PDA

View Full Version : Spotkanie gorzowiaków i okolic


specnaz
02.04.2010, 23:33
Witam wszystkich lubuszan ,chciał bym zaproponować spotkanie wszystkich murzynów z okolicy w celu sprawdzenia jakom siłom dysponujemy na naszym terenie ,polatamy pogadamy no i pokarzemy że królowa panuje:lc8:
ma ktoś propozycje:confused:

diverek
03.04.2010, 09:29
Witam wszystkich lubuszan ,chciał bym zaproponować spotkanie wszystkich murzynów z okolicy w celu sprawdzenia jakom siłom dysponujemy na naszym terenie ,polatamy pogadamy no i pokarzemy że królowa panuje:lc8:
ma ktoś propozycje:confused:

Tak, ja mam propozycję (http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=5880) i to od dość dawna. Jednak jakoś nie ma chętnych. :(

torak
03.04.2010, 20:17
Tak, ja mam propozycję (http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=5880) i to od dość dawna. Jednak jakoś nie ma chętnych. :(
Może było by ich więcej gdyby widzieli temat. Dla mnie jest nie widoczny

diverek
03.04.2010, 20:48
Temat był widoczny bardzo długo. W Dalszym ciągu jest widoczny. Z tym że dla członków grupy lubuskiej. I do niej jest on zaadresowany.

specnaz
03.04.2010, 21:42
Torak myśle że znowu skonczymy u Danka w SIEDLISKU .Jedynie Diverek cos prubóje .ja też nie widze tematu.

diverek
03.04.2010, 21:57
Jedynie Diverek cos prubóje .ja też nie widze tematu.
A jesteście członkami grupy Lubuszanie?

torak
03.04.2010, 22:22
Temat był widoczny bardzo długo. W Dalszym ciągu jest widoczny. Z tym że dla członków grupy lubuskiej. I do niej jest on zaadresowany.
aaa, no to sorrry że się wpier.....m.

diverek
03.04.2010, 23:55
aaa, no to sorrry że się wpier.....m.

A nie rozumiem za co przepraszasz. Skoro proponujesz spotkanie lokalesów gorzowskich to także adresujesz to do ludzi z Gorzowa i okolic. A co za tym idzie właśnie do grupy lubuskiej. No może do nieco węższej części tej grupy, ale jednak...

bigos
04.04.2010, 15:35
Piszcie tutaj, jak myślicie lokalnie :)
http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=4198

specnaz
05.04.2010, 01:35
Diverek to ja zaproponowałem te spotkanie ,jestem z gorzowskich okolic a czy należe do grupy LUBUSZAN to już sam niewiem:umowa:ale nic kukac nie moge:drif:

Brunetka
07.04.2010, 18:29
Z chęcią dołączę się również do spotkania, tylko ja chyba dojadę do Was na "L-ce" :) może uda się przkupić instruktora :):D

diverek
07.04.2010, 20:43
Spotkanie powoli się materializuje. Ze Specnazem ustaliliśmy że odbędzie się na jeziorem Wielkim (wśród lokalesów Gross). Na pewno będzie Specnaz, moja ładniejsza polowa, czyli forumowa Brunetka i ja. Ja wybieram się oczywiście Africą, przelecę szutrami na skróty, a Brunetka z naszymi Kiemliczami (dwóch moich synów zostało tak nazwanych na zlocie Volvo) autkiem asfaltem. Specnaz zapewne też przyleci Africą. Może będzie także jego żona. W okolicy jest sporo fajnych leśnych dróg. Jedna, oficjalna, prowadząca z Witnicy do Dębna jest drogą leśna przeznaczoną do ruchu pojazdów. W okolicy samego jeziora jest spory kawałek kopnego, plażowego piasku z symulacja wydmy. Więc można poudawać walkę z pustynią. Zapraszam wszystkich chętnych. Jeśli zapowiedziałoby się więcej ludzi to można by rozpalić ognisko i podpiec kawałek kiełbachy. Ktoś chętny?
Lista obecności:
1. Diverek
2. Brunetka z "Kiemliczami"
3. Specnaz (z żoną?)
4.

specnaz
07.04.2010, 21:36
1. Diverek
2. Brunetka z "Kiemliczami"
3. Specnaz i trzy kobiety

oskar_z
07.04.2010, 21:43
Diverek nie orientujesz się czy ze Zbąszynia/Zbąszynka można dojechać do Trzciela w linii prostej (drogami drugiej, trzeciej, czwartej kategorii), czy trzeba jechać dookoła przez Świebodzin? Chętnie bym się spotkał ale dopiero dzisiaj zrobiłem pierwsze kilometry na Afryce (to mój pierwszy motocykl nie licząc motoroweru 20 lat temu) i na razie nie chcę się pakować między tiry. Pozdrawiam

diverek
07.04.2010, 22:25
Diverek nie orientujesz się czy ze Zbąszynia/Zbąszynka można dojechać do Trzciela w linii prostej (drogami drugiej, trzeciej, czwartej kategorii), czy trzeba jechać dookoła przez Świebodzin? Chętnie bym się spotkał ale dopiero dzisiaj zrobiłem pierwsze kilometry na Afryce (to mój pierwszy motocykl nie licząc motoroweru 20 lat temu) i na razie nie chcę się pakować między tiry. Pozdrawiam

