Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Intruz, virago czy shadow?? Jakiego choppera wybrać?? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9801)

kris2k 01.06.2012 18:30

Malowany zbiornik i boczki pod siedzeniem. Brak emblematów na boczkach.
Brak prawej tarczy z przodu. Nie wiem czy koło oryginalne. Zauważ że na błotniku ma mocowanie pod ucho do przewodu hamulcowego. Ogólnie one mają hamulce w układzie dual - przy hamowaniu nożnym działa przód na jedną tarczę i tył, przy klamce druga tarcza z przodu. Klamki, manetki też nie wyglądają na oryginały. Import Włochy - a stamtąd masa z ubezpieczalni przychodzi. Zwróćcie na to uwagę przy oględzinach.

Marcin-BB 04.06.2012 15:01

Cytat:

Napisał kris2k (Post 242589)
Malowany zbiornik i boczki pod siedzeniem. Brak emblematów na boczkach.
Brak prawej tarczy z przodu. Nie wiem czy koło oryginalne.

No właśnie widziałem kilka egzemplarzy z jedną tarczą z przodu. Nie znam aż tak dobrze tego modelu by stwierdzić czy były jakieś opcje, różne wersje, może zależało to od rocznika albo kraju eksportu?? Co do malowania, to dla mnie nie dyskwalifikuje ono motocykla- o ile jest pomalowany profesjonalnie a od strony technicznej bez zarzutu. Kolor nam się podoba a brak emblematu można przeżyć.:D
Jeszcze raz proszę lokalnych Czarnuchów o oględziny na miejscu!?:bow:
Pozdrawiam!

wojtekk 04.06.2012 15:40

Napisz do Szynszylla.

kris2k 04.06.2012 22:27

Ja też aż tak mocno w guźdźcach nie siedzę, ale Californie właśnie po lifcie, nie pamiętam dokładnie w którym roku ale chyba przełom 2000/2001 miały po dwie tarcze i duala.
Kolor według mnie też nie dyskwalifikuje motocykla, tym bardziej emblematy, ale jest to powód do dokładniejszych oględzin pod względem odwijania z przystanku. No i to przednie koło z jedną tarczą, i import z Włoch.
Pytałeś więc piszę co widzę ;)
Najlepiej to napisz do kogoś z tego regionu, niech obejrzy bo jednak szkoda tyle km robić na darmo.

Franz 18.06.2012 08:42

2 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Marcin-BB (Post 242992)
No właśnie widziałem kilka egzemplarzy z jedną tarczą z przodu. Nie znam aż tak dobrze tego modelu by stwierdzić czy były jakieś opcje, różne wersje, może zależało to od rocznika albo kraju eksportu?? Co do malowania, to dla mnie nie dyskwalifikuje ono motocykla- o ile jest pomalowany profesjonalnie a od strony technicznej bez zarzutu. Kolor nam się podoba a brak emblematu można przeżyć.:D
Jeszcze raz proszę lokalnych Czarnuchów o oględziny na miejscu!?:bow:
Pozdrawiam!

model jackal+stone miały jedna tarczę , brak obrotomierza ( cięcie kosztów) .Wystarczy pogrzebać w necie

mój Jackal

Marcin-BB 18.06.2012 13:54

Cytat:

Napisał Franz (Post 245266)
model jackal+stone miały jedna tarczę , brak obrotomierza ( cięcie kosztów) .Wystarczy pogrzebać w necie

Być może mój Jackal

Sprzedajesz Franku?? Jak tak to już tam wujka do Ciebie wysyłam!?:)

Franz 19.06.2012 00:11

Marcinie kupiłem ,ale jeszcze nie wiem czy na handel czy dla siebie ( starzeję się :D)Pojeżdżę zobaczę
Rocznik 1999 / 17 tys nalotu
Zamontuję tylko jeszcze kufry Hepco @ Becker flasch bo takowe mam

Marcin-BB 19.06.2012 10:40

Możesz mi podesłać na priv cenę itp.- być może zamówilibyśmy u Ciebie podobnego?:)
Jakoś właśnie ta wersja "odchudzona" bardziej mi pasuje. Poza tym wchodzi w grę jeszcze nevada, ale po modernizacji- wersja na wtrysku i też z jedną tarczą. Oglądaliśmy kilka sztuk w komisach, ale zawsze coś nie tak.
Składam afrę do kupy i nie mam czasu na jeżdżenie i oglądanie szrotów:(

Ascona 13.08.2012 18:45

Szukacie jeszcze??
http://www.donedeal.ie/for-sale/motorbikes/3756719

pyntront 13.08.2012 22:30

Hehe, jakoś wcześniej nie zauważyłem tego wątku :-) Kalafior bardzo zacny jest, można trochę pozapierdalać, to nie jest typowy chopper, choć swoje waży. Właśnie na Californię zamieniłem Afrykę i bardzo, BARDZO jestem zadowolony. Jak chcesz pewnego Guciora to poszukaj na forum Moto Guzzi Pawła Przybysza. Taki Franz od Gutków ;-)
A ja zakochałem się w Gutkach, to bardzo "rasowe" motocykle.

Edit: a jak chcecie się przymierzyć to zapraszam albo czekam ma zaproszenie, do Bielska rzut beretem, jak nie będzie bardzo lało to mogę w niedzielę podskoczyć. Każdy pretekst jest dobry by wskoczyć na Kalafiora.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.