PDA

View Full Version : Wyprawa roku 2011. Motovoyager i Interia zapraszają...


Motovoyager
28.12.2010, 23:13
Magazyn Motovoyager i serwis motoryzacja.interia.pl ogłaszają konkurs Wyprawa Roku 2011. Jego celem jest wyłonienie najciekawszych projektów wypraw motocyklowych - najlepsza otrzyma wsparcie obu redakcji.
Do 15 lutego czekamy na wasze "pomysły". Jury wybierze spośród nich 10 najciekawszych, one staną do rywalizacji o finał. O tym kto wygra zadecydują internauci. Obie redakcje zapewniają nie tylko patronat medialny, zwycięski pomysł otrzyma również wsparcie materialne i rzeczowe. O szczegółach poinformujemy wkrótce...
Warunek jest tylko jeden: wyprawa musi się odbyć między 1 maja a 31 października 2011 roku.
Gdzie się zgłosić?
http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/jedziesz-gdzies-motocyklem,1576656,3017

Pozdrawiam

Krzysztof Samborski
Magazyn Motovoyager

PS Z przyjemnością zapraszam przedstawiciela waszego forum do udziału w jury.

PS 2 Osoby i firmy zainteresowane udziałem w realizacji pomysłu proszone sa na priv...

lazyjack
29.12.2010, 07:37
Waszego ?

zombi
29.12.2010, 10:45
Waszego ?
To takie rozdwojenie jaźni - odczytuje to pozytywnie jako ukłon w Naszą stronę :Thumbs_Up:

Motovoyager
14.01.2011, 12:41
Tak tylko na razie informacyjnie napisze, ze w puli nagrod dla zwyciezcow pojawily sie komplet ubrań Modeki i renomowane kufry. Szczegóły w przyszlym tygodniu...

Motovoyager
24.01.2011, 16:31
Trochę mi się przyszły tydzień omsknął, ale jest parę nowości.

Miło mi poinformować, że przybywa Partnerów konkursu.
W tej chwili w puli dla zwycięzców są kufry Zega Pro firmy Touratech, spodnie, kurtka, rękawice i pas nerkowy ufundowane przez Modekę, oleje i smary Agip. Holan obiecał wyposażyć motocykl(e) laureatów w specjalistyczne akcesoria, a Stajnia motocyklowa zadeklarowała, że przygotuje ich maszyny do trasy. Rafał Górski z motoszkola.pl obiecał zaś, że przed wyjazdem zwycięzcy będą mogli wziąć udział w kursie doskonalenia jazdy.

http://www.motovoyager.pl/img_user/konkurs_4d3d664d91cc2_6.jpg

zoien
16.07.2011, 11:14
A ja pragnę poinformować, że Pan K. Samborski oszukał uczestników tego konkursu!
Konkurs nie doczekał się rozstrzygnięcia w postaci finału a uczestnicy zostali przez tego Pana zupełnie zignorowani, co oznacza, że NIC nie wiedzą do tej pory - dlaczego konkurs został odwołany, dlaczego nie otrzymali wyjaśnień ani przeprosin/zadośćuczynienia od organizatorów.
MOTOVOYAGER - organizator Wyprawy Roku 2011 to wielkie DNO!!!

Zadrwił Pan z tych ludzi i ich marzeń!
A także ich znajomych, rodziny, przyjaciół któzy ich wspierali i naprawdę uwierzyli w to, że dzieki swoim głosom mogą wysłać swoich faworytów na wyprawę MARZEŃ!

aciu
16.07.2011, 12:06
A ja pragnę poinformować, że Pan K. Samborski oszukał uczestników tego konkursu!
Konkurs nie doczekał się rozstrzygnięcia w postaci finału a uczestnicy zostali przez tego Pana zupełnie zignorowani, co oznacza, że NIC nie wiedzą do tej pory - dlaczego konkurs został odwołany, dlaczego nie otrzymali wyjaśnień ani przeprosin/zadośćuczynienia od organizatorów.
MOTOVOYAGER - organizator Wyprawy Roku 2011 to wielkie DNO!!!

Zadrwił Pan z tych ludzi i ich marzeń!
A także ich znajomych, rodziny, przyjaciół któzy ich wspierali i naprawdę uwierzyli w to, że dzieki swoim głosom mogą wysłać swoich faworytów na wyprawę MARZEŃ!

A strzałów czasem nie słyszałeś?