PDA

View Full Version : Kufry by Iwan


iwan
24.11.2009, 10:34
Cholera,chcialem sie na razie wstrzymac i przedstawic gotowy produkt,ale nic.
Od razu zaznaczam,ze kuferek jest przed "wykończeniówką" i musze zmienic to i owo,ale przynajmniej macie poglad jak beda wygladac. Poki co skromne zdjecie walniete telefonem, Docelowo, jesli admin pozwoli :D zaloze oddzielny watek w temacie kuferkow.

Pawel
24.11.2009, 11:19
Cholera,chcialem sie na razie wstrzymac i przedstawic gotowy produkt,ale nic.
Od razu zaznaczam,ze kuferek jest przed "wykończeniówką" i musze zmienic to i owo,ale przynajmniej macie poglad jak beda wygladac. Poki co skromne zdjecie walniete telefonem, Docelowo, jesli admin pozwoli :D zaloze oddzielny watek w temacie kuferkow.

Piekne. To polerowane aluminium czy stal?

chomik
24.11.2009, 11:20
Docelowo, jesli admin pozwoli :D zaloze oddzielny watek w temacie kuferkow.
Zapraszam do działu Dostawców :D

iwan
24.11.2009, 11:28
Piekne. To polerowane aluminium czy stal?

Piekne to one dopiero beda. To aluminium,i jeszcze niespecjalnie polerowane,jedynie szmatka i pasta zeby usunac najwiekszy syf.
Jak dokoncze prace wstawie dokladny opis.

podos
24.11.2009, 11:39
A gdzie jakas innowacja?

pałeł
24.11.2009, 12:00
a wiec konkrecja na rynku rośnie :) czy zaowocuje to spadkiem cen ??

tom64
24.11.2009, 13:42
Spadek cen pociąga za sobą spadek jakości

iwan
24.11.2009, 13:53
A gdzie jakas innowacja?

Jak dokoncze prace wstawie dokladny opis.

A odnosnie cen, jesli ktos mysli,ze za 100 albo 200 zl zrobi sobie porzadny kufer (a nie pudelko po butach) to jest w bledzie. Ja nie mam zamiaru zrezygnowac z jakosci. Dla przykladu powiem,ze zanim wykonalem ten na zdjeciu (ktory i tak nie jest wersja ostateczna) zrobilem 5 innych. Wypracowalem cos co uwazam,za fajny pomysl i mam zamiar wprowadzic go w zycie.

chomik
24.11.2009, 13:58
Jak dokoncze prace wstawie dokladny opis.

A odnosnie cen, jesli ktos mysli,ze za 100 albo 200 zl zrobi sobie porzadny kufer (a nie pudelko po butach) to jest w bledzie. Ja nie mam zamiaru zrezygnowac z jakosci. Dla przykladu powiem,ze zanim wykonalem ten na zdjeciu (ktory i tak nie jest wersja ostateczna) zrobilem 5 innych. Wypracowalem cos co uwazam,za fajny pomysl i mam zamiar wprowadzic go w zycie.
Chętnie posłucham co ma lepszego niż Pancerniki itp jaka innowacja wynikła u Ciebie przez te próby. :)

hubert
24.11.2009, 14:12
Iwan, wydzieliłem wątek na temat twoich kufrów z wątku kufrów Holana. Narazie temat niech zostanie tutaj, ale pamiętaj że gdy będziesz chciał umieścić już konkretną ofertę z ceną i szczegółami, zrób to w dziale Dostawcy ...

iwan
24.11.2009, 14:21
Iwan, wydzieliłem wątek na temat twoich kufrów z wątku kufrów Holana. Narazie temat niech zostanie tutaj, ale pamiętaj że gdy będziesz chciał umieścić już konkretną ofertę z ceną i szczegółami, zrób to w dziale Dostawcy ...


Hubert,jak najbardziej. Zreszta dajcie mi chwile,zeby dokonczyc to i owo. Wtedy wyladuje w rzeczonym dziale.