Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Pomagamy - za free (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=119)
-   -   Transport - motocykla (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31186)

motomax 07.02.2018 15:08

Ostatnio kilka motocykli do mnie przywiozła firma transportowa,podaję im adres moto ładują na przystosowaną do tego platformę i mam pod domem za 1 lub 2 dni.
Koszt wychodzi około 250zł zaznaczam około

szynszyll 07.02.2018 15:22

juz o tym bylo pisane na FAT

clicktrans.pl

transport w zaleznosci od adresu w PL i wielkosci motocykla 200-250pln

jest usluga CAT BIKE ale ostatnio kosztowala 380pln z VAT. moze cos mozna utargowac.

trafior 07.02.2018 15:56

Dzięki za info Panowie :)

żuk 07.02.2018 16:03

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 569790)

jest usluga CAT BIKE ale ostatnio kosztowala 380pln z VAT. moze cos mozna utargowac.


Raczej ciężko z tym targiem. Korpocena więc raczej sztywna. Ale może się uda komuś to złamać. Mnie nie poszło.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

karol1989 07.02.2018 17:22

Nie idzie złamać ;) nawet przy wysyłce 200 motocykli / rok.

szynszyll 10.02.2018 10:11

a ja mialem taki przypadek z CAT BIKE ze klient wysylal motocykl przez clicktrans.pl i zaplacil 250pln za transport poznan-rzeszow. nie wiedzial dokladnie kto obsluguje zlecenie. do mnie do warsztatu jednak zajezdza koles z papierami CAT i z klatka CAT na motocykle. pytam co jest grane, ze CAT za taka kase motocykl przywiozl? a on na to, ze on jest tylko kierowca i on nie wie ale ze pracuje w CAT Rzeszow to fakt.

wiec mysle, ze kolesie dzialaja na dwa fronty. oficjalnie na zasadzie 'kto sie da to sie da' a jak mamy wolne moce przerobowe, zeby auta nie staly to nasi ludzie na gieldach internetowych lapia zlecenia, zeby powietrza nie wozic.

kanuj 18.02.2020 19:37

Czy CAT już nie świadczy usług dla indywidualnych klientów?
Ktoś coś?

zimny 18.02.2020 20:06

Mam temat na świeżo, ostatnio kupowałem motocykl od Adama Dukały i pytałem o transport CATem. Mówili że od jakiegoś czasu zupełnie nie robią przewozów dla indywidualnych klientów. Przy czym taki moto top wysyłający co najmniej jedną szt. w miesiącu to był indywidualny klient. Ponoć teraz robią głównie dostawy do salonów itp.

Ostatecznie moto przywiózł mi TomekV4 którego usługi mogę jak najbardziej polecić. Oczywiście inna kasa niż Cat ale to indywidualny transport przystosowanym busem.

Pozdrawiam
Zimny

kanuj 18.02.2020 20:26

Cytat:

Napisał zimny (Post 669061)
Mam temat na świeżo, ostatnio kupowałem motocykl od Adama Dukały i pytałem o transport CATem. Mówili że od jakiegoś czasu zupełnie nie robią przewozów dla indywidualnych klientów. Przy czym taki moto top wysyłający co najmniej jedną szt. w miesiącu to był indywidualny klient. Ponoć teraz robią głównie dostawy do salonów itp.

Ostatecznie moto przywiózł mi TomekV4 którego usługi mogę jak najbardziej polecić. Oczywiście inna kasa niż Cat ale to indywidualny transport przystosowanym busem.

Pozdrawiam
Zimny

Ok. dzięki :)

RonDell 22.08.2020 14:57

Pany,
Nie lata ktoś z Was na trasie Łomża (okolice)-Małopolska busem co by mógł bezpiecznie motocykl przewieźć?
Mam moto do przywiezienia ale z tego co piszecie CAT nie nie obsługuje indywidualnych klientów a byle komu nie chcę zlecać transportu. Może ktoś/coś?

Jak się nie uda to wrócę na kołach.

Jakby komuś pasowała taka traska to prośba o informację na priv.
Pozdro


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.