PDA

View Full Version : Ślub Agnieszki i Bartka 21.czerwca 2008


JOJNA
10.06.2008, 15:29
Dnia 21 czerwca 2008 roku o godzinie 14.00 w Kościele Niepokalanego Serca N.M.P. w Częstochowie ul.Rozdolna 4 zostana połaczeni sakramentem Małżeństwa
Agnieszka Piur i Bartłomiej Jończyk
Na uroczystość serdecznie zapraszamy naszych przyjaciół.

Zbiórka: Częstochowa Mc.Donalds kierunek Warszawa godzina 12.00
- Przyjazd po mnie
- Jedziemy porwać Panne Młodą
- Slub w Kosciele ul. Rozdolna 4
- Zyczenia ( prosimy zamiast kwiatów zabrać misie najciekawsze zostawimy reszte przekarzemy do domu dziecka)
- Parada Alejami na plac Biegańskiego
- Grupowe Zdjecia
- Przejazd do sali weselnej Słoneczny Brzeg - zawady gm. Popów
- Wspólny szampan gosci weselnych i motocyklistów
- Goscie weselni zostana a Was którzy bedą mogli zostać zapraszamy do Dziadówek
gdzie będzie browar i kiełbacha z ogniska. Co do noclegów sa tam domki i pole namiotowe zabierzcie spiworki, karimatki i bawcie sie do rana
Michał (Ogrodnik) 501457251 udzieli wsparcia oraz pomocy bedzie na miejscu.

Zapraszamy Agnieszka i Bartek :)

Franz
10.06.2008, 16:35
Pastor też dopóki się nie ożenił na motongu jeździł...

sambor1965
10.06.2008, 17:02
Z przyjemnoscia informuje, ze Bartek i Aga zareczyli sie w srodku "rzeki" na Saharze. A w podróż poślubną, na motocyklu oczywiście, jadą do Chin...

Lewar
10.06.2008, 17:33
Yoyna. Why !!!?

szymek
10.06.2008, 17:42
Jak to why, jak to why ... przecież to naturalna kolej rzeczy.
REWELACJA !!! Będę na pewno :)
Pozdrawiam

ramires
10.06.2008, 17:45
a niech się żeni, co ma mieć lepiej niż ja (już żonaty :D )

wasilczuk
10.06.2008, 18:12
jojna brawo.
nie słuchaj tych "zboczeńców" ;)
rodzina to super sprawa nie mówiąc już o jego "efektach";)
postaram się z całych sił dojechać.
gratulacje i powodzenia w przygotowaniach.

kajetan
10.06.2008, 18:23
No to widzimy się w sobotę :rules::chleje::zdrufko:

ramires
10.06.2008, 18:34
a jedzie ktoś ze śląska i chce mnie zabrać na plecak?

Pastor
10.06.2008, 19:16
Sie wie, że się przyjedzie!! Najlepszości!!!
:hello:

JareG
10.06.2008, 19:34
Szczescia zycze, i cierpliwosci :):Thumbs_Up:

giziu
10.06.2008, 20:11
Z chęcią bym podjechał na zaślubiny w drodze do Rumunii, zobaczę jak z czasem będę stał. Jakby co to szczęśliwości życzę.

PLN
10.06.2008, 20:59
No to graty:Thumbs_Up:

podos
10.06.2008, 21:10
no to sie zjawię to oblać :) Gratulujemy.

Ropuch
10.06.2008, 21:41
Wchodze w to :)

tom64
10.06.2008, 23:31
Najlepszego dla panny młodej!
A Ty juz i tak masz dobrze! Serdeczności!

Jarek
11.06.2008, 10:33
no, nie może mnie zabraknąć na Jojnowej imprezie...będę!!
-ad. "yoyna, why?!"- wiadomo przecież , gdzie Aga pracuje...czyli odp może byc tylko jedna: FOR MONEY!!!!!!!!:oldman::haha2::brawo::lol8:

chomik
11.06.2008, 12:35
Gratulacje :) ten ślub i małżeństwo to naprawdę fajna sprawa :)

kropek
11.06.2008, 17:43
no i nas oczywiscie nie zabraknie!! musimy jeszcze podpatrzec to i owo;)

szymek
11.06.2008, 21:37
Przyjaciele - kto z was przyjedzie "zamaskowany" tak, aby tradycji stało się zadość ??
Oczywiście reszta podtrzyma tradycję i się do...rzuci ;)

mateo
11.06.2008, 22:07
Ramires - jak tym razem odbierzesz w pore wiadomosc to lecimy

ramires
11.06.2008, 23:27
aj promis!!!

