PDA

View Full Version : Prosba Elwooda


sambor1965
01.12.2009, 12:11
Dostalem dzis maila od Elwooda o tresci:

Proszę o usunięcie;
- mojej relacji z listy Grega,
- wątku Pastora o książce
- wątku Moja pierwsza wyprawa motocyklem.
proszę również o usunięcie mnie z listy użytkowników.
W ten sposób grzecznie się pożegnamy i zapomnimy o sobie.
W tym kontekście można upublicznić moją prośbę.

Elwood


Dla wyjasnienia - nie jest to ciag dalszy jakiejs naszej prywatnej korespondencji. Po prostu Elwood uznal ze tak chce. Po konsultacjach administratorzy przychylili sie do prosby Elwooda.
Chwile to potrwa, ale jego prosbie stanie sie zadosc.
Ten post umieszczam, by bylo wiadomo dlaczego cos z forum znika. Nie byl to nasz zamiar tylko decyzja Elwooda.
Fani jego pisania sa wiec skazani na inne fora lub na zapowiadana przez niego ksiazke.

graphia
01.12.2009, 12:24
Książka! Książka! Niech pisze co i jak z tym wydawnictwem chociaż ;-)

Franz
01.12.2009, 12:44
A jaki powód ? tajemnica ?
" W ten sposób grzecznie się pożegnamy i zapomnimy o sobie."

Forum AT jest już " be" ...

sambor1965
01.12.2009, 12:50
Nie wiem, sadze ze dlatego iz zostal zbanowany. Choc zdarzylo sie to dobre 2 miesiace temu. Po prostu cos przemyslal ostatnio i tak chcial.
A zbanowany zostal na wniosek wielu userow, ktorzy poczuli sie dotknieci jednym z jego postow.

matjas
01.12.2009, 12:50
chyba nie do konca chodzi o to ze forum AT jest be - przecież tak nie napisał, no nie?
skoro Elłud wybrał nie mówić dlaczego to niech tak zostanie.

matjas

DeVris
01.12.2009, 12:57
Na szczęście zdążyłem już przeczytać.
Nie wiem o co poszło. Nie znam Elwooda osobiście. Powiem tylko że jego sposób pisania jest ok i jakoś zasadniczo nie odbiega w dół od innych. A nawet wręcz przeciwnie.

puntek
01.12.2009, 14:51
o co kaman z Elłódem ????
To, że kiedyś przesadził wo ocenach opisach to kwestia pewnie zmiennych emocji ...może inne czynniki grały rolę ... nie wnikam :osy:

...ale jeśli się jest dorosłym i pisze na forum publicznym, to dlaczego (po za usunięciem obraźliwych epitetów) usuwać resztę świetnych relacji opisów???

znaczy jak ktoś mnie okrzyczy to zabieram zabawki i idę do domu ???:confused:

nie qumam nic a nic :mur:

randal 76
01.12.2009, 15:14
o co kaman z Elłódem ????
To, że kiedyś przesadził wo ocenach opisach to kwestia pewnie zmiennych emocji ...może inne czynniki grały rolę ... nie wnikam :osy:

...ale jeśli się jest dorosłym i pisze na forum publicznym, to dlaczego (po za usunięciem obraźliwych epitetów) usuwać resztę świetnych relacji opisów???

znaczy jak ktoś mnie okrzyczy to zabieram zabawki i idę do domu ???:confused:

nie qumam nic a nic :mur:

Każdy z nas jest wolnym człowiekiem i ma prawo zmienić zdanie ,jeśli Elwood czuł taką potrzebę jestem za.

tomekc
01.12.2009, 22:41
Tez nie znam Czlowieka osobiscie, ale coz skoro che.............

newrom
01.12.2009, 23:14
I tu widzę dużą przewagę usenetu nad forumem. Ktoś chce odejść, proszę bardzo. Ale jego teksty zostają w archiwum. Zresztą kasowanie swoich postów przy opuszczaniu jakiegoś forum uważam za dziecinadę.

