Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Forumowy Mechanik (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=182)
-   -   Prostownik 6/12 V (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43822)

Melon 07.02.2023 14:42

Dubel rozumiem, że zasilacz laboratoryjny miałeś w rękach, nim robiłeś i coś spierdolił, spalił itd ?
Czy tylko się przypierdalasz bo cetek jest super, hiper i w ogóle mega ?

Dubel 07.02.2023 15:33

Cytat:

Napisał Melon (Post 807584)
Dubel rozumiem, że zasilacz laboratoryjny miałeś w rękach, nim robiłeś i coś spierdolił, spalił itd ?
Czy tylko się przypierdalasz bo cetek jest super, hiper i w ogóle mega ?

Mam taki zasilacz w garażu i używam go. Nie spierdolił nic bo jest używany z głową, jak Palel napisał zasilaczem można naładować wszystko ale należy go pilnować i na pewno nie zostawiać podpiętego do aku.

JaTomek 07.02.2023 15:35

Cytat:

Napisał Brzeszczot (Post 807536)
Numer 3 nie bo?

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Ponieważ nie testowalem a piszę z doświadczenia. Każdy z pozostałych niczego nie popsuł.

herni 07.02.2023 16:31

Cytat:

Napisał Dubel (Post 807589)
Mam taki zasilacz w garażu i używam go. Nie spierdolił nic bo jest używany z głową, jak Palel napisał zasilaczem można naładować wszystko ale należy go pilnować i na pewno nie zostawiać podpiętego do aku.



Dubel ,szkoda tłumaczyć ...:dizzy:

Brzeszczot 07.02.2023 22:05

Cytat:

Napisał Melon (Post 807305)
Mój ojcowy to nawet 200Ah ładował, taka samoróba i nic się nie zfajczyło. Rozumiem, lubię mieć coś chcę sprawdzić ile amper silnik np. lodówki mi pobiera, a nie tylko ładowanie. :)

Z tego co piszesz to pracujesz przy autach ciężarowych , czyli właściciel firmy jeździ nie zgorszym suv . Weź ten ojcowy prostownik samoróbka i podłącz szefowi pod prywatną furę , gwarantuje że albo dostaniesz podwyżkę albo awans 😁

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Melon 07.02.2023 22:11

Wyłowiłeś coś z gadki ale nie wiesz o co chodziło. Łoj Krzysiek chujowy ten żart.

Mhv 08.02.2023 08:36

Ja od 5-6 lat też mam CTEKa MXS5 chyba. Też się zastanawiałem, parę lat temu czytałem opisy na FAT (Dubel dzięki:)). Kupiłem i zapomniałem o temacie.
Nie muszę się znać, przeliczać, nastawiać. Działa automatycznie. Odkąd go mam, mój stary duży prostownik rozruchowy stoi nieużywany.
Średnio raz na rok przez kilka godzin (aż się naładuje) podpinam wszystkie aku. Auta przed zimą a moto przed wiosną:)
Na więcej zainteresowania tym tematem szkoda mi prądu, jak mawia mój kolega;)

Emek 08.02.2023 08:52

Cytat:

Napisał Mhv (Post 807641)
J
Nie muszę się znać, przeliczać, nastawiać. Działa automatycznie. Odkąd go mam, mój stary duży prostownik rozruchowy stoi nieużywany.

:Thumbs_Up:
No i o to w tym badziewiu idzie , że podpinasz i zapominasz a nie doktoryzujesz się z prądów, amperów, etc.

zimny 08.02.2023 09:04

Cytat:

Napisał Emek (Post 807643)
:Thumbs_Up:
No i o to w tym badziewiu idzie , że podpinasz i zapominasz a nie doktoryzujesz się z prądów, amperów, etc.

No, i żeby był - guzik i ogień :)

Dubel 08.02.2023 10:59

Cytat:

Napisał Mhv (Post 807641)
Ja od 5-6 lat też mam CTEKa MXS5 chyba. Też się zastanawiałem, parę lat temu czytałem opisy na FAT (Dubel dzięki:)). Kupiłem i zapomniałem o temacie.
Nie muszę się znać, przeliczać, nastawiać. Działa automatycznie. Odkąd go mam, mój stary duży prostownik rozruchowy stoi nieużywany.
Średnio raz na rok przez kilka godzin (aż się naładuje) podpinam wszystkie aku. Auta przed zimą a moto przed wiosną:)
Na więcej zainteresowania tym tematem szkoda mi prądu, jak mawia mój kolega;)

:Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.