PDA

View Full Version : komin do trampka 650


torak
07.11.2009, 17:45
Znalazłem takie oto: http://cgi.ebay.co.uk/exaust-transalp-leo-vince-can_W0QQitemZ120488045825QQcmdZViewItemQQptZUK_Mot orcycle_Parts?hash=item1c0da5ad01
Pasić będzie do 650? Co tam ciekawego napisano?? bo u mnie to ani konta ani jęzora. ;)Pomógłby ktoś w ew. nabyciu?:o:bow:

Franz
07.11.2009, 17:54
http://translate.google.pl/translate_t?prev=hp&hl=pl&js=y&text=leo+vinci+transalp+650+can+and+link+pipe+full +stainless+steel+in+rearly+nice+condition+sounds+g reat+looks+great+a+must+have+fits+to+your+bike+wit h+your+existing+bolts.link+pipe+clamp+and+bolts+wi th+it+happy+bidding+no+reserve&file=&sl=en&tl=pl&history_state0=#

Wygląda, że do 650
Ebay dziś jest w Polsce i dziecko czytające -samo już potrafi założyć kartotekę.
W Uk panuje paypal . Trzeba też tą usługę założyć ( płatności) Jeśli masz trudność z komputerem jak ja - poproś swoje dzieci o pomoc (dzieci wciąż mnie poduczają ).

torak
07.11.2009, 18:12
Ten tłumacz pisze że pasuje do roweru :haha2:
poproś swoje dzieci o pomoc (dzieci wciąż mnie poduczają ).Ale ja mogę poprosić co najwyżej kota.:p
Co do zakupu: Czyli że jak założę konto na polskim ebayu to bym kupił?

Wiem że to trochę na łatwiznę, ale i tak nie będę umiał się dogadać w razie czego. Nie wiem nawet czy wyśle do PL no i jak cena ostateczna. Bo to chyba aukcja. Bezpieczniej by było jakby się jakaś dobra dusza zlitowała i zakupiła w moim imieniu.;)

Ps. Warto takie coś przysposobić? Słyszałem Leona ale innego. Za ile warto go...

Franz
08.11.2009, 07:27
[quote=torak;83034]Ten tłumacz pisze że pasuje do roweru :haha2:
Ale ja mogę poprosić co najwyżej kota.:p
Co do zakupu: Czyli że jak założę konto na polskim ebayu to bym kupił?

Tłumacz jest pomocny. Jeśli to nie ty będziesz myślał - to tak jak z GPS wjedziesz do jeziora .
Czas najwyższy konto takie założyć. Jeśli sprzedaż jest nieograniczona na inne landy to możesz kupić.
Taki tłumik kupisz nie tylko w UK

e200g_
08.11.2009, 12:17
"leo vinci transalp 650 can and link pipe, full stainless steel in rearly nice condition, sounds great, looks great, a must have fits to your bike with your existing bolts.link pipe clamp and bolts with it, happy bidding, no reserve"

Tak to +/- leci:

"Leo Vinci TransAlp 650, puszka i rurka łącząca, stal nierdzewna, wszystko w całkiem dobrej kondycji, brzmi wyśmienicie, wygląda wyśmienicie. Musi pasować do Twojego motocykla w miejsce mocowań oryginalnego tłumika. Rurka łącząca i wkręty w zestawie. Udanej licytacji. Nie akceptuję rezerwacji przedmiotu."

torak
09.11.2009, 10:28
No i lipa. Do Polski nie wyśle, a szkoda.
Dzięki za pomoc.