Cytat:

Napisał Mirmil (Post 624694)
Przez przelecz Niemiecka trudna droga. Jechalem od poludnia, 4x4. Ledwo na przelecz wjechalismy,a poznirj jest tylko gorzej.
Przelecz Legionow jest fajna trasa, nie za trudna. Ale w lesie caly czas.
Lepiej sobie zrobic kolko wokol Pietrosa i na Pietrosa, poznirj na poludnie na przez Bogdana jechac, pozniej tankowanie Rachow i zaraz za Rachowem wbijasz sie znowu na Swidowiec takim dlugim ramieniem, na polonine Dumyn, 20 km na polnoc i jestes na Bliznicy
Robisz fajne kolko po gorach z widokami, a nie po lrsie w blocie.

Właśnie na Ciebie liczyłem że się odezwiesz
Widziałem film z waszego wyjazdu na Niemiecką i myślę że przy dobrej pogodzie motorkiem do zrobienia spoko tylko czy dalej i dokąd prowadzi jakiś trakt

trolik1 18.02.2019 09:11

Macie może Panowie jakieś tracki z tego rejonu? Ja startowałem codziennie z Kołoczawy, bo nie byłem w stanie połączyć wszystkiego w rozsądną całość...:-(
z góry dzięki za pomoc!
pozdrawiam trolik

rrolek 18.02.2019 10:33

Witam

Jest na starych topo (i na Brainstiormie, ale uwaga to imo mapa wyklikana ze sztabówek bez weryfikacji) jakaś droga z Bukowela do Bystrzycy. Na Googlach brak odcinka. Dalej przez przełęcz Legionów do Konsomolska i dalej tradycyjnie. Planowaliśmy to bodajże w 2016 ale pogoda nas uziemiła w Kołoczawie.

Pozdr rr

Gilu 19.05.2019 10:28

Planuje wstępnie na ostatni weekend maja lub następny zacząć od Borżawy a później jak proponuje Mirmił lub do ustalenia
Czas np od czwartku wieczór max do poniedziałku,gdyby ktoś miał czas i ochotę na taki wyskok zapraszam
Patrząc po zdjęciach z trwającej integracji to resztki śniegu powinny do tego czasu zniknąć

piesy 19.05.2019 23:01

Ten drugi termin może by mi pasował i chętnie bym się dołączył. Tzn pierwszy weekend czerwca. Możemy obgadać sprawę na telefon? 5o122o417

Gilu 25.05.2019 06:21

Będzie pogoda sprzyjająca to 6 czerwca pod wieczór jadę
Plan jest od Borżawy pod Horwelę a z powrotem się zobaczy
Na razie jestem sam,gdyby ktoś się reflektował to jednego kierownika ze sprzętem mogę zabrać

Adagiio 25.05.2019 15:30

Chętnie bym z Tobą pojechał, ale jak wiesz nie mam czym. Bądź ostrożny i powodzenia.

puszek 25.05.2019 21:22

2 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Adagiio (Post 638222)
Chętnie bym z Tobą pojechał, ale jak wiesz nie mam czym. Bądź ostrożny i powodzenia.

Adaggio..pozyczyć Ci moja Dr-kę..?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.