PDA

View Full Version : Pozwólcie, że przedstawię Wam swoją wybrankę


szwedzkikucharz
08.05.2008, 19:14
Pozwólcie, że przedstawię Wam swoją wybrankę :)
Chociaż damom wieku się nie wypomina to tak tyko z kronikarskiego obowiązku: na świat przyszła na początku 1996r. Szczęśliwym nabywcą (nie ma powodu by sądzić, że było inaczej) stał się 37-mio wówczas letni Rolf. W 2002 roku pałeczkę przejmuje 41 letni Roland z niewielkiej miejscowości w Badenii-Wirtembergii. Niestety nic mi nie wiadomo o profesjach wspomnianych użytkowników, w szczególności czy byli to lekarze lub czy chociaż mieli lekarza w rodzinie. Nic mi także nie wiadomo o ich życiu religijnym (wiadomo: dojazdy do kościoła).
W kwietniu 2008 roku motocykl trafia do starej poczciwej Trzeciej RP. Właścicielem staje się ja - 34 letni Jarek vel. szwedzkikucharz, tym samym kończąc bardzo długi okres poszukiwań, ciągłego odkładania z różnych przyczyn zakupu. Przechodząc do Podziękowań :):
Dziękuję raz jeszcze Ropuchowi za całą długą wielo, wielo tygodniową korespondencję. Dziękuję za wszystkie sugestie oraz za ogólnie rzecz biorąc bardzo mocne wsparcie intelektualne.
Dziękuję Dziejowi za gotowość obejrzenia (mimo napiętych dziennych planów zajęć) wcześniej rozważanego sprzęta, na szczęście - patrząc na swą obecną wybrankę - sprzedanego komuś innemu w porę. Dzięki temu historia mogła zatoczyć koło. Jakieś 1,5 może 2 lata temu oglądając (dość przypadkiem) Afri rocznik 1996r, w identycznym malowaniu zapałałem uczuciem do tego dziwacznego – jak wtedy postrzegałem Afrykę – motocykla. Uczuciem początkowo wątłym, jednak stale pielęgnowanym, a z czasem zmienionym w prawdziwą fascynację. Tu pojawia się Forum Afrykańskie, jeszcze to oldschoolowe i długie noce spędzone na jego lekturze, potem kilka pierwszych nieśmiałych postów, sam się sobie dziwiąc: „co ja Tu robię (prosty chłopak ze wsi) w tak zacnym Afrykańskim gronie”.
Dziękuję Wam zatem Forumowiczki i Forumowicze!
DoZo na Trasie :cool:
A oto i Ona:
http://img88.imageshack.us/my.php?image=1zm50pc5.jpg
http://img88.imageshack.us/my.php?image=3zm50bq0.jpg
http://img81.imageshack.us/my.php?image=11zmfz7.jpg

michoo
08.05.2008, 19:29
Serdeczne gratulacje z powodu zakupu szwedzki.

Niech moc będzie z Tobą (Wami).

ramires
08.05.2008, 19:31
Miodzio, gratulacje!

kiedy oblewanie? :)

Czym prędzej w profilu zmień

Ropuch
08.05.2008, 19:50
W takim razie w Kletnie stawiasz nie jedno obiecane wczesniej piwo :)
Gratulacje, niech sie kółka dobrze kreca :)
HEJ i do milego w Kletnie
YO

samul
08.05.2008, 20:28
Czy zgaduje slusznie, ze wszystkie zdjecia panienek poszly do kosza, zastapione zdjeciami AT :haha2: Rozpoznaje w twoim poscie ten szczegolny ton i przyspieszony oddech, ktory byl moim udzialem kiedy poltora roku temu przywiozlem moja :) Krotko mowiac szkoda, ze wazy te 200kg, bo by sie ja do lozka wzielo :haha2::haha2::haha2:

Gratulacje!!!

samul

Marcin z Zakopanego
08.05.2008, 20:47
Gratulacje - śliczna :) Czy nie planujesz zmiany nicka na afrykanskikucharz - w koncu to nie forum saaba? :)

barthez
08.05.2008, 20:51
oooooooo identyczna jak moja! Gratuluję!
tylko raczej nie przyczepiaj kufra do tej płyty co tak sterczy z tyłu, bo odpadnie ci razem z tym siwym stelażem...

