PDA

View Full Version : jakie GOGLE do kasku SUOMY spectre?


Feel
15.12.2010, 16:55
Proszę o doradzenie, które GOGLE przypasują do kasku enduro/crs SUOMY [czyt. zeSłomy :)]. Mierzyłem dziś BLURy i odpadają, cisną nachodząc na nos. Może ktoś miał podobny dylemat i zanabył kompatybilne. :bow:
Dzięki z góry za rzeczową pomoc :Thumbs_Up:

Mucha
15.12.2010, 21:41
A jakiego koloru jest kask?

Roomyanek
15.12.2010, 23:46
chyba istotny jest też rozmiar kasku, bo do "S" Airoha też nie mogę gogli dopasowć, duszą mnie:mur:
jak już coś znajdziesz to się pochwal koniecznie
hmmm do kasku ze słomy to chyba lepsze będą jakieś okulary :)

majki
15.12.2010, 23:55
Ja mam Airoh'a Stelt Mkę i też coś dziwnie mała dziura na gogle, tzn osłona nosa w kasku koliduje z rozbudowanymi goglami. Smith Intake pasują całkiem dobrze, natomiast Progripy, Thory i Utopia kłócą się z noskiem kasku. Chcę jeszcze spróbować Scotty Voltage X. Wyglądają na mniejsze, więc powinny pasować.

Roomyanek
16.12.2010, 00:00
o właśnie Majki to miałam na myśli, a ja mam taki sam kask tylko "S"-kę
z jeszcze mniejszą dziurką:lol8:

Feel
16.12.2010, 12:32
A jakiego koloru jest kask?
nie brałem malowania jako istotną rzecz, po prostu trafiłem go okazyjnie, jednak file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rodos/Pulpit/kask.jpgbliżej mu do HRC niż Boxera :haha2:
Roomyanek & majki dzięki za rady :Thumbs_Up: :Thumbs_Up:. Też skorupa beretki podobna bo M-ka (leży jak S-ka) ale siedzi konkret. Otwór jest spory tylko jakby mało miejsca nad brwiami, napiszę jak coś dobiorę sensownego, a może jeszcze ktoś podzieli się spostrzeżeniami
3mjacie się zdrowo :at: