PDA

View Full Version : Hornet z USA nie mają pinlocka


Marcin z Zakopanego
07.05.2008, 23:19
http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=322919
- chlopaki sami wiercą dziurki i docinają pinlocki z innych modeli bo szyba wersji na USA nie ma bolcow Kto chce sobie sprowadzać to może chciałby wiedzieć wcześniej :)

zagon
17.05.2008, 20:07
Byłem dziś spontanicznie rozeznać ceny "Hornet'a" w autoryzowanym pkt. Shoei/Poznań. Pogadałem sobie z babką na temat sprowadzania "Hornetów" z USA. Jako ciekawostkę wyłuskała maila z siedziby "Shoei'a" w Warszawie, na temat różnic w wersji EU/USA, z poleceniem służbowym aby informować o różnicach klientów. Wer. USA: brak pinloka, brak przystosowanej szyby do wpięcia powyższego, inny rodzaj wypełnienia (?!) składu pianki, odmienny rodzaj modelowania wnętrza kasku (ponoć Amerykańcy mają inne czachy :-). Ergo: z powyższych pkt. wynika brak certyfikatu UE. Zastanawia mnie czy nie jest to przypadkiem akcja zniechęcenia klientów do obchodzenia zaporowych cen na rynek UE? ;) . W poniedziałek podjadę do pkt. i jak się da, wydostanę wydruk maila.

zagon
17.05.2008, 20:12
Podosie. Nie mogę dokończyć wątku w swoim poście, "wpuszcza" mi tylko jedną linijkę tekstu. Nie można rodzielać tekstu "enterem", tylko klepać spacjami jeden ciąg znaków. Sorry za off'a.

podos
17.05.2008, 20:36
Hmmm, nie mam pojecia o co chodzi
Przepytam MISZCZA RAMIRESA