Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   VIII Integracja Podlaska (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40264)

zbyszek_africa 16.08.2021 16:47

I ja też uważam że kompletnie brak Ci dobrego wychowania!!!
Jak mogłeś Elwood odejść bez pożegnania:)
Na szczęście Ci z tej opieki medycznej nie pozwolili Ci na takie grubiaństwo.
Pamiętasz co mówiłem w sobotę przy flaszce, o statku na piachu.
Zdrowiej brachu:)

El Kowit 16.08.2021 17:12

Słaba silna wola Zbychu!
Jutro Kierownictwo zbierze mnie z Augustowa, to się pożegnam.
Nie opłaciłem pola:)

zbyszek_africa 16.08.2021 18:01

Myślę że Ci darują.
W niedzielę podjeżdżam, bo na rowery mieliśmy jechać, myślę dam mu swojego, jak Elektryk to El., ja na tym składaku pojadę. Tam piękna trasa jest wzdłuż kanału.
A tu Red jeb mnie w łeb tą wiadomością ....

El Kowit 16.08.2021 18:22

Wystarczy Zbyniek, że Wielki darował. Wezmę u Tolka extra jeszcze jeden nocleg i podejmę decyzję jak wracać. Przepiszą mi tu coś przeciwbólowego i na noc będę się wspierał.

Zauważyłem wiszące krucyfiksy nad salami. Nie wszystkimi. Pchały mnie panie kilka razy z SORu na kardiologię na leżance. W pewnym momencie betonowy korytarz. Drzwi na klucz jak do kostnicy. Pani z tyłu dyryguje.
- Pamiętaj, tu nogami do przodu:)

Potem te krucyfiksy... Potrzebne tym starszym, wierzącym ludziom.

zbyszek_africa 16.08.2021 18:50

Jak trwoga to do Boga, stąd te krzyże tam. Znam osobiście ludzi co 1-go maja zap....
.. na pochód ze sztandarami i portretami Gomółki. Teraz 3 razy dziennie do kościoła i pół emerytury...
Möj ojciec miał pierwszy zawał w wieku 65lat. Drugi i ostatni w wieku 87. Masz trochę czasu....

PUCZ 17.08.2021 09:10

ELL....Po zapodaniu Sputnika Wir Limited Edyszyn organizm tak się wzmacnia , że żadna żmija w ognistej wodzie nas nie pokona. Następnym razem wspólnie będziemy szczepić resztę zacnego towarzystwa. Tylko czy służba zdrowia w Augustowie to wytrzyma.Tolek i jego pole namiotowe przejdą do historii.Jak z kovidem i sputnikiem to zapewne z Płaskiej.Zdrówka i cieszę się , że jesteś żyw.:Thumbs_Up:

El Kowit 17.08.2021 15:06

1 Załącznik(ów)
Zameldowałem się na polu, zholowany przez Panią Kierownik.
Przebieram teraz wśród środków przeciwbólowych.

Załącznik 108936

PUCZU - szczepionka powinna już robić:)
Koreańska żmija zostaje u Tolka.
Ja też na pewno do czwartku. Z drugiej strony w życiu bym nie pomyślał, że będę opuszczał szpital w takim nastroju - z nutą nostalgii
Jestem pod wrażeniem opieki. Wpadnę tam jeszcze na chwilę w drodze do domu.

siwy 17.08.2021 15:18

Dobre wieści. Wracaj do zdrowia. Na Płaskiej niestety się minęliśmy.

El Kowit 18.08.2021 11:49

Dzięki Siwy.
Jutro nocuję w Karakulach, będzie małe ognisko, małe piwko itp. z kilkoma Podlasiakami (dobrze Ci znanymi) spontaniczne.

P.S.
Odkryłem dzisiaj w autobusie płetwy i fajkę.
Przepłynąłem w nich Hańczę tam i z powrotem więc mogę już oddać:)

golab 18.08.2021 15:02

Fajnie z tym ogniskiem, chyba też się pojawię :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.