PDA

View Full Version : Motocyklicznie w tvn turbo


michoo
14.05.2008, 18:15
W dzisiejszym ponoć nowego programu tvnturbo:

http://tvnturbo.pl/0%2c1484985%2cmagazyny.html

dużo było o królowej. Niestety nie dane mi było oglądać. Któryś z afrykanerów oglądł?! Nic tylko czekać za powtórką.

ferdek
14.05.2008, 19:53
Siema! Jest napisane, że premiera jest w każdy piątek, czyli jak chcesz obejrzeć ten odcinek to tylko jutro o 20:30, bo w piątek o 18:15 będzie nowy.
Pozdrawiam

chinol
14.05.2008, 20:01
swoja droga ryzy mial zalatwic odcinki w elektronicznej wersji.pozdro

Ryży Koń
15.05.2008, 19:05
Witam po przerwie.
Program zrodził się w wilekich bólach ale to jest nie ważne. Ważne, że jest i mam nadzieję będzie oglądany.
Co do odcinków Mechanika i obecnych to... bardzo trudna sprawa. Bo jak się ktoś mi udowodni że to udostępniłem to mi TVN urwie worek zaraz pod szyją.. i stąd ten stressss.
A co do Afryki... coś tak czuję, że ona się tam jeszcze pojawi.

zibiano
15.05.2008, 19:10
fajnie !
ja oglądałem !!

pozdrawiam

podos
15.05.2008, 20:31
.
Co do odcinków Mechanika i obecnych to... bardzo trudna sprawa. Bo jak się ktoś mi udowodni że to udostępniłem to mi TVN urwie worek zaraz pod szyją.. i stąd ten stressss.


Mamy doktora Madeyskiego i nie zawahamy sie go użyć!!!;)

michoo
15.05.2008, 22:05
Dzisiaj trafiłem na powtórkę. Gratki Ryzy za program

szwedzkikucharz
15.05.2008, 23:07
Wielkie Brawa Ryży Koniu! Początek z grubej rury - mówię o teście Afri. Natomiast dziwię się TVN-owi, że dopiero w połowie maja do skutku doszedł ten program. Tyle motórów jest na ulicach, tylu nowych odbiorców, a oni zajmują się układaniem glazury i innymi pierdołami ;)

Ryży Koń
16.05.2008, 08:11
Hyhyhyhy. Glazura też ważna w życiu Czarnucha :) Afri będzie się pojawiała w Mechaniku zapewne. Będzie wymiana sprzęgła, montaż gmoli, stelaży, centralki... i coś tam się jeszcze znajdzie.
A Motocyklicznie... no będzie się rozwijać i ewoluować. Mam nadzieję, że w dobrym kierunku. Bardzo jestem ciekaw waszej opinii co do następnych odcinków, więc jakby co to proszę pisać bez owijania w bawełnę.

smigacz
16.05.2008, 10:48
:brawo:Co ja się bedę wysilał napisze brawo!!! Podobało się mnie mojej żonie (może przyszłej motocyklistce) a nawet dzieci krzyknęły tata twój motur:brawo:

podos
16.05.2008, 10:54
hmm, bez owijania w bawelne, to nie mam telewizora...

kamol
16.05.2008, 12:33
cholera... :Sarcastic: ja nie zdążyłem wczoraj i nie widziałem... :(może ktoś nagrał i umieśćić to na youtube... he he czy gdzieś tam....;) a na forum umieści przypadkowo ;) link...:p

Ryży Koń
16.05.2008, 15:40
looknij na forum jednego takiego gnoja z Poznania ... www.forum.motocyklistow.pl. Tam jest temat podobno i ktoś już wrzucił linkę do pierwszego odcinka

chomik
16.05.2008, 15:54
looknij na forum jednego takiego gnoja z Poznania ...
Dlaczego forum gnoja ? I do tego z Poznania ? :dizzy:

szwedzkikucharz
16.05.2008, 17:03
Dlaczego forum gnoja ? I do tego z Poznania ? :dizzy:
Stare zaszłości......................, ja tam cenię Dominika

Ryży Koń
16.05.2008, 19:57
Bo gnój i złodziej. Jak można złodzieja cenić. Z resztą jakby był bez winy to by się tak nie bał :D ale nie o tym temat. To tylko taka mała dygresja. Ja napisałem, że z Poznania nie dlatego, że coś do was mam Pyrki ;) tylko żeby było wiadomo o którego gnoja chodzi ;)

A tak poważnie to mam zgryza z tymi programami bo mail dostają w pytkę z prośbami o Mechanika czy Toolboxa na płycie i to nawet nie chodzi, że ktoś nie widział tylko chiałby mieć na zaś. No a wicie, rozumicie... Copyrights i takie tam. Ja z głębi serca rozdawałbym chętnie ale jak się w TVN dowiedzą to tak jakbym se w stopę strzelił... co ja pisze nie w stopę tylko znacznie powyżej kolana :D
Ale coś wymyślę w tym drażliwym temacie

Towarzyszu Chomik wy "pałuczili" maila z odpowiedzią ode mnie?