PDA

View Full Version : Tyrawa solna - after party ;)


Lepi
19.06.2010, 19:15
Witajcie,
wielu z wybierających się na imprezę w Tyrawie, ma do przejechania szmat drogi.
Zazwyczaj przyjeżdża się późno w piątek a wyjazd w niedzielę. Na pojeżdżenie zostaje jeden dzień (jak kac pozwoli ;) )
Tak mi się w głowie kołace, żeby zostać dłużej. Spokojnie pojeździć w sobotę i niedzielę wszak tereny bajeczne. Następnie w poniedziałek udać się przez Ukrainę do Rumunii. Polecieć ile się da offem w kierunku Bułgarii. Powrót zależnie od czasu ale raczej asfaltem. Tak po prostu, bez kufrów i ścisłego planu. Jest tam sporo fajnych terenów do polatania.
Ja mógłbym poświęcić na to tydzień lub nawet dwa.
Są może jacyś chętni na taki wypad?

wieczny
19.06.2010, 22:00
A gdyby tak tygodniowy wypad zakończyć zlotem w Tyrawie?

Piszę pierwszy, cholera wie jak będzie, ale można pomęczyć żelazo przez zlotem i w Tyrawie dojechać łysiejącą kostkę.
;)
Rumunia to już prawie Resita, a 100km za nią Tarcu :).

zbyszek_africa
19.06.2010, 22:53
To pierdolone Tarcu dalej mi chodzi po głowie, tam wieżdżają jakimś samochodem meteorolodzy z Cuntu, bo tam spią w schronisku.
Termin nijak mi nie pasi, bo Mrągowo cantry sni sie mojej babie po nocach, jak nie pojade to w poniedziałek po weekendzie idzie jak w dym do adwokata wiadomo po co, za rozwód tez będę musiał zapłacic.
Może jak prawi ten od dyslokacji:D tydzień wcześniej, a z Tyrawy wymknę się po angielsku:)
pozdr.

wieczny
20.06.2010, 00:04
No mówię, to jest jakaś opcja :). Wezmę sprzęgło na zapas i dzida.

Mazda no problem :hehehe:

Lepi
20.06.2010, 07:48
Chłopaki, wiecie przecież, że nie jestem z tych co by się przepychali o tydzień w tą czy w tamtą :)
Zresztą jedno nie wyklucza drugiego :D

majki
20.06.2010, 10:50
Wieczny, Ty wiesz co.:at: :Thumbs_Up:

7Greg
20.06.2010, 13:11
To pierdolone Tarcu dalej mi chodzi po głowie,

Zbyniu plan jest już doprecyzowany.
Dopisałem Cię tam gdzie się dowiesz więcej :)

Lepi
20.06.2010, 16:29
Zbyszku a nie przestawił Ci się datownik?
Piknik country jest 23-25 lipca a Tyrawa tydzień później.

zbyszek_africa
20.06.2010, 20:14
@Greg dzięki za info i dopisanie:)
@Lepi popierdoliło mi się trochę, sprawdziłem wszystko się zgadza to są dwa różne weekendy.:mur:
Piszę się na Tyrawę:D
7Greg knuje swój plan Tarcu:) napisz do niego o info, może skoordynujemy terminy, a i Karpaty Wschodnie też za jednym zamachem.
pozdr.

wolly
21.06.2010, 07:11
Zbychu - po co ci to Tarcu , jeżeli bardzo nalegasz to znajdziemy dla Ciebie zamiennik w okolicy no może niższy i bez tych kamieni , ale za to glina bardzo podobna (jak popada);)

BLOB
21.06.2010, 08:22
Do granicy Ukrainy jest pa ancwalcie jakieś 40 km jak na ukosy bez pola to do 30 spadnie.
Opcja do ogarnięcia przez nas ale nie teraz. Pojedziemy tam w innym terminie a dlaczego i jak to wszystko opowiemy na miejscu w Tyrawie. Opcja Ukrainy jest zawsze dwojaka albo full off albo mieszana.
Tereny do obadania i przejechania ale bez Lviv-a to nie bardzo a tam to tylko po ancwalcie.
Ciągnie tam z prostego powodu: namiot:) taniość i bajeczne widoki, no i przede wszystkim brak zakazu wjazdu :)

mirek
21.06.2010, 15:18
... Tarcu dalej mi chodzi po głowie ...


Zbysiu mnie też Tarcu chodzi po głowie.

felkowski
21.06.2010, 16:06
A gdyby tak tygodniowy wypad zakończyć zlotem w Tyrawie?

Piszę pierwszy, cholera wie jak będzie, ale można pomęczyć żelazo przez zlotem i w Tyrawie dojechać łysiejącą kostkę.
;)
Rumunia to już prawie Resita, a 100km za nią Tarcu :).

He, he. To już rok prawie mija, a my do Resity nadal mamy 100 km

Mhv
21.06.2010, 17:02
Się lepiej do listy dopiszcie, bo miejsc już kilka tylko zostało. Choć myślę, że jak ktoś wracając po wyjeździe się dołączy do imprezy to organizator nie będzie oponował:D

zbyszek_africa
21.06.2010, 23:34
Zbysiu mnie też Tarcu chodzi po głowie.

Ja tu knuje niecny plan jak 7Grega wyrolować:p jedzie od 06.08 i zdjąć mu tablicę z napisem Tarcu:D
Myslę że w niedzielę, jak nie pochlamy...w sobotę. Ja, Lepi, Wieczny coś tam mamrocze o sprzęgle, no i Ty:) Czterech to już niezła banda. Pakuj się na lekko do Tyrawy i wióra...
pozdr.

Lepi
24.06.2010, 19:40
No więc postanowione, tydzień po Tyrawie będę włóczył się po okolicy z naciskiem na Rumunię i oczekiwał na połączenie sił z większą ekipą.

zbyszek_africa
25.06.2010, 10:55
To masz już jednego do tej grupy...
pozdr.

Lepi
25.06.2010, 12:16
Powinienem był napisać "przez tydzień po Tyrawie" a nie "tydzień po Tyrawie" :)
Ale i tak się spotkamy.