PDA

View Full Version : Kalendarz Lejdis


Jola
11.12.2009, 11:12
Hejka.
Chciałabym zaprezentować jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, z akcentami humorystycznymi babski kalendarz motocyklowy :at:. Pierwsza edycja klendarza nie jest dopracowana na 100%, bo niestety jak się okazało, nie wszystkie Lejdis dysponowały zdjęciami w odpowiedniej rozdzielczości i na niektórych fotkach widać szumy... Ale co tam- ważne, że jest :). W przyszłym roku pewnie wszystko będzie dograne jak trzeba:). Tegoroczną serię drukuję w ilości 50 egzemplarzy, więc cena nie jest najatrakcyjniejsza- 25zł/szt przy formacie A4. Jeżeli jest ktoś zainteresowany nabyciem, zapraszam :).
Ola i Ucek dajcie znać ile sztuk bierzecie.

Ola
11.12.2009, 13:08
Jola,

jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki. Jestem naprawdę pełna podziwu, żemimo niemałego już "brzuszka" tak Ci sprawnie wszystko poszło. Pomysł na okładkę kalendarza i grudzień - bardzo kilmatyczny i trafiony. Fajnie, że kalendarz wyszedł urozmaicony: w większości endurowy, z elementami szosy i AT - wszechstronność pełną gębą.

Jedna rzecz, o której "lokalnie rozmawiałam" (broń boże się nie czepiam,to tylko takie przemyślenia) - fajnie by było w całości (przy wszystkich podpisach) posługiwać się nickami, bo inaczej robi się mały bałagan...np. Ania funkcjonuje jako BABA i dobrze, bo inaczej pewnie nie wiedziałabym o kogo chodzi. Chyba dobrze by było zastosować to do wszystkich Pań, przynajmniej póki się jeszcze nie znamy jak łyse konie.

Buziaki i WIELKIE GRATULACJE za tę prekursorską inicjatywę.

Pozdrawiam

Ola

PS.Dla mnie proszę trzy sztuki.

Jola
11.12.2009, 13:18
Masz rację Ola! Ja sobie poprostu zapomniałam o Holy... Za mało się udzielała na forum i nie weszło mi w pamięć :). Niestety nie ma możliwości zmiany :(. Następny będzie lepszy. Szkoda tylko, że Lena nie podesłała żadnej fotki. Wszystko przed nami :).

Vooytas
11.12.2009, 14:19
Przepraszam, wiem że nie dla nas przewidziany dział ale nie mogłem się powstrzymać z gratulacjami za pomysł i wykonanie!

P.S.
A przez zdjęcie pierwszej niewiasty siedze w pracy głodny bo mi śniadanie że tak się wyraże "wypadło na monitor".:mur:

lena
11.12.2009, 14:20
Jolcia, przygotuję specjalnie na następny rok - teraz małą plastykę strzelę, coby się lepiej prezentować.Wielkie gratulacje!

lena
11.12.2009, 14:23
Dwie sztuki poproszę.Widzę,że pierwowzór Mikołaja też po lekkim "liftingu'!Świetne!

BABA
12.12.2009, 09:51
ale super, dopiero teraz obejrzałam....ciekawe czy wasil widział sie w nowej roli :D Jola już nie mogę się doczekać jak kalendarz będzie gotów:)

ucek
12.12.2009, 10:00
Jolu, kalendarz cudny, że aż tyłek urywa! :Thumbs_Up::D:Thumbs_Up::D:Thumbs_Up::D
Dzięki wielkie za całą twoją ogromną pracę przy tym przedsięwzięciu (coś mi się zdaje, że junior będzie energetycznym człowiekiem, bo kobieto.. tyle power'a masz, że szok! :))

Chylę czoło do samej podłogi i poproszę 2 sztuki.

winc74
12.12.2009, 14:05
Chylę czoła fiuu fiuu

MaRP
13.12.2009, 09:18
Fajny, tylko dlaczego, żeby go zobaczyć trzeba być zalogowanym?
Z zewnątrz nikt go nie zobaczy :confused: (pytanie do moderatora, czy admina).

Dzieju
13.12.2009, 10:06
A czy drzwi od mieszkania masz ciągle otwarte żeby każdy mogł ci zagladać i włazić do środka?

agus
13.12.2009, 10:43
Witam drogie Panie :)
Pomysł z babskim kalendarze jest świetny. A sam kalendarz - rewelacja.
Zamawiam 1 szt.

MaRP
13.12.2009, 14:09
A czy drzwi od mieszkania masz ciągle otwarte żeby każdy mogł ci zagladać i włazić do środka?

Nie Dzieju, ale np. dziewczyny z MiD-u nie mogą go zobaczyć, a w końcu jest adresowany nie tylko do naszego zamkniętego forum, prawda?

