PDA

View Full Version : swierszczparty2010


wasilczuk
20.08.2010, 00:08
Pozwoliłem sobie zaprosić Was w imieniu naszych kumpli co robią odjechaną imprezę. trochę późno bo odbędzie się to w najbliższą sobotę ale może są tacy co planują wyskoczyć na weekend a nie mają pomysłów lub podobni.
www.swierszczparty.pl
impreza jest jednodniowa tzn od soboty godz 15 do niedzielnego odzyskania filmu.
z pewnych względów będę tam kilka godzin o suchej twarzy ale reszta podlaskiej czody będzie tam balować.
jakby coś proszę do mnie dzwonić
odbywa się to 1 km za wsią Rzepniki jadąc z skrótami z Bielska Podlaskiego w kierunku Białegostoku.
satysfakcja gwarantowana.

BABA
20.08.2010, 01:21
Pozwoliłem sobie zaprosić Was w imieniu naszych kumpli co robią odjechaną imprezę. trochę późno bo odbędzie się to w najbliższą sobotę ale może są tacy co planują wyskoczyć na weekend a nie mają pomysłów lub podobni.
www.swierszczparty.pl
impreza jest jednodniowa tzn od soboty godz 15 do niedzielnego odzyskania filmu.
z pewnych względów będę tam kilka godzin o suchej twarzy ale reszta podlaskiej czody będzie tam balować.
jakby coś proszę do mnie dzwonić
odbywa się to 1 km za wsią Rzepniki jadąc z skrótami z Bielska Podlaskiego w kierunku Białegostoku.
satysfakcja gwarantowana.

Wasil, impreza zaczyna sie juz chyba o 12 - tej :D i dla niektórych pewnie długo nie potrwa :chleje::zdrufko::lol19::convulsion:

siwy
20.08.2010, 09:01
Będzie się działo, w tym roku z nowych atrakcji to chłopaki szykują kąpielisko :).
Będę ok 17 na miejscu

pozdro
do zobaczenia

karlos
20.08.2010, 10:56
Po galerii widać, że impreza naprawdę na wysokim poziomie :D
http://www.swierszczparty.pl/index.php?page=zdjecie&idz=237
Kto ma taki zajebisty dres ??;)

Lucky Luke
20.08.2010, 11:14
Prawdopodobnie i ja zawitam ale tylko na sobotę.
Do zobaczenia.

SzymonBBI
20.08.2010, 12:13
Jakby nie patrzeć trza nową wontrupke szykować... :dizzy:;)

BABA
20.08.2010, 12:41
Jakby nie patrzeć trza nową wontrupke szykować... :dizzy:;)

Szymon, zróbcie MALIBABU :D szkoda że gdzieś posiałam tę kultową butelkę