PDA

View Full Version : W końcu jest moja......


Reinchardt
19.05.2008, 18:25
Jakieś 2 lata temu sie zakochałem, ktoś tu pisał że to jakiś wirus jest czy coś takiego. Wiem jedno - zapragnąłem ją miec. Zrzeszyłem sie nawet wirtualnie z jakimiś Bambusami, których też one też podobno pociągaja. Wahałem sie jednak - "gdzież taką babę se weźmiesz, kloc taki, otyła, duża.... jak na pierwszą kobietę coś mniejszego trzeba..." - mówili mi. Ja wytrwałem. W momencie kiedy nadarzyła sie okazja - jakiś wiejski spęd na Podlasiu - dosiadłem jej, wiem że zdradziła ze mną Magnusa ale wtedy uczucia me przerodziły się w obsesję. Doszedłem do wniosku że 2 lata w celibacie to już przesada. Trzeba wziąc sie do roboty i coś znaleźc. Namiętne poszukiwania zaowocowały wyszukaniem sztuki - czarna włoszka, rude pasemka, duuuże oczy, hmmm myślę sobie "fajna lala z ciebie". Czytam, oglądam i wychodzi na to że dziewczyna zadbana, zabezpieczona wokoło bioderek, wysokie okulary - super. Trzeba tylko sprawdzic czy wad ukrytych nie ma....no i tu sie schody zaczęły. Skonczyły się tak szybko jak zaczęły dzięki Bambusom o których później. No i przychodzi ten dzien, wczesna pobudka , trzeba za babą aż 6 godzin jechac - no ale co zrobic jak to jest silniejsze ode mnie.
Po 6 godzinach jazdy jestesmy na miejscu. Wychodzę z samochodu a ona patrzy na mnie tymi ślepiami, nawet wydawało mi się że sie do mnie wstydliwie usmiecha.
Zajęło to troche czasu zeby ją godziwie zabrac do domu, zeby się nie męczyła podróżą, nie przewróciła w busie ale..... jest moja:)
http://picasaweb.google.pl/zyla.michal/Afri/photo#5202099874158426546 (http://picasaweb.google.pl/zyla.michal/Afri/photo#5202099874158426546)
http://picasaweb.google.pl/zyla.michal/Afri

A teraz na poważniej chciałbym podziękowac Michnpio, człowiekowi bez którego lala nie stałaby u mnie w garażu, który chłodnym, profesjonalnym okiem obejrzał ja dla mnie i powiedział co o niej myśli. Wdzięczny też jestem Ramiresowi który też się angażował. Wielkie dzięki chłopaki. Obu jestem winien duuużą flachę - nie dane nam było się niestety spotkac ale co się odwlecze ...

ferdek
19.05.2008, 18:44
Gratulacje! Super kolorek :)
Już nie musisz mi zazdrościć mojej nieopisanej radości :)
Pozdrawiam

misiak
19.05.2008, 18:45
Gratki bracie :Thumbs_Up:. dobry rocznik ;)

hubert
19.05.2008, 18:52
No no kolejna czarno-pomarańczowa Królowa :) Gratulacje ....

Czemu ma przód opuszczony na półkach ? Jakaś niska osoba jeździła ??

ltd454
19.05.2008, 18:57
No jeszcze raz gratuluję. Ładny prezent na urodziny sobie sprawiłeś kolego.
Wszystkiego dobrego Tobie i twojej pani. Zawsze pełnego zbiornika, najlepszych wypraw i tyle samo powrotów. :rules:

ramires
19.05.2008, 19:01
gratulacje, te czarne coś w sobie mają ;)

szwedzkikucharz
19.05.2008, 19:18
Gratulacje Reinchardt! Wiem doskonale co czujesz, zwłaszcza jeśli tyle czasu mija od podjęcia decyzji do jej realizacji. Niech Ci dzialnie służy

QrczaQ
19.05.2008, 19:32
Gratulacje, masz swietny powod do zalania robaka :-)

Ja sie nie powstrzymalem bynajmniej...

