Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Atak na turystow (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32562)

motif 31.07.2018 14:35

i jak ma być dobrze przynajmniej w tej jebanej europie jak takie idiotyczne tekty już polacy pisza. Może się zaczniecie matwic jak krzywdzące to jest dla poszkodowanych a nie dla kozojebców?

matjas 31.07.2018 14:41

Prosiłbym nie używać słowa kozojebca w odniesieniu do ogółu. Można to napisać inaczej.

M

Emek 31.07.2018 14:51

Atak na turystow
 
Kolego @motif proponuję abyś nie używał określeń głupi, głupie, idiotyczne w odniesieniu do wypowiedzi innych osób. To że masz własne zdanie nie znaczy że wszyscy muszą mieć takie samo. To się nazywa tolerancja.

motif 31.07.2018 15:02

Cytat:

Napisał Emek (Post 593326)
To się nazywa tolerancja.

i to jest właśnie kolego najwiekszy idiotyzm dzisiejszej tkzw rozwinietej części świata. Wszystkie problemy jakie dziś mamy są przez tolerancje i przez staranie sie być "poprawnym politycznie". :dizzy:

szkoda gadać zresztą za dużo wypranych mózgów już mamy.

MarekM 31.07.2018 15:05

Jeżeli w Regulaminie Forum nie ma słowa na temat postaw rasistowskich, to należy IMHO dopisać. Jeżeli natomiast jest, to czas najwyższy te zapisy egzekwować :mur:

calgon 31.07.2018 15:26

Totalnie inaczej by zabrzmiało np:" ludzie ,którym obyczajowo bliskie jest odbywanie aktu płciowego z kozami"
To już nie jest rasistowskie! czy może jest?

bukowski 31.07.2018 15:49

Cytat:

Napisał motif (Post 593328)
i to jest właśnie kolego najwiekszy idiotyzm dzisiejszej tkzw rozwinietej części świata. Wszystkie problemy jakie dziś mamy są przez tolerancje i przez staranie sie być "poprawnym politycznie". :dizzy:

szkoda gadać zresztą za dużo wypranych mózgów już mamy.

I jesteś pewien, że taka "prosta" wizja świata jest jedyna i ogólniej - satysfakcjonująca inteligentnego człowieka?

Przez parę stuleci przyczyną wszystkich problemów Europy byli Żydzi. Przepędzali ich wte i wewte aż w końcu pewien zbrodniarz nazwał to "kwestią żydowska" i podjął się, z dużym "sukcesem" zresztą, jej "rozwiązania". Oczywiście wszystkie problemy Europy zniknęły, jak wiemy.

Rozumiem, ze czekasz teraz na zbawce, który "rozwiąże" kwestię muzułmańską? I wtedy zapanuje ład, porządek i Kowalska przestanie się puszczać?

Smutne dla mnie jest to, że taki stan rzeczy nie zmieni sie jeszcze przez sto lat najmarniej. Międlary, Orbany, Kaczyńskie i Kowalscy będą napędzać nienawiść łatwowiernym, na ogół niedoksztalconym i wywyższajacym się z powodu pochodzenia masom.

Pozostaje mi się nie zgadzać i protestowac, choćby i w Internecie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

krzysiek_m 31.07.2018 15:49

A może zamiast robić śmietnik dać się wypowiedzieć tym co byli w Tadżykistanie? Czy zagrożenie terroryzmem jest tam większe niż na Rambli w Barcelonie? W Maroku? Egipcie?

Nie potrzebujemy tutaj powtóki komentarzy z "wiodących portali internetowych".

pałeł 31.07.2018 15:56

zaraz jadę na onkologie odwiedzić mame na sali jak wrócę to pewnie za niestosowanie do netykiety poleca ostrzeżenia a to najszybsza droga do bana

bukowski 31.07.2018 16:03

Cytat:

Napisał krzysiek_m (Post 593335)
A może zamiast robić śmietnik dać się wypowiedzieć tym co byli w Tadżykistanie? Czy zagrożenie terroryzmem jest tam większe niż na Rambli w Barcelonie? W Maroku? Egipcie?

Nie potrzebujemy tutaj powtóki komentarzy z "wiodących portali internetowych".

Nie wypowiem się o calym Tadżykistanie, bo dojechałem tylko do Chorog. Ale jadąc sam sporo rozmawiałem z Pamircami i Tadżykami. To porządni, otwarci ludzie, szukający raczej okazji do strzelenia lufy z cudakiem z zagranicy, niż patrzący krzywo czy szukający zaczepki. To całkiem odwrotnie niz w niektórych zakątkach Zakarpacia...Meczety skromne, religia mniej ostentacyjna niż u nas, z pewnym wyjątkiem.
Cały wieczór rozmawiałem przy flaszce z pracownikiem ministerstwa, nocowałem u niego w chałupie. Pytałem o przebogate, kąpiące złotem meczety w niektórych wsiach. Otóż są to inwestycje Wahabitów, których oni się zaczynają bać, mimo że są muzułmanami. Przysylaja z ZEA dolary, korumpują nimi lokalne władze, każą stawiać meczety i zaczynaja już powoli zastraszać, np. każą zamykać sklepy w piątek czy w Ramadan.
Także nie o religie tu chodzi, tylko są to regularne działania parawojenne pod religijna przykrywką. A kto tę metodę upowszechnił? Czyż nie bandyci-szpitalnicy z Zakonu Najświętszej Marii Panny?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.