Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Szukam pracy: kierowca C+E. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30501)

zbyszek 30.10.2017 20:59

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 554791)

Nie bijmy piany.

Jako mistrz w tym fachu, powiem, ,,,,
albo lepiej nic nie powiem, bo Cię znam, i wiem że lubisz wyzwania:(
Jednak jest mi strasznie przykro że musisz/chcesz w to GÓWNO się ładować...
Z trzeciej strony powiem, -zacznij na krajówce choć ze dwa lata...

Dżeferson 30.10.2017 21:00

Jak nie masz doswiadczenia to najlepiej zaczac po kraju. Poza tym u nas tez mozna niezle zarobic w zaleznosci od systemu pracy. No chyba, ze az tak bardzo mierzi Cie kaczogrod :D

mygosia 31.10.2017 08:31

Zobacz na stronę (albo na Facebooka) firmy pośredniczącej Luksmann.hr . Obserwuje ich parę lat i wydają się raczej porządni. Oferują też piece dla kierowców bez doświadczenia.
Można się przyglądnać.

Mhv 31.10.2017 09:06

Cytat:

Napisał JarekO (Post 554779)
Jechałem dwa miesiące temu PKP z W-wy do Małkini. Był piątek. Pociąg obładowany pod korek. Chłopaki jarali szlugi i pili piwo. Pod koniec podróży jeden się do mnie przysiadł i zaczął opowiadać co on robi w Warszawie....
Wykończeniówka na budowach. Brakuje rąk do pracy. Wyciągał 7 tysięcy złotych na rękę...

A odnośnie tego co lubisz, to w Polskich firmach kierowcy podobnie zarabiają jak ten budowlaniec. 3 tygodnie poza domem w ciągu m-ca.

Ludzie zarabiają nawet więcej na budowach, także poza granicami - nawet po kilkanaście tyś, ale to niewolnicza praca bo często pracują 7dni w tygodniu i raz na 2-4 tyg. zjazd. Czyli np. 26d x12h = 312h zamiast standardu 160h..Warto sprawdzać oprócz wynagrodzenia całkowitego stawkę za godzinę. O życiu w rozłące nie wspominam. Także o tym, jaka to umowa, bo nie wierzę że o pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

JarekO 31.10.2017 09:56

Cytat:

Napisał Mhv (Post 554856)
Ludzie zarabiają nawet więcej na budowach, także poza granicami - nawet po kilkanaście tyś, ale to niewolnicza praca bo często pracują 7dni w tygodniu i raz na 2-4 tyg. zjazd. Czyli np. 26d x12h = 312h zamiast standardu 160h..Warto sprawdzać oprócz wynagrodzenia całkowitego stawkę za godzinę. O życiu w rozłące nie wspominam. Także o tym, jaka to umowa, bo nie wierzę że o pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zgadza się. Ten chłopak robił na czarno. Kwota miesięczna wychodziła mu ze stawki godzinowej.

pałeł 31.10.2017 11:04

Cytat:

Napisał Mhv (Post 554856)
Ludzie zarabiają nawet więcej na budowach, także poza granicami - nawet po kilkanaście tyś, ale to niewolnicza praca bo często pracują 7dni w tygodniu i raz na 2-4 tyg. zjazd. Czyli np. 26d x12h = 312h zamiast standardu 160h..Warto sprawdzać oprócz wynagrodzenia całkowitego stawkę za godzinę. O życiu w rozłące nie wspominam. Także o tym, jaka to umowa, bo nie wierzę że o pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

w energetyce masz to samo robi się czasem cały miesiąc żeby następnego pół siedzieć w domu jak siedzisz w delegacji to lepiej godziny robić masz wtedy odłożone trochę aby być z rodzina, nauczyłem się już dawno ze na grudzień trzeba odłożyć w ciągu roku,
jedyne co to w mojej specjalności da się zarobić jeszcze więcej ale nigdy całego roku nie przepracujesz wiec przez cały rok zbierasz godziny na zimę :)
czy Bym zmienił na etat nigdy robię na działalności mi pasuje

wojtekm72 31.10.2017 11:10

Jezyk niemiecki komunikatywny.
Już dostałem bana:) za wstawkę polityczną, może i słusznie. Dlatego chcę odpocząć od tego kraju, mej Ojczyzny i wyjechać.
Daleko od domu, rodziny. Trasy jak najdłuższe :)

ArtiZet 31.10.2017 11:21

Standardem jest, ze na prywatnych budowach budowlańcy pracują 10h dziennie z pół. godzinna przerwą na obiad- bez sobot i niedziel.
Mozliwe, że u developera, gdzie istotne są terminy da sie pracowac na akord 24/7 i moze sa na to jeszcze chetni na taka prace motywowani finansowo (nie maja rodziny, sa z daleka i nie opłaca im sie jechac na weekend do domu).
Generalnie w budowlance jest tak obecnie, ze jak juz coś potrafi to kolejka do niego wielomiesięczna jest.
O zarobkach sie nie wypowiadam, bo 7k./miesiąc dla dobrego fachowca np. elektryk, hydraulik, glazurnik itp. to żaden zarobek...co innego jesli te 7k. jest dla "fizycznego" i wychodzi ze stawki godzinowej- ten albo troche koloruje albo jest tak jak napisano wczesniej 26dni po 12h :mur:

WojtekBBI 31.10.2017 12:31

Pamiętaj jak już zaczniesz to nie daj się nabrać na hasła typu "Panie tu nie takie kamazy wjezdzaly":D:vis:

lena 31.10.2017 13:14

Temu, który "raportował" gratuluję wrażliwości i proszę (jeśli ma cywilną odwagę) o adres na priv. Prześlę stosowne medykamenty (GRATIS) poprawiające wzrok i słuch, bo widzę że "towarzysz" zaniemógł w tym względzie, skoro nie widzi/słyszy co się w naszym kraju z ludźmi obecnie wyrabia.
Polecam się. Telefon dostępny na forum, możemy sobie w ramach wieczornego relaksu powymyślać do słuchawki, jeżeli "urażonemu" ciśnienie wzrosło.

Administracja też może dzwonić :), postaram się wyjątkowo miłą być :D.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.