Tymon
01.12.2009, 23:21
Dokładnie... co napisał to nasze... :D
nie widzę sensu aby cokolwiek kasować...

newrom
01.12.2009, 23:31
TyMoN, tak nie można zrobić jeśli w regulaminie czegoś takiego nie było. To IMVHO byłoby nie fair. Co oczywiście nie zmienia mojego zdania o takim zachowaniu.

yonec
01.12.2009, 23:45
Szkoda....
ale wg mnie Newrom ma rację. Po prostu miałem zamiar przeczytać wątek Elwooda w jakiś zimowy wieczór (po prostu jak się uporam z magisterką), ale cóż... może jeszcze w archiwum KGP znajdę ;)

Tymon
02.12.2009, 00:09
@nerwom
no w regulaminie nie bylo nic takiego...
szkoda jednak kasowac...

wieczny
02.12.2009, 00:21
A po ch*j nad tym tak dywagować?

Jesteśmy dorośli, musimy szanować swoje wybory. I nie trzeba do tego 5ciu stron jałowej dyskusji. Panowie...

Baza
02.12.2009, 06:37
Wg. mnie to duża strata dla forum. Relacje Elwooda były świetne.Nie wiem o co chodzi i o jaki post. Po prostu szkoda. Dobrze że na advrider można jeszcze poczytać.

Dzieju
02.12.2009, 08:31
A po ch*j nad tym tak dywagować?

Jesteśmy dorośli, musimy szanować swoje wybory. I nie trzeba do tego 5ciu stron jałowej dyskusji. Panowie...
Dokładnie tak.
Skoro podjął taką decyzje to jego sprawa , a dyskutowanie a po co , a dlaczego , a to czy tamto zupełnie nic konstruktywnego nie wnosi.
Chyba że komuś jest potrzebne ze 100 postów w takim temacie.
O co Wam chodzi?
Czy jak ktoś z forum napisze że np od jutra przestaje tankować na Orlenie
i przenosi się na np Shela to też bedą komentarze : a czemu ? a że Orlen ma dobre lub złe paliwa....a że Shel to znowu coś tam.
Jest dorosły, decyzję podjął, prośbę przedstawił ..... czy to wymaga takich komentarzy?

sambor1965
02.12.2009, 08:45
No to moze Puszek przymknie ten watek. Elwood pewnie cichcem to podczytuje, wie ze mial tu sporo fanow. I jak zmieni zdanie to wroci. Sa tworzone kopie zapasowe bazy, wiec przywrocenie nie byloby pewnie problemem.

Dzieju
02.12.2009, 08:49
:Thumbs_Up:

puszek
02.12.2009, 08:54
To otwarte forum... Jeśli ktoś chce pisać o gaźniku/Chomiku/czy Myku nic nie powinno stanac na przeszkodzie. Nie widzę powodów ,żeby zamykać wątek. Sam lubiłem czytać Elwooda i choć czasem się dziwnie zachowuje to swoje dobre strony też ma. Przypominam ,że nie jest to sąd nad Elwoodem a tylko informacja o jego decyzji.

newrom
02.12.2009, 08:55
Czy jak ktoś z forum napisze że np od jutra przestaje tankować na Orlenie
i przenosi się na np Shela to też bedą komentarze : a czemu ?

Ale mnie tu mamy do czynienia z autorem tekstów który po odejściu z redakcji chce by wyciąć jego artykuły z archiwalnych wydań. A nie wycofanie niepublikowanych (przyszłe tankowania).
Dla mnie EOT.

wasilczuk
02.12.2009, 09:06
Sambor miał rację
ta zima będzie ciężka

Dzieju
02.12.2009, 09:10
Ale mnie tu mamy do czynienia z autorem tekstów który po odejściu z redakcji chce by wyciąć jego artykuły z archiwalnych wydań. A nie wycofanie niepublikowanych (przyszłe tankowania).
Dla mnie EOT.
Wybacz ale nie wyznaję się na komputerowych skrótach np." EOT" .
Przykład który podałem miał tylko przedstawić zaistniałą sytuację , a czy był on idealnie trafiony czy trochę mniej ....ma raczej drugorzędne znaczenie.
Z resztą rubcie co chcecie, nie zabieram już w tym temacie głosu.

sambor1965
02.12.2009, 09:10
To otwarte forum... Jeśli ktoś chce pisać o gaźniku/Chomiku/czy Myku nic nie powinno stanac na przeszkodzie. Nie widzę powodów ,żeby zamykać wątek. Sam lubiłem czytać Elwooda i choć czasem się dziwnie zachowuje to swoje dobre strony też ma. Przypominam ,że nie jest to sąd nad Elwoodem a tylko informacja o jego decyzji.


