PDA

View Full Version : Os這ny goleni RD03

Babel
23.10.2009, 11:12
Jak to kupowa, na co patrze - tzn jaka d逝go嗆 i 鈔ednice - oczywi軼ie do RD03
Czy kt鏎e z nich s OK:
http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4108504&p=0&gr_id=19058

Dzieju
23.10.2009, 12:08
potrzebne wymiary:
g鏎a 43mm
d馧 58mm
d逝go嗆 przy lekkim rozci庵nieciu 340mm ( ko這 w powietrzu ), na le膨co bez monta簑 ok 300mm.
Widzia貫 moje, maj 6 lat i nigdzie nie p瘯niete ani 瘸dnych za豉ma.
Je郵i b璠 za kr鏒kie to po max rozci庵nieciu i powrocie na harmonijce b璠 powstawa zagi璚ia co opr鏂z kiepskiego wygladu skr鏂i czas szczelnego dzia豉nia.

Babel
30.10.2009, 08:30
Ja po krzakach z regu造 latam i boj si 瞠 zaci庵n tak skarpet albo oczko mi strzeli :D
A tak naprawd zanaby貫m gumowe Progrip 2510 za 55 z u Olka w W-wie

LukaSS
30.10.2009, 09:38
Nie polecam tych po鎍zoch za bardzo. Dostaja si pod nie drobinki py逝, kt鏎e w po陰czeniu z wilgoci - skutecznie rysuj powierzchnie 郵izgowe. Widzia貫m ma這 jeszcze - bo dwa przypadki (negatywnego) dzia豉nia skarpet.
Jednak kolega z forum XTZ mam w swojej LC4 taki patent - i m闚i, 瞠 po na這zeniu kilku opasek zaciskowych - syf nie przedostaje si do wewn徠rz.

Moim zdaniem tylko harmonijki, skarpetki s ok, ale tylko dla wygl康u.

Babel
30.10.2009, 11:10
Nie polecam tych po鎍zoch za bardzo. Dostaja si pod nie drobinki py逝, kt鏎e w po陰czeniu z wilgoci - skutecznie rysuj powierzchnie 郵izgowe. Widzia貫m ma這 jeszcze - bo dwa przypadki (negatywnego) dzia豉nia skarpet.
Jednak kolega z forum XTZ mam w swojej LC4 taki patent - i m闚i, 瞠 po na這zeniu kilku opasek zaciskowych - syf nie przedostaje si do wewn徠rz.

Moim zdaniem tylko harmonijki, skarpetki s ok, ale tylko dla wygl康u.
Ja te mia貫m w徠pliwo軼i - gumowe jako mi bardziej pasuj

wasilczuk
30.10.2009, 14:08
progripy s fajne- gruba guma i mi璚iutka jak pulchna baba ;)
jeden z naszych podlaskich kaskader闚 za這篡 do tr鎩ki takie gumy a mia rozwalone mocowania b這tnika. skutkowa這 to tym, 瞠 przy nurkowaniu przedniej zawiechy te gumy si roz豉zi造 na boki i wyrywa造 b這tnik. robienie dodatkowych dziurek "oddechowych" nic nie da這. tak瞠 sie nie zdziw. mo瞠 i zdrowy b這tnik popsuj.

Babel
30.10.2009, 14:23
progripy s fajne- gruba guma i mi璚iutka jak pulchna baba ;)
mo瞠 i zdrowy b這tnik popsuj.
To teraz mi to m闚isz :mur: ;)- a tak naprawd to dzieju w 03 ma takie same od kilku lat - mo瞠 nie b璠zie tak 幢e

Dzieju
30.10.2009, 15:54
A to dziwne co pisze Wasilczuk, ale wszystko mo磧iwe....
moje maj z 6 lat i 瘸dnych negatywnych uwag.