Waldek
12.06.2008, 22:30
I dobrze, bo wybranka serca Jojny to dobra i szlachetna kobieta. A do tego twarda sztuka. Postaram sie być i cieszyć razem ze świeżymi małżonkami :)

Izi
13.06.2008, 10:23
zamiast sprzęta na wyprawę przygotowywać, trza gnać do świętego miasta pokosztować wina mszalnego, cóż taki laiv :)
a tak po prawdzie to dobrze że w końcu się zdecydowałeś
wszystkiego co najlepsze dla Agi, no i Ciebie też Bartku

MaRP
13.06.2008, 11:27
Wszystkiego najlepszego:)

zbyszek_africa
13.06.2008, 11:33
JOJNA wszystkiego co najlepsze!!!:)

Przyjade, przyjade

Adagiio
13.06.2008, 15:33
Żyjcie zdrowo i bezstresowo :)
Chodź by PKP to przyjadę złożyć Wam życzenia osobiście :haha2:

jochen
13.06.2008, 22:43
Brawo Jojna, wszystkiego co dobre dla Was, zrobię co się da żeby być nie tylko duchem. Jeśli małe dziecka mi poluzują, na pewno przyjadę z chłopakami z Krakuffka :)

Andrzej_Gdynia
14.06.2008, 21:45
Chciałem popatrzeć na to Wasze szczęście, ale praca... Wobec tego życzę Wam żebyście byli tak samo szczęśliwi jak teraz za kilka, lub kilkanaście lat !!!

wlodar
15.06.2008, 14:11
Życzenia złożę osobiście tak, że do zobaczenia w sobotę, gdy wybije godzina "W"
Pozdro!!! :)

PUFF
16.06.2008, 08:34
Njalepszego dla Nowozencow!
Chcialbym osobiscie zlozyc zyczenia, ale niestety nie bedzie mi to dane :(

luk
16.06.2008, 21:19
I ja nie dam rady być z wami,rodzinkę muszę odstawić na Łokęcie...
NAJLEPSZE ŻYCZENIA,POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!:Thumbs_Up::Thumbs _Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::T humbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_ Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Th umbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_U p::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thu mbs_Up::Thumbs_Up:

Marcin z Zakopanego
19.06.2008, 09:15
Najlepszego - będę w sobotę. :)

CaMeL
19.06.2008, 16:37
:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumb s_Up:Wszystkiego najlepszego z tej okazji. Pomyślności:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumb s_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::brawo::brawo::brawo::b rawo::brawo::brawo::brawo:.

Lewar
19.06.2008, 16:57
Yoyna, szykuj więcej kiełbasy.
Lewar nadciąga

DANDY
19.06.2008, 17:13
Z całego serca życze wam wszystkiego co najlepsze !!!!!!!!!!!
W niedługim czasie zaś stadka potomków i samych radości z tym związwązanych i niech wirusa XRV wyssią z mlekiem matki .

bartek
20.06.2008, 09:27
Obyście, Nupturienci, wytrwali w zamiarze bycia together&ever, się kochali, szanowali i wspierali; obyście nigdy nie stanęli w sądzie okręgowym właściwym ze wzlędu na miejsce zamieszkania stron w wydziale cywilnym w wiadomym, tfu!, celu. Przychówku Wam również ostrożnie życzę wedle Waszego upodobania!
Sto lat, sto lat!

Lysy
20.06.2008, 10:55
Widze że nikt nie chce sie maskować:mur: więc ja załatwie sprawe maskownicy:lol8:.
Do zobaczyska o 12ej:)

michnpio
20.06.2008, 20:47
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Młodej Pary
życzą
Piotr i Zbyszek z Kobióra:Sun::Sun::Sun:

PS. Niestety nie możemy się pokazać osobiście, a mieliśmy takie plany:mad::mur:

Padre
20.06.2008, 22:48
I ja przyłączam się do życzeń dla Młodej Pary.
Oby WAM się wszystko układało.

Bede starał sie dotrzec , ale nie obiecuje.

Padre

greton
20.06.2008, 22:56
Najlepszego Młodym Napaleńcom:Sun::Sun:
moje dupsko niestety w tyrce będzie siedzieć:mur: a tak chciałem spotkać się tam z Wami :(:( ... czarnymi, afrykańskimi porąbańcami

jeszcze raz NAJLEPSZEGO !!!!!!!!

