PDA

View Full Version : Hall of Fame czeka na Was


Ola
12.10.2010, 18:54
Szanowne Czarnuchy i Czarnuszki,

Sezon motocyklowy 2010 powoli dobiega końca. Przynajmniej na naszej półkuli. Czas więc pomyśleć o ostatnio "lekko zapomnianym", słynnym w całym światku motocyklowym: HALL OF FAME (http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=2736 (http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=2736)).

Są tam dopiero dwie relacje z 2010, nie wspominając o zaległościach z 2009.

Wszyscy, którzy tak ładnie opowiadali nam na forum o swoich przeżyciach z podróży, a do tej pory nie przesłali swoich relacji do HALL OF FAME, niech poczują się ZAPROSZENI, ZACHĘCENI, ZMOBILIZOWANI i PRZYWOŁANI do "działania". Wiem, że i tak w dużej mierze macie już wszystko napisane. Teraz wystarczy to ubrać i...wieczna sława gwarantowana :D.

Nie chcę tu nikogo "wywoływać do tablicy", ale mam nadzieję, że Szacowni Podróżnicy zmobilizują się do pracy twórczej w te coraz dłuższe jesienno, zimowe wieczory.

Pozdrawiam

Ola
22.02.2011, 15:53
Kilka relacji do Hall of Fame ostatnio nam przybyło - :bow: :bow: :bow: (autorom dziękuję / emy). Ciągle jednak widzę duuuuże zaległości.

No więc....

Myku - nie daj się namawiać na relacje z Islandii - razem lub osobno jak wolisz :lukacz: ;

Jaru - wygląda na to, że już powinieneś mieć wersję całościową z "Ekspresem w Kaukaz Południowy 2010" :D;

Jagna - "Gorąca Andaluzja na mroźne wieczory" oraz "Bałkany i Grecja" - dobrze by się to czytało w wersji "książkowej", gorąco zachęcam :Thumbs_Up:;

Sambor - cóż Ci mogę napisać... nie wyobrażam sobie Hall of Fame bez poczytnego "Maroko z łapanki 2010", także czekam ;) -

W razie pytań, co i jak, proszę na priv.

Dzięki

PS. Nie myślcie, że to już koniec i reszta naszych "pisarzy" się wywinie.To dopiero początek....

myku
22.02.2011, 16:28
Hej Olu.
O ktora Islandie ci dokladnie chodzi bo bylo ich kilka :D.Nie wem jak jest to pilne,ale w tym roku robie Islandie marzen.Ale to dopiero w sierpniu.Jezeli nie chcesz czekac to powiedz ktora opisac no i w aki sposob:confused:Na komputerze nie znam sie w ogole,wiec jakies wersje oznaczone tajemniczymi literkami nie wchodza u mnie w gre.Daj mi wytyczne co i jak a ja postaram sie to zrobic.;)

Ola
22.02.2011, 16:41
Myku,

wiem, że było ich całkiem sporo :-). I nie chcę wcale narzucać formy relacji. Sam to będziesz czuł najlepiej. Może to być np. jedna relacja na bazie kilku wyjazdów albo kilka niezależnych relacji, takich "chronologicznych" - wybór jest autora, czyli Twój. Co do wytycznych, to są bardzo podstawowe:

- tekst ma być napisany w wordzie;
- tekst warto poprzeplatać zdjęciami - pozytywnie działa na wyobraźnie czytelników;
- no i jeszcze trzeba wybrać zdjęcie, które będzie jako okładka do Twojej relacji w Hall of Fame.

Gotowy tekst i zdjęcie na okładkę przesyłasz do mnie na maila (podam Ci na priv) , a ja już dalej przekazuję sprawę komu trzeba... tzn. Gregowi, który wrzuca gotowy produkt do Hall of Fame. I właściwie tyle.

Jakby coś jeszcze trzeba wyjaśnić, to pisz na priv.

A o relację z tegorocznej Islandii marzeń w swoim czasie na pewno się upomnimy :)

Pozdrawiam

Ola
23.02.2011, 11:43
Sambor: dziękuję za "hiper-ekspresową" odpowiedź :bow::bow::bow:. Wszystko doszło.

sambor1965
23.02.2011, 11:57
Łatwo mi było po sprowadziło się do forwardu maila od fundivera ;)
Ja pisalem i ilustrowalem, a Marek to wszystko skleil. Bylo gotowe miesiac temu wiec nie ma w tym mojej wielkiej zasługi.

Ola
23.02.2011, 12:07
Łatwo mi było po sprowadziło się do forwardu maila od fundivera ;)

No to dziękuję też fundiverowi :Thumbs_Up: Jak widać "praca zespołowa" się całkiem nieźle sprawdza :D....

Ja pisalem i ilustrowalem, a Marek to wszystko skleil. Bylo gotowe miesiac temu wiec nie ma w tym mojej wielkiej zasługi.

No jakiś tam wkład masz.... przyciśnięcie "forward" to też praca, a te kilkadziesiąt stron tekstu to przy tym pikuś ;).

Choć za "utajnione" przetrzymywanie gotowych materiałów przez tak długo, to należy się....wiesz co!

7Greg
23.02.2011, 12:09
przekazuję sprawę komu trzeba... tzn. Gregowi, który wrzuca gotowy
eee, uuu, ooooo, dupa ;)

Ola
23.02.2011, 12:13
eee, uuu, ooooo, dupa

Hm....:confused:, że co, bo nic nie rozumiem???? Jaka dupa???? Wszystko poszło mailem.

A jak nie TY, to niby kto i dlaczego nic nie wiem :D???

Ola
23.02.2011, 12:16
Greg - no dobra, już wiem co. Spróbuję coś w temacie zorganizować z naszymi adminami.

Pozdrawiam i dzięki

Ola
08.03.2011, 12:01
JARU - dzięki za relację. Wygląda pierwszorzędnie. Na pewno wielu zainspiruje.

Relacja jest już dostępna w Hall of Fame.

Pozdrawiam

JARU
08.03.2011, 19:26
jak to się mówi digital remastering czyli to samo ale w całkiem nowej odsłonie ;)

czosnek
29.03.2011, 12:32
Nowy sezon się zaczyna a my nadal mamy zaległości w HALL OF FAME z 2010.
Proszę się nie krępować i nadsyłać relację aby nasze wnuki mogły zobaczyć jak to się drzewiej podróżowało.