Zaproponowalem zamkniecie tematu z tego powodu, ze zrobi sie tu wlasnie sad nad jego decyzja. Kontynuowanie watku nie przyblizy nas do tego zeby relacje Elwooda wrocily. Nie wplynie tez w zadnym razie na to by forum bylo lepsze. Dlatego oczekiwalem zamkniecia watku. Ale po to go zakladalem tu a nie w podrozach zebym nie byl sedzia we wlasnej sprawie.

JareG
02.12.2009, 09:10
(..) ta zima będzie ciężka
Taaa.. dzis tylko 7stopni na plusie - zima pelna geba :D;)

puszek
02.12.2009, 09:15
Zaproponowalem zamkniecie tematu z tego powodu, ze zrobi sie tu wlasnie sad nad jego decyzja. Kontynuowanie watku nie przyblizy nas do tego zeby relacje Elwooda wrocily. Nie wplynie tez w zadnym razie na to by forum bylo lepsze. Dlatego oczekiwalem zamkniecia watku. Ale po to go zakladalem tu a nie w podrozach zebym nie byl sedzia we wlasnej sprawie.


Ok. dziś o 20.oo zamykam temat.

calgon
02.12.2009, 09:20
nie znam goscia takze nie warczec na mnie, moze sie ukomercyjnił -jeden w ta jeden w tamta!
Takie zycie.Jesli ktokolwiek opuszcza forum to raczej nie chce utrzymywac kontaktu z poznanymi osobami za jego posrednictwem.Moze nie miał tu przyjaciół.Jego problem.Ja poznałem tu wiele fajnych osób i chocby z tego powodu super tu byc.Zawsze szkoda fajnych relacji jesli maja zniknac.pozdro dla wszystkich.

hero
02.12.2009, 11:01
Ale mnie tu mamy do czynienia z autorem tekstów który po odejściu z redakcji chce by wyciąć jego artykuły z archiwalnych wydań. A nie wycofanie niepublikowanych (przyszłe tankowania).
Dla mnie EOT.
No wlasnie co to ten EOT?

baggins
02.12.2009, 11:03
Kolega nie może odpowiedzieć bo zgodnie z def. to End Of Transmission :haha2:

JareG
02.12.2009, 11:13
No wlasnie co to ten EOT?
IMO :D znaczy to 'End of Transmission' (ale spotkalem sie tez kiedys z 'End of Topic')
A tu macie spisik z natury tego typu skrotow.. (http://forum.overclockers.pl/showthread.php?t=9209) (i zapewne niepelny)

zombi
02.12.2009, 11:46
Ok. dziś o 20.oo zamykam temat.
:Thumbs_Up:

puntek
02.12.2009, 13:17
IMO :D znaczy to 'End of Transmission' (ale spotkalem sie tez kiedys z 'End of Topic')
A tu macie spisik z natury tego typu skrotow.. (http://forum.overclockers.pl/showthread.php?t=9209) (i zapewne niepelny)
najlepsza jest PITA ...:haha2:

Zazigi
02.12.2009, 13:39
Długo się chłopina namyślał, widać ma sentyment i jest nieźle wkurwiony. 7grega też ostatnio nie widzę ;)

bajrasz
02.12.2009, 13:56
"Ostatnio" to "wielu" nie widać, i jestem zdania, że jest to wielką stratą dla forum, które powstało w pocie czoła, dzięki tym "wielu".

Lepi
02.12.2009, 15:00
"Ostatnio" to "wielu" nie widać, i jestem zdania, że jest to wielką stratą dla forum, które powstało w pocie czoła, dzięki tym "wielu".

Forum się rozrasta. Robi się masówka. Osobiście wolałbym, żeby na forum było 100 userów których znałbym z mordy niż 1000 userów, z których znałbym tylko 10 %. Niby to samo ale nie tak samo.

Wyjścia są tylko dwa. Zamknąć możliwość rejestracji nowych userów - niedorzeczne, lub pogodzić się, że niektórzy uciekną przed tłumem.

To tylko dywagacje z mojego punktu widzenia.

chomik
02.12.2009, 15:18
Bla bla bla, święta Bożego narodzenia, będą w tym roku lepsze niż Wielkanoc...
Informacja trafiła gdzie trzeba zamknąć temat.

puszek
02.12.2009, 21:04
Mam nadzieje ,że wszyscy którzy chcieli wypowiedzieli się w tym temacie. Jak zapowiedziałem tak i robie.. Zamknięte!!!!!:):):)