PDA

View Full Version : Promy Rumunia-Bułgaria info


suchy
21.08.2010, 10:24
Szukam informacji dot przepraw promowych na Dunaju (BG-RO),czas oczekiwania,ceny,itp przydatne informacje,ewentualnie jakis link do strony,moze byc w tubylczym jezyku:)

ATomek
21.08.2010, 11:46
Ja przechodziłem w SILISTRZE, ale RO-BG. Prom co pół godziny, 7,50 Lei za motocykl, 25 za samochód. Pustki na nabrzeżu, tak samo od strony BG.
Potrzebne Leje, bo najbliższy bankomat 15km, zero kontroli.

pióro
26.08.2010, 16:58
jechałem na Vidin prom ro-bg za jakieś smieszne pieniązki prom pełny ale i tak Cię zmieszcza w bułgarii po zjeżdzie z łódki kontrola paszportowa i bodaj 6 euro za wjazd do bułgarii kilka minut stałem, ale w rumunii nie powinno byc kontroli bo oni bardzo unijni i pro turystyczni. na polsko-ukrainskiej po przepchnięciu sie bez kolejki 2h podobnie przy wyjezdzie a w rumunii: ,, ... a polone milego pobytu to juz... juz i dzida"

suchy
26.08.2010, 20:20
jechałem na Vidin prom ro-bg za jakieś smieszne pieniązki prom pełny ale i tak Cię zmieszcza w bułgarii po zjeżdzie z łódki kontrola paszportowa i bodaj 6 euro za wjazd do bułgarii kilka minut stałem, ale w rumunii nie powinno byc kontroli bo oni bardzo unijni i pro turystyczni. na polsko-ukrainskiej po przepchnięciu sie bez kolejki 2h podobnie przy wyjezdzie a w rumunii: ,, ... a polone milego pobytu to juz... juz i dzida"
jechales autem czy motocyklem,bo jakos nie przypominam sobie zebym placil za wjazd do BG,ale do tej pory przejezdzalem ladem,wiec moze jest to jakis haracz za przeprawe przez dunaj.auta placa zdaje sie za jakies ichniejsze winiety:confused:

kyller
27.08.2010, 10:54
calafat-vidin
info z 2008 i 2009
przeprawa ok.3 ojro moto, 3 ojro czlowiek
uwaga: w 2009 roku prom odpływał jak ....
zebrały sie cztery TIRy :)