Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Historia pewnego wyjazdu (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8383)

bajrasz 02.02.2011 18:02

Kto by pomyślał, że taki zwykły wypad do Hajduszoboszlo, może tyle emocji wywołać...hmm

Andrzej_Gdynia 02.02.2011 19:36

Prawdą jest że tekst ten czytelny we wszystkich warstwach (a jest ich pewnie wiele)jest jedynie dla wtajemniczonych... dla pozostałych może wydawać się co najmniej dziwny... ale Rychu pisze dla kumpli i kumplom się podoba...

7Greg 02.02.2011 20:39

Generalnie nie planowałem zabierania głosu w tym wątku inaczej niźli piszący, ale życie stawia różne wyzwania.

Dziękuję Ci Długi za postawienie sprawy jasno, sam chciałem to zrobić wcześniej ale jakoś się powstrzymywałem. Nie wiedzieć zresztą czemu.

W sumie jako były moderator tego działu nigdy (a czytałem wszystko) nie spotkałem się z reakcją typu 'wyjazd do dupy', 'relacja o niczym'.

Z pewnością nie każda relacja się każdemu podoba, sam czasami miewałem mdłości jak czytałem wstrząsającą opowieść o niczym lub kolejne nudne wypady beemiarzy. Ale to od piszącego zależy co pisze i jak i przede wszystkim dla kogo.

Zawsze pozostaje możliwość omijania szerokim łukiem konkretnych tematów i nie naruszanie swojej wrażliwości. Niepojęta jest dla mnie krytyka czegoś czego czytający nie rozumie.

Nie zauważyłem slawo, aby ktokolwiek wyśmiewał lub dogryzał ci z powodu wagi, o której to piszesz w innym wątku, lub twojej szalonej kondycji. Przecież, w dzisiejszych czasach to jest nieekologiczne i niemodne.
Ale z drugiej strony nikt nie wie dlaczego taki stan rzeczy występuje. Jakoś ludzie się powstrzymują i nic nie piszą. Nazywamy to kulturą.

Zaskoczeniem dla mnie jest też reakcja moderatora, który nie reaguje na typowy trolizm, który sprawia, że piszącemu przestaje się chcieć, a tych piszących jak wiemy nie ma za wielu.

Żeby było jasne, nie wznoszę się na wyżyny swej wielkości i nie trzeba mnie o nic prosić. Tym bardziej nie robię nikomu laski. Pisałem to dla swych przyjaciół, którzy mnie znają i ew dla kogoś kto mnie nie zna, ale mu się przyjemnie czyta.
Z pewnością nie pisałem tego dla zblazowanych troli, którzy oprócz swoich smętnych wynurzeń nie mają nic innego do roboty.

Generalnie jak dla mnie wątek można zamknąć, usunąć, co tam szanowny moderator zechce. Dalsza część zostanie napisana w specjalnym dziale, który jest niewidoczny dla troli.

Tyle z mojej strony. Dziękuję.

Jaro-Ino 02.02.2011 20:44

Gregu, błagam, tylko nie gdzie indziej :( Ja na każdy odcinek czekam siedząc jak na szpilkach, bo kozackie jest to co piszesz, same przygody też niezgorsze i marzy mi się wyjazd w takim stylu w jakim go zrobiliście. To, że nie wszyscy łapią takie poczucie humoru to ich problem. Ale nie zabieraj mi możliwości przeczytania do końca po tym co do tej pory przeczytałem.

Marcin z Zakopanego 02.02.2011 20:46

Greg - wyluzuj. Bardzo fajnie sie czyta i nie ma powodu się z tym chować, bo ktoś coś marudzi. Ciagnij dalej, bo warto.

Czarna Mamba 02.02.2011 21:05

Jeśli się komuś relacja nie podoba, to niech jej nie czyta. Przymusu nie ma. Gregu, olej i pisz dalej :D Wiele osób czeka na kolejne odcinki przygód Rycha :drif:

Antek 02.02.2011 21:07

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 157462)
Dalsza część zostanie napisana w specjalnym dziale, który jest niewidoczny dla troli.

Prosimy nie:bow::mur:.
7Greg - Bez napinki:p

Cumuulus 02.02.2011 21:08

Olej trolli i pisz dalej. Miło poczytać relację napisaną inaczej niż wszystkie. Zawrotne tempo akcji i cały czas wielka niewiadoma celu budują napięcie.

Pozdrawiam i czekam na dalszą część.

jendrus 02.02.2011 21:13

Dawaj Gregu! zajebista wyprawa a relacja jeszcze lepsza,
dawno się tak nie ubawiłem przy czytaniu :D

a komu się nie podoba, nie musi czytać i psuć zabawy innym :mur:

majki 02.02.2011 21:26

Gregu, nie daj się jednemu trolowi. Tu całe stado czeka na kontinuum. :D Nie daj się prosić. :bow:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.