PDA

View Full Version : Nowy dział w dziale - kaski


Ronin
18.04.2011, 20:09
Ekhm...
Proponuję żeby w dziale Wszystko dla Afrykańczyka wyodrębnić dział Kaski.
Dział w którym znajdowałyby się wątki z opiniami na temat różnych kasków. Teraz się to gubi pomiędzy tematami. Myślę, że tak byłoby prościej.
Drogi Moderatorze, drodzy forumowicze?




Edit: może dodatkowo dział buty/obuwie?
Kurtki, spodnie - nie wiem, bo czasem jest o kompletach, czasem sama kurtka czy spodnie.

Rodezjan
18.04.2011, 20:11
Popieram.

Wegrzyn
19.04.2011, 11:30
W sumie dobry pomysł. Tylko żeby tam porządek utrzymac to będzie nie lada wyzwanie dla moda :)

tadelo
26.04.2011, 20:08
odnośnie kasków, czy ktoś używa kasku firmy SCORPION model EXO-900? czy ewentualnie ktoś miał możliwość to testować? chciałem to zakupić ale nie ma możliwości niestety wypożyczenia do testów.

Ronin
10.04.2012, 14:10
Znowu zaczynam przeglądać dział "Wszystko dla Afrykańczyka" i znowu chciałbym przypomnieć tę propozycję.
Panie moderatorze? :)
Możemy wątki z kaskami podpiąć pod jeden poddział?

Ola
10.04.2012, 14:53
Ronin,

obgadamy sprawę z Majkim i Adminami na dniach.

Pozdrawiam
Ola

pałeł
10.04.2012, 19:34
Drogi Ronin' ie masz już obeznany temat przygotuj moderatorom że tak
powiem gotowca odciąży to ich, bo roboty to trochę mają :) przygotuj, opracuj, wdrażaj!

majki
12.04.2012, 11:43
Ronin, propozycja jest całkiem ok. :Thumbs_Up: Działamy w temacie, na dniach będzie zrobione. :)

Mhv
12.04.2012, 14:42
Moim skromnym zdaniem przerost formy nad treścią. Zastanówcie się..wyjdzie, że będzie zaraz 9 działów: kaski, buty, spodnie, kurtki, rękawiczki, gogle, itd itp. Osobiście uważam, że już podział na działy kupię/sprzedam to przesada i tworzy przesadnie rozbudowaną strukturę. Większość nowych użytkowników już teraz zakłada tematy zamiast szukać i pisze o każdej głupocie znalezionej w necie..czyli....jestem na nie :D

Kontrargumenty typu: porządek, przejrzystość i łatwość szukania są chybione, bo można to robić w nieskończoność - np. buty-> firmy(marki)-> rozmiary-> kolory-> modele i roczniki..bez sensu :)

majki
12.04.2012, 14:56
Spokojnie, nie będziemy się rozdrabniać na rozmiar czy kolor. ;) Będą pogrupowane podstawowe kategorie (np. kaski, buty, ubrania, inne) i tyle.

Wg mnie kupię/sprzedam lepiej wypada osobno. ;)