Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Nexx xd1 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=22875)

Vlad Palinka 23.04.2018 22:24

ma ktoś taki kask na Podkarpaciu? Rzeszów, Krosno Sanok Jasło? rozmiar L lub XL. potrzebuję przymierzyć. nolana mam l ale mierzyłem scorpiona i już xl.. a w niemcowni sa xl dostępne i trochę boję się zamawiać na pałę.

PawelM. 24.04.2018 07:38

Weź rozmiar większy od nolana i będzie ok. Ja nolana miałem 58 a nexx 59 i większość tak robi

Fizolof 24.04.2018 08:07

Ja Nolana N103 mam M a Nexxa XL. Nexx jest duzo węższy przy policzkach niż Nolan

Lucass 24.05.2018 21:22

ja wlasnie zamowilem nowego Nexxa X.WEED 2 w bialym kolorze i czekam na delivrke ;) problem w tym ze czas oczkiwania to 4 tygodnie,wiec swoj kask powinieniem dostac ok 20 czerwca dopiero, z czego nie jestem zbyt szczesliwy............ no ale coz zrobic taki life ;D ,mam zamowiony rozmiar M taki jak obecny Shoei

madafakinges 25.05.2018 00:38

Po ostatniej Grecji stwierdzam że czarny kask to lipa i grzeje w lep dużo bardziej niż do białego. Malował już ktoś ta czarna gumowa powłokę? Myślę nad plastidipem fluo albo biel

Novy 25.05.2018 05:49

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 583448)
Po ostatniej Grecji stwierdzam że czarny kask to lipa i grzeje w lep dużo bardziej niż do białego. Malował już ktoś ta czarna gumowa powłokę? Myślę nad plastidipem fluo albo biel

Sprobuj sciagnac ta powloke. Moze sie okazac, ze pod spodem jest oryginalny, jakis standardowy kolor, a obecny kolor to tylko folia natryskowa.

soniq2 25.05.2018 14:34

Cytat:

Napisał Lucass (Post 583425)
ja wlasnie zamowilem nowego Nexxa X.WEED 2 w bialym kolorze i czekam na delivrke ;) problem w tym ze czas oczkiwania to 4 tygodnie,wiec swoj kask powinieniem dostac ok 20 czerwca dopiero, z czego nie jestem zbyt szczesliwy............ no ale coz zrobic taki life ;D ,mam zamowiony rozmiar M taki jak obecny Shoei

Lucass nie chcę Ci burzyć spokoju duszy, lecz miałem Nox-a w rozmiarze L i niestety Nexx wyszedł w XL. L-ki Nexxa bym na głowę nie wcisnął.

Dowiedz się dokładnie jaki jest rozmiar - średnica głowy i bierz jak mówią ten rozmiar (w centymetrach) większy. Ja mam 59 a kask w XL jest chyba na 60-61cm. Wchodzi i nie ma żadnego luzu...

Pozdro.

marcinos11 25.05.2018 18:23

Ta gumowa powłoka fajnie po Nitrze schodzi, najpierw pociapac dookoła a później jakaś szmata to usuwać. Jest trochę zabawy ale jak chce się przemalować to warto :-)

dzinks 29.05.2018 23:46

Cytat:

Napisał Lucass (Post 583425)
ja wlasnie zamowilem nowego Nexxa X.WEED 2 w bialym kolorze i czekam na delivrke ;) problem w tym ze czas oczkiwania to 4 tygodnie,wiec swoj kask powinieniem dostac ok 20 czerwca dopiero, z czego nie jestem zbyt szczesliwy............ no ale coz zrobic taki life ;D ,mam zamowiony rozmiar M taki jak obecny Shoei

Będzie Pan zadowolony. Kask już zaliczył że mną dwie dłuższe trasy i off z goglami na Tukanie.

Zbyszek1 30.05.2018 09:13

Cytat:

Napisał dzinks (Post 584105)
Będzie Pan zadowolony. Kask już zaliczył że mną dwie dłuższe trasy i off z goglami na Tukanie.

A jak z przelotami z większą prędkością się zachowuje ten kask?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.