DrSpławik
19.05.2008, 19:49
Witaj po czarno-pomarańczowej stronie życia. Niech moc widlasta będzie z Tobą... :)

michnpio
19.05.2008, 20:30
Michał!
Ja zakupu już Ci gratulowałem, ale należy Ci się jeszcze pochwała za fajny tekst związany z kupem Czarnulki :brawo:.
Napisz o Twoich wrażeniach z "ujeżdżania" Królowej.
Pozdrawiam
Piotr

michoo
19.05.2008, 20:40
Również gratuluje zakupu bezpiecznych i bezawaryjnych przelotów życzę.

puszek
19.05.2008, 21:11
Hmmm Michał...rozczuliłes mnie troszke tym swoim dochodzeniem do szcześcia. Jakie to wspaniałe ,ze jest w nas ta wrazliwosć..Jesteś prawdziwym Bambusem z duszy i natchnienia. Przyjemnie jest być:Thumbs_Up: z Wami.

Czarek
19.05.2008, 22:28
Też gratuluję.Tysiące kilometrów i szczęśliwych powrotów:rules:

myku
19.05.2008, 23:05
swietny kolor i bardzo ladna ta twoja pani.gratuluje i dbajcie o siebie!

Reinchardt
19.05.2008, 23:35
Dziękuje Panowie za tak fajne posty. Odpowiadając kolejno na pytania - półki poszły w dół wydaje mi się że ze względu na wzrost Włocha; co do wrażeń z jazdy - super, myślałem że bedzie trudniej przez ta mase ale wystarczy kilka km/h i czuje sie prawie jak na rowerze. Trzeba pilnowac tych 3 tys obrotów bo szarpie, no i mankament który chyba nas wszystkich deko drażni to brak kontrolki paliwa. Nie popisałem sie - nie byłem do konca swiadomy ile jest w baku i musialem z rozpedu dotoczyc sie do najbliższej uliczki :/ (wiem jak to działa na pompę). Strasznie mnie korci zeby co chwila wsiąsc pojechac byle gdzie no ale legalnie jeszcze nie moge sie poruszac nia to nie ryzykuje bo wiem co moge stracic :) Jeszcze raz dzięki

suchy
19.05.2008, 23:45
Michał,chłopie słow mi brak......cieszę sie razem z Tobą......GRATULACJE !!!!!

szwedzkikucharz
19.05.2008, 23:45
myślałem że bedzie trudniej przez ta mase ale wystarczy kilka km/h i czuje sie prawie jak na rowerze

Niech to nie uśpi Twojej czujności. Ja na postoju zapomniałem się ile waży moja Księżniczka i po niefrasobliwym odchyleniu jej od pionu razem ułożyliśmy się na drodze. Poza drobną ryską na mojej piękności bez strat.
Dumny z siebie jestem i tak jak cholera bo przetestowałem podnoszenie sprzęta. Poszło mi zadziwiająco łatwo - czego nie byłem taki pewien -bo mam sylwetkę skoczka wzwyż :p

EGON
20.05.2008, 09:39
Reinchardt... co tu gadać, fajna marchewa :D teraz powiedz czy kupowałeś moto pod kolor kurtki czy odwrotnie?? :D:D:D

Magnus
20.05.2008, 20:14
O qwa piekna ta mamba :drif::drif::drif: ale jak juz Ci mowilem trza sowicie opic zeby sluzyla :chleje::kumbaya::friday:

WIELKIE GRATULACJE MICHALLLE !!!!!!!!

Reinchardt
21.05.2008, 00:00
Panowie jeszcze raz dzieki. Szwedzki faktycznie nie mozna uspic czujnosci bo te 230 kilo to nie jest tak jak sie zesr.... EGON moto było oczywiście kupowane pod kolor kurtki :P - faktycznie udalo sie fajnie zestroic ubiór do malowania. Macieju wiesz ze bedzie nie jedna i nie dwie okazje zeby opic zakup.
Pojechałem dziś na przegląd "0" do stacji pojazdów, wychodzi kolo patrzy sie i mówi: "co to kurwa jest - ja tego nie wprowadzam do środka..." musialem sam wjechac bo koles sie zestersował gabarytami :P

wasilczuk
21.05.2008, 10:37
rein- piękna locha. pogratulować panie kolego.
życzę obyś teraz doświadczył prawdziwie bolesnych hemoroidów.;)

Reinchardt
21.05.2008, 21:37
EEEE moja dupa co miała przecierpiec to przecierpiala na rowerze ale faktycznie za wesolo z tą kanapą nie jest. Panowie czy ktoś orientuje sie/jest w posiadaniu takich gmoli jak te moje??? Są dośc niskie i nie wiem jak z ochroną podczas wywrotki.