Marcin z Zakopanego
13.12.2009, 18:35
Super :) zamawiam jeden - jak to załatwiamy?

rambo
13.12.2009, 19:51
Kalendarz baja :Thumbs_Up::) Szkoda że Justy się nie załapała z fotą na varadero ;)

Jola
13.12.2009, 20:20
Lena, Agus i Marcin z Zakopanego- wysyłam Wam na priva nr mojego konta i poproszę zwrotną wiadomość z adresem na który mam wysłać przesyłkę. Kalendarze z drukarni odbieram na początku tygodnia- tak przynajmniej obiecał mi pan, z którym wszystko załatwiałam a nie ukrywam, że szantażowałam go niemałym brzuchem :). Myślę, że terminu dotrzyma, tym bardziej, że zaznaczyłam, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić, co niezupełnie jest prawdą ;). Do kosztu kalendarza doliczcie 4zł (w przypadku 1 szt) lub 5 zł (w przypadku dwóch lub więcej szt.). Będę informować jak się sprawy mają.

MaRPik- nie mam pojęcia czy to moja "zasługa" czy nie, że trzeba być zalogowanym, żeby zobaczyć kalendarz. Poproszę Podosa, może będzie mógł coś z tym fantem zrobić.

A tu podaję listę chętnych na klendarze. Sami rozumiecie, że osóbki widniejące na fotkach miały pierwszeństwo przy zamawianiu:

Maćka- 3 szt (przesyłaka do Pindora)
Elutka- 10 szt (przesyłak do Pindora)
Pakita- 1 szt (przesyłka do Pindora)
Ola- 3 szt (przesyłka do Pindora)
Ucek- 2 szt (przesyłka do Pindora)
Pindor- 2 szt (sprawa oczywista)
Ola Holy- 2 szt (osobiście)
Karolcia- 1 szt (osobiście)
Dżolka- 5 szt (osobiście)
Baba- 3 szt (?)
Wasil- 1 szt (podam przez Babę)
Gosia- 3 szt (osobiście)
Puszek- 2 szt (?)
ja- 3 szt
Lena- 2 szt (pewnie poczta)
Agus- 1 szt (pewnie poczta)
Marcin z Zakopanego- 1 szt (pewnie poczta)

Wg moich obliczeń rozdysponowanych jest 46 szt. Pozostało 4 szt.

MaRP
13.12.2009, 20:31
MaRPik- nie mam pojęcia czy to moja "zasługa" czy nie, że trzeba być zalogowanym, żeby zobaczyć kalendarz. Poproszę Podosa, może będzie mógł coś z tym fantem zrobić.


Pewnie, że nie Twoja, to forum czasami działa dziwnie, kiedyś już zwracałem na to uwagę Ramiresowi, jak się tym jeszcze zajmował.
A kalendarz jest fajny, gratuluję :Thumbs_Up::).

Dzieju
14.12.2009, 00:37
Nie Dzieju, ale np. dziewczyny z MiD-u nie mogą go zobaczyć, a w końcu jest adresowany nie tylko do naszego zamkniętego forum, prawda?
Nie wiem co to MiD , a co do kalendarza to są inne sposoby na rozprowadzenie w szerszym gronie niż przysłowiowe"otwarte ciągle drzwi".
Przepraszam za zaśmiecanie już się wyłączam ----------------------------- .

Maćka
14.12.2009, 11:01
Joluś, gratulacje, kalendarz jest zajebi...sty :D
Myślę, że nad zdjęciami na przyszły rok solidnie popracujemy :p baby do roboty...:haha2:

No dobra a teraz trochę z innej beczki :p podałaś może nr konta, żeby przelać Ci kaskę za te cudeńka?? :D jeśli nie to ja poproszę... a jeśli tak to możesz mnie jakoś ukierunkować?? :p

przebojowa z Ciebie mamuśka - szantażystka :p

podos
14.12.2009, 11:13
Pewnie, że nie Twoja, to forum czasami działa dziwnie, kiedyś już zwracałem na to uwagę Ramiresowi, jak się tym jeszcze zajmował.
A kalendarz jest fajny, gratuluję :Thumbs_Up::).

Forum działa tak jak je zaprojektowano. Otwarcie kazdego zalacznika obciąza dodatkowo serwer, wiec nie chcemy zeby każdy szukacz internetowy mogł sobie bezkarnie korzystać z naszyc zasobów. A jak wiadomo serwer nie jest za darmo, i zrzucają sie na to ludzie zeby działało najlepiej jak sie da. Ze zdjeciami jest to samo, widzisz miniaturki a jak klikniesz to musisz sie zalogować.

Jola
14.12.2009, 11:30
:p podałaś może nr konta, żeby przelać Ci kaskę za te cudeńka?? :D jeśli nie to ja poproszę... a jeśli tak to możesz mnie jakoś ukierunkować?? :p

przebojowa z Ciebie mamuśka - szantażystka :p


Maćka, namiary na moje konto masz u siebie na mailu :). Jeżeli ktoś nie dostał wiadomości "Dane do przelawu", to proszę o kontakt.