Czarek
08.05.2008, 21:26
Tyż pikna,prawie jak bym na swoją patrzył.Gratulacje!:rules:

hubert
08.05.2008, 22:12
Noo chłopie gratuluję :) Wreszcie się doczekałeś szwedzkiej długonogiej blondynki :)

szwedzkikucharz
08.05.2008, 23:07
Bardzo, bardzo dziękuję za tak ciepłe przyjęcie mojej Afryczki :)

Ropuchu - niestety tak jak już chyba wspominałem do Kletna nie będę mógł się wybrać :( Także piwko, przy jakiejś innej okazji - ile tylko zdołasz w siebie wlać :friday:

Samul - tak, tak, wszystkie panienki poszły won, teraz króluje "długonoga szwedzka blondynka" jak to pięknie określił Hubert

Marcinie z Zakopanego - a wiesz, że to brzmi bardzo ciekawie "afrykańskikucharz". Fakt, że kiedyś horowałem na Saaba krokodyla, chociaż geneza mojego nicka ma związek z Muppetami :D

barthez - płytę kufrową już przemieściłem. Była tak wysunięta bo małżonka poprzedniego właściciela była słusznych gabarytów i potrzebowała.......... przestrzeni

chomik
08.05.2008, 23:11
Ni pikna bracie :) KUŃGRATULEJSZYN

zbyszek_africa
09.05.2008, 23:18
Noo... gratulejszyn Szwedzki ....
Przy rozmowch w Wólce widać było błyski w Twoich oczach na temat AT
Zrealizowałeś marzenia
SUPER!!!
Do zobaczenia w siodle!

kamek
10.05.2008, 00:06
Gratuluję zakupu...ale to dopiero początek Twoej radości....teraz najlepsze czyli ubieranie tej golaski w cuda i cudeńka a potem jazda i czerpanie radochy z każdego detalu...:)

wasilczuk
10.05.2008, 09:10
witam witam w gronie posiadaczy silverqueens 96. z tym łóżkiem to nie przesadzajcie. ona ma dopiero 12 lat. to pedofilia!!!;) co gorsza piszą o tym głównie posiadacze jeszcze młodszych księżniczek.
niech cię szczęśliwie wozi.

Marcin SF
10.05.2008, 11:53
Gratuacje piekna sztuka! A prawdziwa miłość się dopiero zacznie jak nią nawiniesz trochę kilometrów. Ja zawsze bardzo lubiłem afryczki, ale teraz jak pojeździłem to je uwielbiam :)

A z ty wyrkiem, oj tam nikt się nie dowie :P

szwedzkikucharz
11.05.2008, 00:20
Raz jeszcze serdeczne dzięki Panowie! :)
Wszystko to przekaże swojej Afryczce, bo zacząłem do niej gadać ostatnio. Czas by się chyba przebadać czy cuś............:rolleyes:

ramires
11.05.2008, 11:52
ale to normalny efekt uboczny virusa XRV

tom64
11.05.2008, 21:16
Gratuluję zakupu...ale to dopiero początek Twoej radości....teraz najlepsze czyli ubieranie tej golaski w cuda i cudeńka a potem jazda i czerpanie radochy z każdego detalu...:)
Tak, tak. Gmole, stelaże, centralka, grzane manetki, stalowe oploty, progresy, wysoka szyba, kufry boczne, top-case, scottoiler, GPS, halogeny, gniazdo zapalniczki, awaryjne, tankbag, bagster, i co tam jeszcze....

szwedzkikucharz
18.05.2008, 19:32
Wiecie co, tak jeżdżąc tą swoją Afryczką czuję się trochę nieswojo. Królowa (jak to Królowa) wzbudza spore zainteresowanie tam gdzie się pojawia. Dzieci pstrykają fotki, ładne dziewczyny machają, a ja nie przywykłem do czeguś takiego. Jestem o Nią troszku zazdrosony, wszak moja ci Ona ;)

DrSpławik
19.05.2008, 16:56
Mnie robili foty jak na klęczkach całowałem Czarnule na promie w Chorwacji rok temu. Bo mój wirus zmutowany....
Gratulacje Szwedzki, teraz polatamy... :)