PDA

View Full Version : Czacha i mosiężne gwinty mocowania, rd 04?


inflator
15.05.2011, 21:32
Odkręciłem czachę i chyba poprzednik śruby mocujące wklejał. Czachę mam ściągniętą a w niej 3 otwory bez mosiężnych gwintów, jeden się ostał. Śruby są dalej w ramie z nakrętkami których nie można odkręcić, trzeba będzie odciąć. Powiedzcie jak teraz przykręcić czachę, skąd brać takie gwinty, jak je wkleić i czy między czachą a ramą macie tulejki dystansowe?
U mnie są dystanse x 3 każdy z innej parafii.

KML
16.05.2011, 18:18
U mnie jak zdejmowałem to też 2 mi się ukręciły, ale nie były przyklejone tylko ruda przyłapała.
Mi jednak udało się odkręcić tulejki , jeżeli Tobie się uda to wtedy sobie je wklej na jakiś poxipol .

inflator
17.05.2011, 09:54
Znalazłem w sklepie ze śrubami takie gwinty zatapiane w gumowych tulejach, wytnę gumę i będzie O.K

Jakby ktoś potrzebował to znalazłem też coś takiego, jest identyczne z oryginałem:
http://www.4metal.pl/firmy/kerb-konus-vertriebs-gmbh/?artykul_id=7267

rubin
20.05.2011, 14:54
he he fajny wątek, mam też starą owiewkę z której robię wersje rally i potrzebuje właśnie takie końcóweczki :D nie ma to jak koledzy z forum

KML
22.05.2011, 14:04
he he fajny wątek, mam też starą owiewkę z której robię wersje rally i potrzebuje właśnie takie końcóweczki :D nie ma to jak koledzy z forum


A Twoja nowa owiewka Ci się nie podoba, czemu starą przerabiasz?

banditos
01.06.2011, 00:01
Ja przy swojej znalazlem 2 urwane.
Zakupilem komplet od Oxforda i powiem szczerze- tanie mieso psy jedza!!!
Po miesiacu nowe sparcialy. Mysle ze do konca sezonu wytrzymaja.
Nijak ma sie jakosc do oryginalnych!

Nie kupie juz zadnych gowien zastepczych.
Lepiej wydac raz i miec spokoj na ladnych kilka lat.

Tylko Loryginaly Pany.

puntek
01.06.2011, 07:14
Ja przy swojej znalazlem 2 urwane.
Zakupilem komplet od Oxforda i powiem szczerze- tanie mieso psy jedza!!!
Po miesiacu nowe sparcialy. Mysle ze do konca sezonu wytrzymaja.
Nijak ma sie jakosc do oryginalnych!

Nie kupie juz zadnych gowien zastepczych.
Lepiej wydac raz i miec spokoj na ladnych kilka lat.

Tylko Loryginaly Pany.

no nie zawsze - ale za cenę zamiennika (kpl 7 srub z nakrętkami np z larssona) kupisz 1 śrubę bez zakrętki z hądy ... to taki mały off

rubin
22.11.2013, 19:32
A Twoja nowa owiewka Ci się nie podoba, czemu starą przerabiasz?

Moze lepiej pozno odpowiedziec jak wcale :)

Podoba sie nowa owiewka, ale lubie kombinowac przy wygladzie afri. Noj stop cos zmieniam :) pewnie dlatego, ze sama afra problemow nie sprawia to tuninguje ;)

mishieck
22.11.2013, 19:49
Znalazłem w sklepie ze śrubami takie gwinty zatapiane w gumowych tulejach, wytnę gumę i będzie O.K

Jakby ktoś potrzebował to znalazłem też coś takiego, jest identyczne z oryginałem:
http://www.4metal.pl/firmy/kerb-konus-vertriebs-gmbh/?artykul_id=7267



Takie wkładki można kupić w Castoramie, Obi.