PDA

View Full Version : Os³ony goleni RD03


Babel
23.10.2009, 11:12
Jak to kupowaæ, na co patrzeæ - tzn jaka d³ugo¶æ i ¶rednice - oczywi¶cie do RD03
Czy które¶ z nich s± OK:
http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4108504&p=0&gr_id=19058

Dzieju
23.10.2009, 12:08
potrzebne wymiary:
góra 43mm
dó³ 58mm
d³ugo¶æ przy lekkim rozci±gnieciu 340mm ( ko³o w powietrzu ), na le¿±co bez monta¿u ok 300mm.
Widzia³e¶ moje, maj± 6 lat i nigdzie nie pêkniete ani ¿adnych za³amañ.
Je¶li bêd± za krótkie to po max rozci±gnieciu i powrocie na harmonijce bêd± powstawaæ zagiêcia co oprócz kiepskiego wygladu skróci czas szczelnego dzia³ania.

Babel
30.10.2009, 08:30
Ja po krzakach z regu³y latam i bojê siê ¿e zaci±gnê tak± skarpetê albo oczko mi strzeli :D
A tak naprawdê zanaby³em gumowe Progrip 2510 za 55 z³ u Olka w W-wie

LukaSS
30.10.2009, 09:38
Nie polecam tych poñczoch za bardzo. Dostaja siê pod nie drobinki py³u, które w po³±czeniu z wilgoci± - skutecznie rysuj± powierzchnie ¶lizgowe. Widzia³em ma³o jeszcze - bo dwa przypadki (negatywnego) dzia³ania skarpet.
Jednak kolega z forum XTZ mam w swojej LC4 taki patent - i mówi³, ¿e po na³ozeniu kilku opasek zaciskowych - syf nie przedostaje siê do wewn±trz.

Moim zdaniem tylko harmonijki, skarpetki s± ok, ale tylko dla wygl±du.

Babel
30.10.2009, 11:10
Nie polecam tych poñczoch za bardzo. Dostaja siê pod nie drobinki py³u, które w po³±czeniu z wilgoci± - skutecznie rysuj± powierzchnie ¶lizgowe. Widzia³em ma³o jeszcze - bo dwa przypadki (negatywnego) dzia³ania skarpet.
Jednak kolega z forum XTZ mam w swojej LC4 taki patent - i mówi³, ¿e po na³ozeniu kilku opasek zaciskowych - syf nie przedostaje siê do wewn±trz.

Moim zdaniem tylko harmonijki, skarpetki s± ok, ale tylko dla wygl±du.
Ja te¿ mia³em w±tpliwo¶ci - gumowe jako¶ mi bardziej pasuj±

wasilczuk
30.10.2009, 14:08
progripy s± fajne- gruba guma i miêciutka jak pulchna baba ;)
jeden z naszych podlaskich kaskaderów za³o¿y³ do trójki takie gumy a mia³ rozwalone mocowania b³otnika. skutkowa³o to tym, ¿e przy nurkowaniu przedniej zawiechy te gumy siê roz³azi³y na boki i wyrywa³y b³otnik. robienie dodatkowych dziurek "oddechowych" nic nie da³o. tak¿e sie nie zdziw. mo¿e i zdrowy b³otnik popsuj±.

Babel
30.10.2009, 14:23
progripy s± fajne- gruba guma i miêciutka jak pulchna baba ;)
mo¿e i zdrowy b³otnik popsuj±.
To teraz mi to mówisz :mur: ;)- a tak naprawdê to dzieju w 03 ma takie same od kilku lat - mo¿e nie bêdzie tak ¼le

Dzieju
30.10.2009, 15:54
A to dziwne co pisze Wasilczuk, ale wszystko mo¿liwe....
moje maj± z 6 lat i ¿adnych negatywnych uwag.