MrHW
21.06.2008, 11:31
Sorki Jojna, jednak ne dam rady, najlepszego.

orfi
21.06.2008, 16:41
Najlepsiejszego na nowej drodze oby nie był to off road ale prosta piękna asfaltowa droga bez dziur...
/... jeszcze się nie znamy ale za "stany" WIELKI SZACUN.../

ramires
22.06.2008, 13:53
chyba jako pierwszy dotarłem ze ślubu :)

Dzięki Mateo za "miejsce dla plecaka takiego klocka 90kg jak ja"

A teraz do rzeczy:

Motocyklistów od kościoła do "rynku" było koło 50 (niech mnie ktoś poprawi jeśli chodzi o dokładną ilość).

Najpierw przejazd grupą pod dom Jojny. Tam trochę hałasu narobiliśmy, ale czego się dziwić ;)

Potem przejazd po pannę młodą (po drodze popsuł się jeden motocykl - Harley oczywiście :D ).

Dojechaliśmy. Tradycyjnie parenaście motocykli naraz odkręcało manetki (pare ścigaczy było więc orkiestra była zacna).

Dalej przejazd pare kilometrów do kościoła już z panną młodą.
Pod kościołem aleja motocykli prowadząca do kościoła na nasypie jakimś.

Młodzi się pobierali a my przed kościołem debatowaliśmy, podpisywaliśmy prezenty i dzieliliśmy się ryżem ... tak tak, to był ryż, którym potem w młodych ciskaliśmy niemal z całych sił. Muszę przyznać, że co poniektórzy chowali ryż do kieszeni, chyba nie do końca wierząc, że będzie kiełbaska, ale proszę im to wybaczyć :D

Młodzi obrzuceni, wyściskani z bramy kościoła zaczeli się przemieszczać w kierunku ślubowozu (chyba to było 500 SEL cabrio).

Trasa paradowa przez całe miasto w kierunku rynku/głównego deptaka. Po drodze zagłuszyliśmy skutecznie odbywający się w pobliżu ślub gdzie miałem wrażenie, że ślub odbył się po to, aby zalansować się Ferrari oraz Hummerem, pozostali z tyłu za nami. Przejazd był bardzo dobry, większość oczywiście na czerwnym świetle. Tutaj należą się podziękowania szczególnie dla dwójki cyklistów (V-storm oraz Dr-ka), którzy naprawdę sprawnie blokowali ruch abyśmy spokojnie mogli całą chmarą przejechać za młodymi.

Nieobyło się bez incydenty, gdy na ulice wyszły mohery (tym razem to oni zapatrzeni w nas wtargneli na pasy na czerwonym świetle), ale po chwili gdy dojechaliśmy do tych świateł i cała gromada gromkim rykiem okazała im swoją dezaprobatę - oj głośno było - mohery ustąpiły z przejścia.

Dojechaliśmy na ten deptak, na chwilę zaparkowaliśmy, pamiątkowe zdjęcie z młodą parą a potem do ichniego punktu zabawowego, gdzie szampana nam dali. Bardzo nam było przykro, że nie zezwolili trochę pojeździć po tym ośrodku, bowiem był niemal jak tor crossowy (trochę więcej drzew było) no ale cóż. Poziom utrzymaliśmy.

Następnie ekipa chyba zaczeła robić się głodna, więc cała wataha czarnuchów przez całe miasto ponownie się przebiła aby dotrzeć na miejscie wyżerko/noclegowo/pijalni.

Ośrodek położony przy zbiorniku (i przy okazji stawie hodowlanym) p-poż.
Grill, dyskusje, piwo, pare mocniejszych %%% i było miodzio. Świetna ekipa. Wspaniała atmosfera i tylko jeden KTM otarty, ale do samego końca było fajnie.

Z Mateo wyjechaliśmy po 10 albo trochę później aby udać się do naszych domów.
Reszta zostala na polu walki z zapasami, także nie martwcie się o nich, nie zginą napewno.

Zdjęcia z komorki się ściągają właśnie, także zaraz gdzieś to umieszczę.

to tyle. Jeszcze raz cieszę się, że mogłem wziąść udział w takim spędzie czarnuchów.
Podziękowania i wszelkie dobre życzenia raz jeszcze młodej parze!

ramires
22.06.2008, 14:13
Pare zdjęć

444
445
446
447
448
449
450
451
452
453
454
455
456
457
458
459
460
461
462
463
464
465
466
467

Lewar
22.06.2008, 20:39
A tu kilka moich zdjęć
http://picasaweb.google.pl/Lewarro/LubAgnieszkiIBartka

chomik
22.06.2008, 23:08
Mafia wróciła bezpiecznie. Ślub rewelacja, parada odjazdowa. Dzięki za zaje... towarzystwo, imprezkę.

