PDA

View Full Version : PAnowie Potrzebuje Opini!!!!!!!!!!!!


Boski-Kolasek
17.10.2010, 21:36
Watek byl poruszany wiele razy lecz...... zawsze jest to lecz, mam okazje kupic siodlo CORBIN: http://www.donedeal.ie/for-sale/motorbikeextras/1487071, http://www.donedeal.ie/donedeal/classifieds/viewFullPhoto.jsp?cid=3724885&ad=1487071 jest uzuwane i witac kilka otarc( mozna je obszyc).
Cena to 100E,(Juz negocjowalem) pytanie jest czy ktos wie(Smigam na rd07a 2003.) o ile nizej sie wtedy siedzi?
Ja dysponuje masywnym 173 cm :D wzrostu i tak pomyslalem ze jakby bylo odrobine nizsze i wygodniejsze(dupa jednak nie ze stali)to by bylo.........hmm wygodniej.
Tak tez, kto z kochanych kolegow majacych podobne parametry lub po prostu wiedze w temacie moze sie podzielic opinia?


Bylbym wdzieczny za jakokolwiek odpowiedz:at:
Z gory dziekuje
K.L

myku
17.10.2010, 22:15
Ja mam 185cm,wiec troche wiecej.Mialem takie siodlo w Rd07a i powiem,ze bylo cudownie wygodne.Lepsze od tego ktore mam obecnie-Jugdblutha.Jezeli jezdzisz w pojedynke bedziesz mial radoche.Pasazer bedzie sie zsowal na ciebie wiec niech sobie odpusci jazde z toba.Nie pamietam,zeby bylo nizsze,ale napewno nie jest wysokie.W kazdym razie ja bylem bardzo zadowolony.Tez kupilem uzywke i gabka byla troche nie halo ale i tak bylo wygodne.Jednak kupowalbym raczej w jak najlepszym stanie.Co z tego ze Corbin,jak gabka bedzie wysiedzona.Sama plyta siodla nic ci nie da.

hero
17.10.2010, 23:21
Odpowiedź prosta.
Jak nie dosięgniesz odnóżami do gruntu to ja biorę.

jorge
18.10.2010, 00:56
Ja mam 185cm,wiec troche wiecej.Mialem takie siodlo w Rd07a i powiem,ze bylo cudownie wygodne.Lepsze od tego ktore mam obecnie-Jugdblutha.Jezeli jezdzisz w pojedynke bedziesz mial radoche.Pasazer bedzie sie zsowal na ciebie wiec niech sobie odpusci jazde z toba.Nie pamietam,zeby bylo nizsze,ale napewno nie jest wysokie.W kazdym razie ja bylem bardzo zadowolony.Tez kupilem uzywke i gabka byla troche nie halo ale i tak bylo wygodne.Jednak kupowalbym raczej w jak najlepszym stanie.Co z tego ze Corbin,jak gabka bedzie wysiedzona.Sama plyta siodla nic ci nie da.

Myku mam Jugde i przy moim 176 jest wyżej niż w oryginale (o ok 3-4 cm). Co ciekawe to nie tyle efekt wyższego przodu, co szerokości, a wiec rozstawu nóg. Siedzenie mam "niewysiedzone". Na tym nie śmigałem, ale widzę dwie wady w porównaniu do jugda, materiał to chyba skóra, więc więcej "zabawy" z nim w pielęgnacji i wysuszeniu. Druga sprawa to ślizganie się (pasażer). Dodatkowo chyba te siedzenie nie jest na oryginalnej płycie. Na plus jednak można (jak sądzę) zapisać większy komfort (miękkość) - ale to wiem raczej z macania afry z takim siodłem.

myku
18.10.2010, 07:47
Siedzenie jest na plycie Corbina.Jest ona bardzo ciezka ale stabilna.Ja mojego Jungbltha mam wlasnie na tej plycie.To siedzenie to jeszcze stary model z gladka sliska skora(jak mi sie wydaje).Nowy model to juz troche inna historia.Wiem ze ktos z forum ma takie,bo jak sobie przypominam w Miedznej widzialem.Ja mojego Corbina przerobilem na Jungblutha,poniewaz byl juz wysiedzony.Na Corbinie czulem sie bardziej wsadzona w motocykl i pomimo ze jest szeroki to z przodu zwezenie jest bardzo ok.Jungbluth jest bardziej "turystyczny".Mam wrazenie,ze siedze na czyms plaskim i szerokim,ale wlasnie tak chcialem i specjalnie poprosilem o szerszy przod.Oba siodla sa wysmienite,ale jakbym tak dostal nowego Corbina za rozsadne pieniadze,zaraz bym sie zamienil:Thumbs_Up:

podos
18.10.2010, 08:48
Marcin Zakopane.

Boski-Kolasek
18.10.2010, 16:03
Dziekuje wszytkim za pomoc, opinie wazne ale czlowiek sam zawsze zmierza do tego zeby sprobowac i co/ SUPER wreszcie nie siedze na udzie tylko na DUPIe jak stoje na swiatlach a przesto jako sie pewniej poczulem!!!!!!!! Oczywiscie, jak mowiono pasazer zsowa sie na mnie ale przy obszywaniu poprosze o malutka motyfikacje.
Corbin jest troche poprzecierany ale twardosc, glebokosc i szerokosc odpoiwadaja anatomi mego zadka, hahaah