Nie mam zielonego pojęcia jakimi skrótami można przedrzeć się z Zbąszynka do Trzciela. To nie moje rejony. I do miejsca naszego spotkania masz jeszcze spory kawałek. Bo zjeżdżamy się TUTAJ (http://mapy.google.pl/?ie=UTF8&ll=52.708843,14.82605&spn=0.053562,0.153637&z=13)

Ale na pocieszenie powiem Ci że jakieś 3 tygodnie temu jechałem mniej więcej trasą jaką musiałbyś przejechać Ty do nas. Ja konkretnie byłem na małym spocie Volvoforum swoja Africą w Międzyrzeczu. Tam w lekkim deszczu, nazad w porządnym deszczu. I cały czas konkretnie wiało z boku. Także to był mój pierwszy dalszy wypad Afryką. Oprócz nieprzyjemności związanych z bocznym wiatrem nie było źle. Zanotowałem lekki uślizg przodu podczas przejeżdżania świeżo namalowanej linii na drodze. Na szczęście obyło sie bez spotania z asfaltem. Ale już wiem ze na mokre linie szczególnie trzeba uważać. Do wtedy wiedziałem o tym z lektury. Teraz wiem ciut lepiej.
Ty masz odrobinę dalej. Ale za to wg prognostyków pogodowych zupełnie bezdeszczowo. Z wiatrem tez niestety musiałbyś powalczyć. Nie wiem czy to dużo czy mało, bom mocno początkujący, ale ma wiać około 18 km/h. Za to raz w twarz a potem w plecy. Więc warunki będą niezłe. Gdyby sie sciemniło i bałbys się wracać nocą, możemy Cię przenocowac i wypuścić o poranku. No chyba że spodoba nam się Twa Afryka, to przez noc sporządzimy pod presją przyłozonej do skroni broni, jakąś umowę zbycia i później zakopiemy Cię za domem :D

oskar_z
08.04.2010, 09:37
Hehehe, ja znalazłem jezioro Wielkie koło Trzciela, stąd pytanie o przejazd tam ze Zbaszynka, a to zupełnie inna okolica;) Póki co poobjeżdżam jeszcze trochę własną okolicę (może w końcu wrzucę 5 bieg). Ale co się odwlecze to nie utonie czy jakoś tak. Życzę dobrej pogody i humoru na spotkaniu i do następnego.

diverek
08.04.2010, 10:56
Hehehe, ja znalazłem jezioro Wielkie koło Trzciela, stąd pytanie o przejazd tam ze Zbaszynka, a to zupełnie inna okolica;) Póki co poobjeżdżam jeszcze trochę własną okolicę (może w końcu wrzucę 5 bieg). Ale co się odwlecze to nie utonie czy jakoś tak. Życzę dobrej pogody i humoru na spotkaniu i do następnego.

Nie pękaj. Bierz Afri między nogi nawet na czwórce się doczłapiesz jak zaraz wyjedziesz...:haha2: A tak na poważnie. Trenuj i następnym razem się może zdecydujesz. Pomyśl o wyprawie do Kostrzyna na Przystanek Woodstock (http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=5021). Będzie ciasno ale z moich doświadczeń, wiem że warto to zobaczyć.

oskar_z
08.04.2010, 11:30
A na Woodstock chętnie.

specnaz
11.04.2010, 21:20
byłem w piątek nad tym jeziorkiem powiem jazda do jeziora to dobre pare kilosów szutrem ,kiedy dojechałem na miejscu ku mojemu zaskoczeniu latała tam miejscowa brygada lokalsów na xr ,chłopaki pokazali klase teren naprawde trudny ,pare wydm przejazd przez małom rzeczke naprawde można poszalec,najleprze jest to że nie potrzebują jakiegos forum żeby dobrze polatac ,byłem na paru zlotach i wiekszosc znas to nawet do piet im niedorasta:oldman:

specnaz
17.04.2010, 07:57
no to Diverek spotkanko,mamy za sobą (stwierdzam że jestes taki stary jak ja :oldman:) i ten temat bedzie sie krecił ,jak chcesz zajechać to LUBNO (centrum zielony dach mam na domku )no i trzeba razem teraz latac w szczegulnosci że mamy wspulne zainteresowania :umowa: bunkry ,zamki ,itp.:dizzy:

diverek
19.04.2010, 07:33
Ech tylko żebym ja miał trochę więcej wolnego czasu to nie widzę przeciwskazań. Wczoraj pożyczyłem dla żony do mojego brata popierdziawkę 125 cm i przejechaliśmy się nad Odrę do Porzecza. Jest tam park krajobrazowy. Pierwszy raz w życiu widziałem bobra na wolności. Bydle przeszło sobie koło nas nie dalej niż 10 metrów, majestatycznie i powoli. Nie widziałem że to takie duże zwierze.

specnaz
21.04.2010, 00:02
u nas koło bogdanca to tylko tamy:Drobią