PDA

View Full Version : też tak macie? - pytanie raczej do panów;-)


mckrzysiek
15.11.2009, 16:58
nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak mnie moja kobieta za...:mad::mad::mad::mad::mad::mad: to :at::at::at:. Dziś tak 250km wycieczkę odbyłem... Zmarzłem jak pies, zmokłem jak pies, ale wiatr troski rozwiał mi z czoła:Sarcastic:

Jak dobrze mieć w domu taki motywator, bo by się człowiek poza sezonem przy piecu zasiedział i zdziadział do końca, a tak to czegom latem nie odwiedził (choć było w planach) to dziś zaliczone:)

PS
kocham manetki oxford

lena
15.11.2009, 22:00
A nie pomyślałeś,że ONA po prostu wie gdzie nacisnąć, żeby się Ciebie pozbyć z domu na pół dnia? Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! Będziesz miał o czym pomyśleć podczas kolejnej "wycieczki".

zombi
15.11.2009, 22:01
A nie pomyślałeś,że ONA po prostu wie gdzie nacisnąć, żeby się Ciebie pozbyć z domu na pół dnia? Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! Będziesz miał o czym pomyśleć podczas kolejnej "wycieczki".
:haha2:

chomik
15.11.2009, 22:24
A sąsiad buszuje.... :D

Beeee Lena jesteś świetna :D

mckrzysiek
16.11.2009, 06:02
A nie pomyślałeś,że ONA po prostu wie gdzie nacisnąć, żeby się Ciebie pozbyć z domu na pół dnia? Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! Będziesz miał o czym pomyśleć podczas kolejnej "wycieczki".


spoko, spoko. Ja jadę, ale moje małe szpiegulce zostają w domu i interesów tatuńcia dopilnują;-)

jackmd
16.11.2009, 06:52
Zapytaj szpiegulca, czy pan z oczyszczalni przypadkiem nie odwiedza mamusi....

ENDRIUZET
16.11.2009, 07:26
Ty jeździsz, żona jeździ ... wszyscy mają przyjemność :D
Raczej nie liczyłbym na "szpiegulce" ... w Wołominie wiedzą jak zachować tajemnicę ... :D

... jak to Lena powiedziałaś ?? " Kobiety są inteligentne, a faceci narwani! " ... pewnie z tej inteligencji jak szalone najpóźniej przed 30-tką szukacie "narwańca" do stworzenia podstawowej komórki społecznej :D ...

Sławekk
16.11.2009, 07:52
. ... pewnie z tej inteligencji jak szalone najpóźniej przed 30-tką szukacie "narwańca" do stworzenia podstawowej komórki społecznej :D ...

:Thumbs_Up::haha2:

Dzieju
16.11.2009, 08:57
Leno , nie generalizował bym za bardzo bo nie zawsze idzie to w/g oklepanych schematów.
Nie bierzesz pod uwagę że "ten narwany" jak to okresliłaś też może sprowokować sytuację aby ta "inteligentna" postapiła tak jak on potrzebuje i wyszło na to co zaplanował ? :)
Po prostu facetom nie chce się komplikować sobie życia i działają bardziej prosto, co nie znaczy że "inteligencja" jest tylko dla Was zaklepana. ;)
Jak to zgrabnie ujęłaś /" będziesz miała o czym pomysleć podczas kolejnej wycieczki "/ :p

zombi
16.11.2009, 09:36
spoko, spoko. Ja jadę, ale moje małe szpiegulce zostają w domu i interesów tatuńcia dopilnują;-)
No właśnie lepiej uważać i mieć kogoś po swojej stronie ;)

Dzieju
16.11.2009, 09:40
zawsze można skorzystać z techniki , dzisiejsze kamery wielkości długopisu dają się zgrabnie pochować....o ile ktoś naprawdę chce wiedzieć

MOTOMYSZA
16.11.2009, 10:00
A mój kolega (też z klubu Africa Twin), w takich sytuacjach żartobliwie zawsze zwykł mawiac:
" KTO MOJE POLE ORZE, TEN MÓJ PŁUG OSZCZĘDZA ! " :haha2:

czosnek
16.11.2009, 10:39
Czytałem kiedyś wspomnienia gościa z SAS. Kiedy wyjeżdżali gdzieś na ćwiczenia, w oknach ich domów często pojawiały się opakowania proszków OMO czyli Old man out.

