Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Pochówek Pary Prezydenckiej na Wawelu (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6249)

HRABIA z Krosna 13.04.2010 18:20

Trzeba przeprowadzić ankietę na forum,na tą okoliczność...

miroslaw123 13.04.2010 18:24

Wszystko jasne, pozostaje :mad:
Ps. moja rodzina życzy sobie by ktoś podał numery w totka na najbliższe losowanie...

diverek 13.04.2010 18:42

Uważam że są lepsze miejsca pochówku prezydenckiej pary. Najgorszą rzeczą jednak jaką tutaj widzę to porównania. Że jeden był lepszy a drugi gorszy i mu się nie należy. Nie czas na to a już na pewno nie miejsce. A czy uważacie że wszyscy pochowani na Wawelu, królowie i nie tylko byli tacy idealni? Zapewniam że nie. Tak eis złożyło że w popularnych książkach historycznych są zawarte raczej te jaśniejsze karty "wielkich". jednak gdy się sięga po ambitniejsze opracowania historyczne to te życiorysy już nie są tak krystalicznie czyste. Zdarzają się czarne karty. A ta czerwona czcionka w przypadku michnpio po co niby jest? Może włącz jeszcze Caps Locka, żeby jeszcze bardziej zwrócić na siebie uwagę. Ja osobiście apeluje o zaprzestanie tej dyskusji. Może ona doprowadzić do jakiejś większej chryi. Wawel nie jest własnością forumową, tym bardziej Kraków. Ktoś inny zadecydował. Trudno. Apeluję. Zostawmy ten temat w spokoju.

Roberth71 13.04.2010 18:49

Zgadzam się z Diverkiem, lepiej zaprzestać tej dyskusji, to doprowadzi do podziału...... po co? za chwile miejsce pochówku będzie ważniejszym tematem niż sama tragedia.

michnpio 13.04.2010 19:31

Cytat:

Napisał diverek (Post 110059)
Uważam że są lepsze miejsca pochówku prezydenckiej pary. Najgorszą rzeczą jednak jaką tutaj widzę to porównania. Że jeden był lepszy a drugi gorszy i mu się nie należy. Nie czas na to a już na pewno nie miejsce. A czy uważacie że wszyscy pochowani na Wawelu, królowie i nie tylko byli tacy idealni? Zapewniam że nie. Tak eis złożyło że w popularnych książkach historycznych są zawarte raczej te jaśniejsze karty "wielkich". jednak gdy się sięga po ambitniejsze opracowania historyczne to te życiorysy już nie są tak krystalicznie czyste. Zdarzają się czarne karty. A ta czerwona czcionka w przypadku michnpio po co niby jest? Może włącz jeszcze Caps Locka, żeby jeszcze bardziej zwrócić na siebie uwagę. Ja osobiście apeluje o zaprzestanie tej dyskusji. Może ona doprowadzić do jakiejś większej chryi. Wawel nie jest własnością forumową, tym bardziej Kraków. Ktoś inny zadecydował. Trudno. Apeluję. Zostawmy ten temat w spokoju.

Nie będę polemizował z kol.diverek bo to bez sensu, a Koleżanki i Koledzy zrobią to co będą uważać.

michnpio 13.04.2010 19:34

Cytat:

Napisał ferdek (Post 110061)
Proszę o skasowanie mojego posta, koledzy mają rację. To forum motocyklowe.

Swój post każdy może usunąć samodzielnie. Wystarczy go wyedytować i usunąć.

sambor1965 13.04.2010 19:43

Bez przesady, troche luzu. Swieci na Wawelu nie leza. Litwini, Austriacy, Siedmiogrodzianie. Tacy co zmarli na syfilis, uznawani za terrorystow rozwodnicy i przechrzty-nibykatolicy. Towarzystwo bardzo naprawde mieszane. Niby Panteon, ale...
Nie glosowalem w wyborach prezydenckich, gdyz uwazam te funkcje za szkodliwa dla Polski. Mozemy sobie mowic i pisac tu co chcemy - wiara, ze pisaniem zmienimy decyzje tych, ktorzy ja podjeli, bo mieli do tego takie prawo jest naiwnoscia i polityczna manifestacja na niepolitycznym forum. Jesli lubie albo nie lubie kogokolwiek z Was to nie ma to nic wspolnego z tym z jakim sztandarem chodzicie na co dzien.
Za chwile pojawi sie temat, ze facet nie powinien miec asysty motocyklowej przy trumnie bo nie byl na zadnym zlocie.
Peace koledzy, a nie PIS.

JareG 13.04.2010 19:43

Cytat:

Napisał Roberth71 (Post 110062)
Zgadzam się z Diverkiem, lepiej zaprzestać tej dyskusji, to doprowadzi do podziału...... po co? za chwile miejsce pochówku będzie ważniejszym tematem niż sama tragedia.

Cala ta otoczka 'potragediowa' juz zdominowala sama tragedie.. trwa pompowanie (niektorych) zmarlych do statusu bohaterow, albo wrecz herosow bez skazy :Thumbs_Down:

karlos 13.04.2010 20:20

A ja wybieram się z żoną w niedzielę do Krakowa
:Sarcastic:

szwedzkikucharz 13.04.2010 20:22

Cytat:

Napisał michnpio (Post 110067)
Nie będę polemizował z kol.diverek bo to bez sensu, a Koleżanki i Koledzy zrobią to co będą uważać.

Sorki, ale co zrobią? Ten pogrzeb na Wawelu jest już przyklapany, urządzisz blokadę aby nie dopuścić do tego?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.