Kalendarze odbieram jutro rano. Z Pindorem rozmawiałam, przesyłka w Wawie powinna być w czwartek. Także ugadujcie się z nim na kawkie :D.
Pa.

Maćka
14.12.2009, 11:34
Maćka, namiary na moje konto masz u siebie na mailu :). Jeżeli ktoś nie dostał wiadomości "Dane do przelawu", to proszę o kontakt.


Kalendarze odbieram jutro rano. Z Pindorem rozmawiałam, przesyłka w Wawie powinna być w czwartek. Także ugadujcie się z nim na kawkie :D.
Pa.


No tak, głupia ci..pa ze mnie, proszę o wybaczenie :bow:
Napisałam, że jeżeli podałaś to trzeba mnie ukierunkować... jak widać kierunek to moja skrzynka mailowa he he he

Buziaki raz jeszcze :D

lena
14.12.2009, 15:49
Joleńko, wiadomość otrzymałam - poczta oczywiście, reszta info na priv. Dziękuję Ci bardzo.

MaRP
14.12.2009, 20:49
Forum działa tak jak je zaprojektowano. Otwarcie kazdego zalacznika obciąza dodatkowo serwer, wiec nie chcemy zeby każdy szukacz internetowy mogł sobie bezkarnie korzystać z naszyc zasobów. A jak wiadomo serwer nie jest za darmo, i zrzucają sie na to ludzie zeby działało najlepiej jak sie da. Ze zdjeciami jest to samo, widzisz miniaturki a jak klikniesz to musisz sie zalogować.

Ok, rozumiem.

Nie wiem co to MiD , a co do kalendarza to są inne sposoby na rozprowadzenie w szerszym gronie niż przysłowiowe"otwarte ciągle drzwi".
Przepraszam za zaśmiecanie już się wyłączam ----------------------------- .

Forum "Motocykl i Dziewczyna".

lena
15.12.2009, 07:54
MaRPik, a co Ty na babskim forum robisz?:D

kajetan
15.12.2009, 17:10
Witka Bracia i Siostry. Jutro rano będe w wawie tak wiec kalendarzyki podam Pindorkowi.
Pozdrowionka.

Ps. Kalendarz zajebisty:)

hubert
15.12.2009, 17:45
Pindor będzie sławny :haha2:

Sławekk
15.12.2009, 19:14
MaRPik, a co Ty na babskim forum robisz?:D


Kiedyś dawno temu .... wynosząc naście butelek trunku z małego sklepiku w Srebrnej Górze przemkneła przed nami na moto kobieta .
Okazało się, że była to dziewczyna MaRPika:) ach... :) ..... jak te dziewczę śmiga :Thumbs_Up:ajjajaj..:)

Pozdrawiam .

MaRP
16.12.2009, 13:00
MaRPik, a co Ty na babskim forum robisz?:D

Przeglądam :), dziewczyny (a kilka znam:)) też mają ciekawe pomysły, zresztą jeżdzi ich coraz więcej :dizzy:, warto wiedzieć co i jak :D.
Pozdrawiam, M.

Maćka
16.12.2009, 13:33
Kasu poszło, tytuł bez żadnych fantazji niestety... :p;)
dzięki Joluś, jesteś "Wielka" he he he...

Ściskam
Maćka

kajetan
16.12.2009, 15:41
Kalendarzyki u Pindorexa.

jochen
17.12.2009, 10:25
Pindor będzie sławny :haha2:

Eee tam, już jest ;)

lena
17.12.2009, 14:05
Kaska przelana, dziś jeszcze Jolu powinnaś mieć na koncie. Dziękuję i pozdrawiam.

lena
18.12.2009, 17:10
Kalendarze dotarły - pierwsza strona robi jak dotychczas największą furorę! Jola, cóż to za "modelka", bo poznać trudno?

Jola
19.12.2009, 09:03
Kalendarze dotarły - pierwsza strona robi jak dotychczas największą furorę! Jola, cóż to za "modelka", bo poznać trudno?

"Gwaiazda z okładki" to Pindor :). Miałaś okazję poznać go na zakończeniu sezonu w Miedznej Murowanej (czy jakoś tak). To ten, który rozpoczyna i kończy część taneczną każdej imprezy :).

lena
19.12.2009, 18:21
Nawet miałam przyjemność z nim tańczyć, ale jestem pod wrażeniem jego przemiany - SUPER!

Ola
22.12.2009, 14:22
Jola kalendarze dotarły do Wawy (już w sobotę). Jeszcze raz wielkie dzięki. Już dwa podarowałam moim koleżankom "nie motocyklistkom", które zastanawiają się nad zaczęciem przygody motocyklowej. Teraz na pewno będą się mniej zastanawiały :D.

Pozdrawiam