baloo
16.11.2009, 11:12
Mysza, chyba domyślam się o kim mówisz... ;-)
A prawda jest taka, że każdy wie (kobieta i mężczyzna) co zrobić lub powiedzieć, żeby postawić na swoim... ;-)

A tak przy okazji MotoMysza wstydzisz się, że jesteś z Bydgoszczy?? ;-)

lena
16.11.2009, 13:13
spoko, spoko. Ja jadę, ale moje małe szpiegulce zostają w domu i interesów tatuńcia dopilnują;-)

Jak mawiał mój znajomy - chcesz czymś zająć dzieci, żeby mieć je z głowy - rozsyp im karton zapałek do wyzbierania.Jak widać (tu odpowiadam DZIEJOWI - "nie generalizuję") facet też był inteligentny - wszystko zależy od sytuacji i celu, do którego dążymy. Ale już na poważnie, coby się nie robiło feministyczno - szowinistycznie, BEZ WZAJEMNEGO ZAUFANIA NIKT DALEKO NIE ZAJEDZIE - zarówno w życiu, jak i na pięknookiej Afri!

lena
16.11.2009, 13:15
... pewnie z tej inteligencji jak szalone najpóźniej przed 30-tką szukacie "narwańca" do stworzenia podstawowej komórki społecznej :D ...

Ależ skąd, to przecież Wy się nad nami litujecie, cobyśmy "na płocie nie wisiały" (przynajmniej z moim "zamęściem"tak było i to sporo przed 30-tką - obecnie moje równolatki stanu wolnego na wszelki wypadek biorą namiar do BANKU NASIENIA - OT WYNALAZKI!)

borunin
16.11.2009, 16:56
Hm, na forum póki co jest tylko Bank Części...:)

Kazmir
16.11.2009, 17:00
:haha2::D:haha2: Bank części...

PUFF
16.11.2009, 18:53
Hm, na forum póki co jest tylko Bank Części...:)

Niedlugo w watku pojawia sie ogloszenia typu
"sprzedam/oddam czesci - demontaz we wlasnym zakresie" ;)

Marcin z Zakopanego
16.11.2009, 20:06
albo coś w stylu: "części sąsiadki wypożyczę na wyjazd wakacyjny" :)

lena
16.11.2009, 20:47
I to jest właśnie jeden z omawianych wcześniej "guzików" - reakcja natychmiastowa! Nowe wątki i propozycje zależą Panowie od Waszej fantazji, odwagi...i wytrzymałości ADMINA.

P.S. Info dla ewentualnych amatorów transplantologii - dla AFRYKAŃSKIEGO BRATA jestem w stanie poświęcić i fachowo zdemontować kilka parzystych narządów - grupa krwi B Rh +, zgodność tkankowa do ustalenia.Trzymajcie się cieplutko!

zombi
16.11.2009, 20:57
i fachowo zdemontować kilka parzystych narządów ....Trzymajcie się cieplutko!
No, teraz temat zaczyna się rozkręcać :p. Admini na motor i do lasu 300km zrobić w deszczu;)

lena
16.11.2009, 21:05
Proszę rozwinąć ten podtekst.Jako była blondynka (gen, to gen!) mogę źle zrozumieć i znowu coś rozpętam - może zmiana nicku na prowokatorka? Chyba powinnam sie wylogować, albo przestać pić w trakcie pisania, ale" ćwiczę " na rozpoczęcie sezonu, bo głowa marna!

Andrez
17.11.2009, 00:45
nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak mnie moja kobieta za...:mad::mad::mad::mad::mad::mad: to :at::at::at:. Dziś tak 250km wycieczkę odbyłem... Zmarzłem jak pies, zmokłem jak pies, ale wiatr troski rozwiał mi z czoła:Sarcastic:

Jak dobrze mieć w domu taki motywator, bo by się człowiek poza sezonem przy piecu zasiedział i zdziadział do końca, a tak to czegom latem nie odwiedził (choć było w planach) to dziś zaliczone:)

PS
kocham manetki oxford

U mnie jest raczej tak że jak już zrobię jakieś 150 - 200 km, to mnie dpoiero kobita podk....wia. Echh... Może zadzwonić do jakiegoś Pana z gazowni??:mur:

ENDRIUZET
23.11.2009, 12:01
Nie pisać na priv. Całość dot. banku ***** usunięta dla dobra forum. :D