Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   TET Słowenia (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43361)

machoni 21.10.2022 16:09

extra Film i tereny też zachęcające , SUPER

nocny 22.10.2022 23:45

a co to za patent z tą elektroniką koło licznika co tam masz horyzontalnie i wertykalnie. Na paru przebitkaxh widzę zdublowana nawigacje. No i Chyba licznik poszedł w lewo?

pozdrawiam Marcin Jan

lorsol 23.10.2022 14:00

Nocny, mam przesunięty licznik i obok montane 700i jako główna nawigację, mała skala, zakręt po zakręcie. Na gorze telefon, orux app jako back up nawigacji, większa skala, kilka zakrętów do przodu, poi, itp. Telefon robi za aparat na wyjeździe, zawsze naładowany i pod ręką, quadlock pozwala momentalnie go wypinać i wpinać.

zbychuto 23.10.2022 15:54

Fajny. Dzięki. Widzę w kolejnych filmach , że Twój sposób na spanie ewaluował.
Sam zastanawiam się nad wiszeniem na drzewie ale hamak nie dla mnie bo sypiam w pozycji nieustalonej. Ten Amok wydaje się ciekawym rozwiązaniem.
Napisz kilka słów o wadach/zaletach. Ten Twój to chyba wersja 5.0 ?

lorsol 24.10.2022 10:53

Hej. Tak, to Amok 5.0. Ja mam szczęście, że sypiam w pozycji w jakiej padnę, więc hamak jak najbardziej mi leży. :) Główna wada, jak to w hamaku, potrzeba drzew, to nie zawsze wychodzi, wyżej w górach jest problem, na płaskowyżach problem, zbyt gęste bądź skarlowaciale drzewa też problem... Do tego wchodzenie do Amoka jest specyficzne, trzeba się przyzwyczaić, tak samo jak do poruszania się później w hamaku. Tarp wymaga pomyślunku, jak się rozbić, by wygodnie się potem obozowalo, by był fajny widok z hamka, czasami trzeba sobie znaleźć w lesie dodatkowe kije jako maszty. Ale to bzdurki, część zabawy chyba - niesamowita wygoda spania, możliwość spania na boku, prawie że na brzuchu, do tego kołysanie - to jest nie do podrobienia. Specjalny system taśm zmienia hamak w super wygodny fotel, można szczerze siedzieć i się gapić w las czy na jezioro godzinami, popijając jakieś tam trunki. Rewelacja. Wykonanie Premium, lekko, mocno, sprzęt chyba na lata. Z mata zimowa i spiworem zimowym śpię w okolicach zera bez żadnego ale, mocno zimowo jeszcze nie miałem okazji testować. Tyle w skrócie. :)

zbychuto 24.10.2022 19:54

Dzięki piękne. Cena trochę sroga a i z dostępnością kiepsko ale powalczę

wojtek II 09.12.2022 08:51

Hej, piękny filmik. Zachęcający do wyprawy w tamte strony.
A jak z legalnością rozbicia namiotu? Można tam na legalu nocować i palić ogniska gdzie popadnie?

pecze 09.12.2022 09:12

Cytat:

Napisał wojtek II (Post 801397)
A jak z legalnością rozbicia namiotu? Można tam na legalu nocować i palić ogniska gdzie popadnie?

na legalu nie można

wojtek II 09.12.2022 09:34

No właśnie też się tego doczytałem w necie.
Ale postanowiłem praktyka spytać.
Miał ktoś może jakieś niemiłe doświadczenia?
Nie wiem czy szukać campingów czy zalegać na dziko i ewentualnie prosić o niski wymiar kary

Emek 09.12.2022 09:37

Tam gdzie sobie znajdziesz odludną miejscówkę to spokojnie przekimasz. To samo jest w Hiszpanii a ludzie biwakują na dziko. Niby nie wolno ale nikt się nie czepia jak się nie robi wiochy i nie rozpala ogniska na 3 metry.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.