PDA

View Full Version : instalacja elktryczna do RD04


kropek
11.10.2010, 20:44
czołem

mam taki problem: instalacja została poprzerabiana w taki sposób, że szybciej będzie położyc nową niż naprawić starą. wpadłem na pomysł zakupu używanej w oryginale i zamienić. i teraz:

pierwsze primo: czy instalcja z 91r. rożni się znacząco od tej z 92r. (tripmaster itd.)??

drugie primo: potrzebuje schematu do rd04 z 92 roku

za pomoc, wolne wnioski i ogólną obcieche z laika z góry dziekuje:)
.ek

Kazmir
11.10.2010, 23:07
Bardziej istotna jest wersja moto (na jaki kraj był produkowany) niż rocznik

kropek
11.10.2010, 23:32
to mnie zaskoczyłes. mój był kupowany w IT, ale skąd będą przewody to nie wiem- znalazłem u handlarza, ale on nie ma pojęcia poza modelem motonga;/

szparag
11.10.2010, 23:58
Model jest bardziej ważny niż kraj, ale lepiej, by wszystko pasowało, bo inaczej znów będzie rzeźba :). Co do kraju to niemcy mają inną instalacje od reszty, co do tripa to już są spore różnice, Musisz znaleźć odpowiednią. Widziałem ostatnio ze dwie takie na części na alledrogo. Lepiej poświęcić czas na szukanie niż przerabianie :)

puntek
12.10.2010, 08:17
tutaj Panie czeka cię mozolne sprawdzanie kabelka po kabelku :) powodzenia co do różnic jak masz starszą to ci coś zostanie :)

PUFF
12.10.2010, 08:50
Kropek, kto jak kto, ale Ty powinienes wiedziec, ze schematy sa w Haynesie (http://puff.africatwin.com.pl/download/instr.zip) :)
Znajdz sobie swoj model i porownaj z RD04 z 92 r.
Pozdro!

kropek
12.10.2010, 20:05
zasadniczo to ja mam z 92r. a te na allegro są z młodszych latek- właśnie bez tripa- stad wynikało moje pytanko.
puff- wielkie dzieki, miałem całego haynesa, ale go wirus zjadł z kompa:)