No i jeszcze raz wszystkiego najlepszego Młodej Parze :)


Pozdro
Chomik

Padre
23.06.2008, 01:07
A, to mój malutki prezent dla Młodych

http://picasaweb.google.com/elpadremarko/CzestochowaSlubAgnieszkiIBartka

Padre

Pastor
23.06.2008, 08:53
EEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYY yyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye. .........eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYY YyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyY yyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYY yyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeE EeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYy yeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEee yyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEE eeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyy eeeeyYyyeeyyye..............eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeey yyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyy YYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeee EEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeee yYyyeeyyye...................eeyyyyYYYyyeeeeyYyyee yyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyy yYYYyyeeeeyYyyeeyyye.............................e eyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYy yeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYy yeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEE eeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyy eeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeey yyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye...........eeyyyyYYYyyeeeeyY yyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEe eyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeE EeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYy yeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEee yyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyy eeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyy eeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye... ...............eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEee yyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyy eeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyy eeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeey yyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyye eyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyye eeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEee eeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyee yyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyy yYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeee eEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeee eyYyyeeyyye....................................... .............

jeeeszcze mie czymaaaa....
eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyY yyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye


P.S.
Dzięxy za zajebistą imprę! Niech się Wam wiedzie!
http://picasaweb.google.com/Pastor100GS/JojnySiEni

bartek
23.06.2008, 10:10
Żal ściska mą nieobecną dupę:mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur:: mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur:: mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur::mur:: mur::mur::mur:

szymek
23.06.2008, 16:23
Dziękuję i Gratuluję ... a resztę dopiszę po pracy :)

Kuba
23.06.2008, 17:23
ja byłem na takim ślubie pierwszy raz, wrażenie jest niesamowite. Pierwszy raz też się z Wani spotkałem, to wrażenie jest jeszcze lepsze :)
Szkoda mi tylko, że nie mogłem zostać w Dziadówkach, tak to jest jak się mieszka w okolicy ;/, zawsze jest coś na głowie :vis:. Dzięki i jeszcze raz wszystkiego dobrego nowożeńcom!

Andrzej_Gdynia
23.06.2008, 18:01
Brawo dla Łodzi za przebierankę (i Jarka), a dla Pastora za niekonwencjonalny stolik!
Weselnikom gęby się śmiały ale dlaczego Ci młodzi tacy weseli byli...?

Izi
24.06.2008, 10:46
Izi się melduje, dotarł wreszcie do roboty, łatwo nie było, mam tylko problem, bo urlopów na żądanie łączyć nie można i chyba będę musiał to odpracować

Marcin z Zakopanego
24.06.2008, 14:31
Pozdrawiam wszystkich - właśnie wróciłem do domu z wesela Jojny :) Fakt, że po drodze bylo w niedzielę drugie pod Krakowem i wczoraj jakiś impreza w grodzie Kraka, ale generalnie wyjazd był na ślub Bartka i Agi. ;)
Było super - fajnie się było zobaczyć i coś zrobić razem. Kto następny? :)

ramires
28.06.2008, 15:27
ja bym chętnie zobaczył zbiorowe zdjęcie z "rynku" z młodą parą.
Generalnie aż zazdrościłem młodym takiej obstawy - no cóż, ale teraz już nie będę się rozwodzić i żenić ponownie aby coś takiego przeżyć ;)

ramires
26.07.2008, 11:58
Jojna, Twój mordochwyt robił zbiorowe zdjęcie - czy można w koncu go zobaczyc?

samul
28.07.2008, 01:21
Wszystkiego naj najlepszego Mlodym!!! Ale mieli obstawe :))


ja bym chętnie zobaczył zbiorowe zdjęcie z "rynku" z młodą parą.
Generalnie aż zazdrościłem młodym takiej obstawy - no cóż, ale teraz już nie będę się rozwodzić i żenić ponownie aby coś takiego przeżyć ;)

Nie, ale mozesz zawiazac zwiazek partnerski... ten tego rozumiesz ;)