PDA

View Full Version : koszulki


felkowski
14.01.2010, 23:36
Witam. Wprawdzie nie jestem zarejestrowaną babeczką ani nawet zdeklarowaną, ale mam nadzieję że mnie nie przegonicie w zagony.
Mam taka sprawę. Może trochę wychodze przed orkiestrę, ale w dobrej sprawie - mam nadzieję. Szykuje się nowa edycka koszulinek. Wiem, że cudów nie ma i nie wszystkie pragnienia jesteśmy w stanie spełnić. Z drugiej strony ponoć najlepszą formą demokracji jest zamordyzm. Jednak chciałbym przeprowadzić małą sądkę. Są dwa tematy. Pierwszy to kolorki. Z przyczyn życiowych nie da się zrobić w tysiącu kolorów. Są trzy typy, wybieramy jeden lub dwa. Czarny, oliwka oraz nowy pomysł african:D sand (ten w środku).
9734
Które podobają wam się najbardziej ?
Ile i w jakich rozmiarach trzaby Wam naszykować babeckich koszulek ?
Prosze o listę kopiuj wklej tak aby na koniec można bylo podsumować.
A może warto pomyśleć o dzieciackich rozmiarach ?

zombi
15.01.2010, 00:06
O nie, jawna dyskryminacja!!!!! U lejdis pytasz się o kolory i coś tam jeszcze. Do tego grzecznie i kulturalnie!!!!!
Całe szczęście, że podglądam nasze Panie ;)
Ładna jest ta marchewka:D

felkowski
15.01.2010, 08:24
Temat kolorów wsadziłem w ankiecie. Mamy narzędzie, wystarczy korzystać. Proszę tam głosować. Temat rozmiarów jak wyżej. Oczywiście facety co chcą koszylki dla swoich nie forumowych babeczek też się tu w listę babeczkowych rozmiarów wpisują.
http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?p=93987#post93987

Ola
15.01.2010, 11:08
Ja jestem przywiązana do mojej niebieskiej :D i bardzo mi się podoba.

Co do kolorów, to akurat w przypadku motocykli i gadżetów "okołomotocyklowych" nie jestem fanką szaro- buro - stonowanych kolorów. Wystarczą mi takie wokoło (na ulicach) na co dzień... Także jak bym miała wybierać jakiś z zaproponowanej przez Ciebie palety, to pisakowy byłby chyba ostatnim strzałem. Konkludując: niebieska jest fajna, ale już mam, więc na nią nie głosuję, piaskowa jest za bura, pomarańczowa jest bardzo fajna, choć wiadomo z czym się kojarzy (jeśli Ci takie skojarzenia nie przeszkadzają, to koszulka wygląda bardzo ok), a zielona jest taka... leśna. Wybrałabym chyba pomarańczową, a na drugim miejscu zieloną. Rozmiar "M".

Pozdrawiam

7Greg
15.01.2010, 11:09
To może dla naszych Dziewcząt takie różowiutkie. A co, nie się ładnie kojarzą :)

Ola
15.01.2010, 11:12
To może dla naszych Dziewcząt takie różowiutkie. A co, nie się ładnie kojarzą :)

W sumie dlaczego nie :) To teraz takie modne odcienie...I przynajmniej będziemy się "odcinać" na tle piaskowo - czarnej męskiej części towarzystwa.:Thumbs_Up:

felkowski
15.01.2010, 11:18
Greg czy jest techniczna możliwość edytowania ankiety w trakcie ? Czy można dodać jeszcze wybór ? Czy nie rozwali to oddanych już głosów? Jeśli zgłosi się jeszcze parę osób co poprze mnisi pomarańcz (żeby sie nie kojarzył z klanem tych zawodnych i psującycch sie motorów:D) to można by rozbudować. Nie chciałbym też robić roboty dla jednego głosu. Wiadomo, że nie zrobimy koszulek w 5 kolorach.

Ola
15.01.2010, 11:22
Fellini, jak pomarańcz miałby tu naruszyć ankietę i być problemem, to czerwony albo zielony w zupełności mnie zadowoli. No chyba, że są inni fani pomarańczki.

felkowski
15.01.2010, 11:26
Nie wiem sprawdzam, mogłem zrobić ankiete na 10 kolorów ale tego nie zrobiłem nie wiem czy teraz da się to zmienić. Nie znam się na tym. Nie dam rady dogodzić wszystkim , ale muszę dokonać jakiegoś wyboru. Jęsli więcej będzie zainteresowanych to można się nad tematem pochlić, Ja poprostu jeszcze nie wiem ile to jest roboty. Może to pikuś i już.

7Greg
15.01.2010, 11:48
Greg czy jest techniczna możliwość edytowania ankiety w trakcie

niestety nie.
Musisz zrobić od nowa ;(

ps.
chociaż zerkam, że dwie odpowiedzi mogę dodać.

zbyszek_africa
15.01.2010, 16:00
Co tu się dzieje:mad:
Komu się pomarańcz nie podoba:Sarcastic:

felkowski
15.01.2010, 16:30
Co tu się dzieje:mad:
Komu się pomarańcz nie podoba:Sarcastic:

A co Ty głos zabierasz ? Żebyś ty choć pomarańczowy miał. Ty masz niebieski - pewnie jakaś chińska podróba :p.

zbyszek_africa
15.01.2010, 22:47
A co Ty głos zabierasz ? Żebyś ty choć pomarańczowy miał. Ty masz niebieski - pewnie jakaś chińska podróba :p.

Niebieski,czarny, biały, pomarańczowy wszyscy wiemy o co chodzi...
Natomiast nowe GTW niebieskiego macie i jest ok!??

pozdr.